Adient قصد ارائه 500 میلیون دلار اسکناس ارشد قدیمی را اعلام کرد

PLYMOUTH ، میشی، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Adient (NYSE: ADNT) ، یک رهبر جهانی در زمینه صندلی های اتومبیل ، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Adient US LLC ، قصد دارد با توجه به شرایط بازار و سایر شرایط عرفی ، ارائه دهد. 500 میلیون دلار در مبلغ اصلی اوراق بهادار ارشد سال 2025 (“یادداشت”) در یک پیشنهاد خصوصی.

مشتری قصد دارد از درآمد حاصل از این پیشنهاد برای افزایش پول نقد در دست و برای اهداف دیگر شرکت استفاده کند.

ارائه یادداشت ها با تکیه بر معافیت از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، در یک معامله خصوصی انجام خواهد شد ، فقط برای اشخاصی که منطقاً معتقدند “خریداران موسسات واجد شرایط” هستند. مطابق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار و افراد خارج ایالات متحده مطابق آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید یادداشت ها یا هر اوراق بهادار دیگر نخواهد بود و نخواهد داشت ، و همچنین هیچگونه فروشی از یادداشت ها یا هر اوراق بهادار دیگر در هر حوزه قضایی که در آن ارائه شود ، تقاضا نخواهد کرد. و یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت قانونی غیرقانونی خواهد بود. یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا قوانین اوراق بهادار از طرف ایالتی یا سایر کشورها ثبت نشده و ثبت نمی شوند و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشوند. ایالات متحده به نفع افراد ایالات متحده ثبت نام غیابی یا معافیت قابل استفاده از شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار از هر ایالتی یا سایر حوزه های قضایی.

درباره مشتری:

Adient (NYSE: ADNT) یک رهبر جهانی در صندلی های اتومبیل است. Adient با 83،000 کارمند در 34 کشور جهان ، 220 کارخانه تولید / مونتاژ در سراسر جهان دارد. ما صندلی های اتومبیل را برای کلیه نصب های اصلی تولید و تحویل می دهیم. از سیستم های کامل صندلی تا اجزای انفرادی ، تخصص ما در هر مرحله از فرآیند صندلی سازی خودرو قرار دارد. مهارتهای داخلی و یکپارچه ما به ما این امکان را می دهد تا محصولات خود را از تحقیق و طراحی گرفته تا مهندسی و ساخت – و بیش از 23 میلیون وسیله نقلیه هر سال به آن برسانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Adient ، به سایت www.adient.com مراجعه نمایید.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو:

Adient اظهاراتی را در این سند بیان کرده است که آینده نگر است و بنابراین در معرض خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد. کلیه اظهارات موجود در این سند به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارتهایی هستند که به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 “گفته می شود” یا می توانند “تلقی شوند”. در این سند ، اظهارات مربوط به وضعیت مالی آتی مشتری ، فروش ، هزینه ها ، درآمد ، جریان وجوه نقد ، سایر اقدامات نتایج عملیات ، مخارج سرمایه یا سطح و بدهی ها و برنامه ها ، اهداف ، چشم انداز ، اهداف ، راهنمایی یا اهداف عبارت های آینده نگر هستند. کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برآورد” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “پروژه” یا “برنامه” یا اصطلاحات مشابه معنی نیز به طور کلی برای شناسایی جملات آینده نگر در نظر گرفته شده است. هشدارهای مشتری مبنی بر اینكه این اظهارات در معرض ریسكهای مهم متعددی ، عدم اطمینان ، فرضیات و عوامل دیگر است كه برخی از آنها خارج از كنترل مشتری نیستند ، این امر می تواند باعث شود نتایج واقعی Adient از نظر مادی با آنچه بیان شده یا دلالت بر چنین اظهارات آینده نگر دارند ، از جمله ، در میان دیگر ، خطرات مربوط به: ادامه تأثیرات مالی و عملیاتی و عدم قطعیت های مربوط به همه گیر COVID-19 بر Adient و مشتریان ، تأمین کنندگان ، شرکای سرمایه گذاری مشترک و سایر طرفین ، توانایی مشتری برای بستن فروش تجارت پارچه های خود از جمله دریافت مصوبات قانونی لازم ، توانایی Adient در بستن معاملات موضوع توافق نامه Yanfeng ، توانایی Adient در راه اندازی مؤثر تجارت جدید در سطوح پیش بینی شده و سودآور ، توانایی Adient در اجرای برنامه نوبت خود ، عدم اطمینان در ایالات متحده سیاست های اداری در مورد توافق نامه های تجاری ، تعرفه ها و سایر روابط تجاری بین المللی ، i موافقت نامه اصلاح قانون مالیات از طریق قانون کاهش مالیات و مشاغل ، توانایی Adient در تحقق الزامات خدمات بدهی ، شرایط تأمین اعتبار ، شرایط عمومی اقتصادی و تجاری ، قدرت آمریکا یا اقتصادهای دیگر ، میزان تولید خودروهای اتومبیل ، ترکیب و برنامه ، قیمت انرژی و کالاها ، در دسترس بودن مواد اولیه و کالاهای اساسی ، نرخ ارز ، لغو یا تغییر در تنظیمات تجاری و توانایی مشتری در شناسایی ، استخدام و حفظ رهبری کلیدی. بحث مفصل در مورد خطرات مربوط به مشاغل Adient در بخش با عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه Adient در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به آمده است 30 سپتامبر 2019 ثبت شده با SEC در 22 نوامبر 2019 و گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q ارسال شده به SEC ، و همچنین در گزارش فعلی Adient در مورد فرم 8-K ثبت شده در 20 آوریل 2020، موجود در www.sec.gov. سرمایه گذاران بالقوه و دیگران باید این عوامل را در ارزیابی صورت های آینده نگرانه در نظر بگیرند و نباید به چنین اظهاراتی اعتماد بی دلیل کنند. اظهارات آینده نگر در این سند فقط از تاریخ این سند ساخته می شود ، مگر اینکه در موارد دیگری تصریح شده باشد ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، Adient هیچگونه تعهدی را بر عهده نمی گیرد و از هرگونه تعهد خودداری می کند تا چنین اظهاراتی را به روز کند تا منعکس کننده حوادث باشد یا شرایط رخ داده پس از تاریخ این سند.

علاوه بر این ، این سند شامل پیش بینی های خاصی است که با توجه به عملکرد پیش بینی شده آینده مشاغل Adient توسط Adient ارائه شده است. این پیش بینی ها بیانگر فرضیه های مختلفی از مدیریت Adient در مورد عملکرد آینده مشاغل مشتری است که ممکن است درست یا نباشد. نتایج واقعی ممکن است با نتایج پیش بینی شده متفاوت باشد و چنین تغییرات ممکن است مادی باشد. Adient هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی پیش بینی ها برای منعکس کردن حوادث یا شرایط و یا تغییر در انتظارات پس از تاریخ این سند یا منعکس کننده وقوع حوادث بعدی ندارد. هیچگونه بازپرداخت یا ضمانتی در رابطه با صحت یا معقول بودن چنین فرضیات یا پیش بینی های صورت گرفته بر روی آنها صورت نمی گیرد.

ADNT-FN

منبع انرژی

لینک های مربوطه

www.adient.com

پاسخی بگذارید