AAM برنده دو جایزه PACE برای فناوری پیشرانه درایو برقی است

وی گفت: “ما مفتخریم که برای دریافت محصولی که در حال تبدیل شدن صنعت جهانی اتومبیل و سبد فناوری AAM است ، جایزه اخبار PACE اخبار خودروی 2020 را بپذیریم.” دیوید سی. داوچ، رئیس AAM و مدیر اجرایی. ما از داوران جایزه PACE بخاطر شناختن رهبری فناوری AAM با این جایزه معتبر تشکر می کنیم. “

جوایز مشارکت نوآوری PACE به خودروسازان و تأمین کنندگان اهدا می شود که تلاش های مشترک همکاری خوبی را نشان می دهد که هم باعث ورود به بازار استراتژیک شده و هم از نظر زمان رقابتی در تجارت محصولات عرضه کننده یا نوآوری فرایند.

داوك گفت: “ما از همکاری خود با Jaguar Land Rover در مورد این برنامه و تعهد مشترك ما در زمینه نوآوری در معرفی این فناوری جدید ایمن ، جمع و جور ، آرام و كارآمد درایو برقی در I-PACE برنده جوایز افتخار می كنیم.”

فناوری درایو الکتریکی جمع و جور و آرام AAM گشتاور 394 اسب بخار و 512 پوند فوت گشتاور را در دو واحد محرک برقی ارائه می دهد. واحدهای درایو از تخصص AAM در طراحی و ساخت گیربکس برای به حداکثر رساندن توان در فضای بسته بندی موجود و در عین حال کمک به مرکز ثقل کم خودرو بهره می برد. واحدهای درایو کنترل شده به طور مستقل AAM گشتاور و چرخ تمام چرخ را برای عملکرد بهینه ، کنترل و ایمنی حداکثر فراهم می کند. AAM و Jaguar برای ارائه بهترین ادغام ، نرم افزار و کنترل وسیله نقلیه به همراه عملکرد برتر NVH همکاری کردند. پیشرانه برنده جایزه I-PACE را تسریع می کند در حالی که هیچ CO کمتری تولید نمی کند2 یا ذرات.

AAM با همکاری مهندسی Jaguar Land Rover و بهره گیری از تیم مهندسی جهانی AAM ضمن ارائه توسعه منطقه ای و پشتیبانی از Jaguar Land Rover ، فناوری Drive-Electric I-PACE را با همکاری مهندسی Jaguar Land Rover مهندسی کرد. سیستم در داخل ساخته شده است لهستان در تأسیسات تولیدی idwidnica AAM ، که به تولید سیستم ها و اجزای خط رانندگی AAM با دقت مهندسی اختصاص یافته است.

برندگان جوایز PACE در یک مراسم مجازی در تاریخ اعلام شدند 28 آوریل.

درباره AAM

AAM (NYSE: AXL) نیرویی را به جهان منتقل می کند. AAM به عنوان یک تولید کننده پیشرو در سطح جهانی خودرو ، مهندسین AAM را طراحی ، مهندسی کرده و فن آوری های تشکیل دهنده فلز و ساخت فلز را تولید می کند که نسل بعدی وسایل نقلیه را باهوش تر ، سبک تر ، ایمن تر و کارآمد تر می کند. دفتر مرکزی در دیترویت، AAM بیش از 20،000 همکار دارد که در 17 کشور در حدود 80 تسهیلات فعالیت می کند تا از مشتریان ما در سکوهای جهانی و منطقه ای با تمرکز بر کیفیت ، برتری عملیاتی و رهبری فناوری پشتیبانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت aam.com مراجعه کنید.

مخاطب: آندره نوپ، 248 321 5653 ، [email protected]

SOURCE محور آمریکایی و تولیدی هلدینگ ، شرکت

لینک های مربوطه

www.aam.com

پاسخی بگذارید