یونایتد به مشتریانی که از طریق پایان سال 2020 برای مسافرت رزرو شده اند ، انعطاف پذیری برای تغییر سفر خود ارائه می دهد

شیکاگو، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – یونایتد امروز اعلام کرد که مشتریان می توانند هرگونه مسافرت که تا پایان سال برای آنها رزرو کرده اند ، بدون هیچ گونه هزینه ای تغییر دهند یا اگر در بین سالهای اخیر اقدام کنند 30 آوریل.

برنامه های قبلی بسیاری از مشتریان برای سفر ، از جمله تعطیلات تابستانی ، کنفرانس ها و رویدادها به دلیل شیوع COVID-19 تغییر کرده یا نامشخص است. برای کمک به عدم اطمینان در مورد سفر آینده خود ، مشتریانی که مایل به تغییر تاریخ سفر خود هستند می توانند این کار را بدون پرداخت هزینه تغییر انجام دهند. مشتریانی که مایل به لغو سفر خود هستند می توانند برای دریافت ارزش کامل بلیط خود از یک گواهی سفر الکترونیکی (ETC) درخواست کنند. یونایتد اخیراً تاریخ انقضا برای کلیه ETC ها را از تاریخ انتشار آنها به 24 ماه تمدید کرده است.

این سطح جدید از انعطاف پذیری علاوه بر سیاست های موجود یونایتد است که به هر کسی امکان رزرو سفر را می دهد سوم مارس30 آوریل برای تاریخ های آینده بلیط های خود را بدون هیچ هزینه ای طی 12 ماه آینده تغییر دهید.

با هدف مشترک یونایتد در برقراری ارتباط بین مردم و متحد کردن جهان ، ما در هنگام احساس راحتی در بازگشت به آسمان دوستانه آماده سفر به مسافرین خواهیم شد.

SOURCE Airlines هواپیمایی

لینک های مربوطه

http://www.united.com

پاسخی بگذارید