Ag-Analytics ® و مزرعه پرواز بطور کامل از راه دور خدمات پهپاد راه‌اندازی شد

ITHACA ، N.Y.، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Ag-Analytics® (https://analytics.ag/uav) از راه اندازی سرویس پهپاد کاملاً از راه دور و در انتظار تقاضای طولانی خود – سرویس پرواز سفارشی برای کمک به کشاورزان با تهیه سریع ، هزینه – خبر داد. پروازهای پهپاد مؤثر و آنالیز یادگیری ماشین. هزینه به همان میزان کم شروع می شود 210 دلار برای یک میدان 60 هکتار یا 2.40 دلار/ جریب برای مزارع بزرگتر کشاورزان به راحتی می توانند سفارش خود را در کمتر از 5 دقیقه با پرواز در طی 3-5 روز انجام دهند. مشتریان در زمان پرواز صورتحساب می شوند. این روند کاملاً از راه دور انجام می شود ، بنابراین نیازی به تماس فیزیکی نیست. Ag-Analytics همچنین یک معاملات زمان محدود از a را ارائه می دهد 100 دلار اعتبار در سفارشات بار اول 500 دلار یا بیشتر. کاربران می توانند به صورت اختیاری به راحتی پیوند خود را با مرکز عملیات John Deere یا Weather FieldView برای جریان اطلاعاتی ساده تر به صورت رایگان پیوند دهند.

“با توجه به اتفاقات اخیر ، نیازی به راه حل های به موقع و مقرون به صرفه از راه دور هرگز نمی تواند بیشتر و ضروری باشد. سرویس پهپاد Ag-Analytics On-Demand ، به کشاورزان این امکان را می دهد که حتی بدون ترک دفتر ، به راحتی پروازهای پهپاد و تحلیل های سفارشی را سفارش دهند. “می گوید جاش ووداردمدیر عامل Ag-Analytics. “از طریق شبکه شریک ما با مزرعه پرواز ، ما می توانیم یک خلبان را به خارج از کشور بفرستیم و خدمات پهپاد سریع ، حرفه ای و ایمن را به صورت تقاضا و بدون نیاز به دردسرهای معمولی و هزینه بالا تحویل دهیم.”

مشتریان می توانند به راحتی زمینه (های) خاص خود را از طریق یک نقشه وب ساده (https://analytics.ag/uav) سفارش دهند ، گزارش ها را انتخاب کرده و تخمین هزینه کل را در کمتر از 5 دقیقه دریافت کنند. یک خلبان پهپاد سپس برنامه پرواز را از طریق ایمیل یا تلفن تأیید می کند و پرواز را به طور معمول طی 3 تا 5 روز انجام می دهد. پس از اتمام ، گزارش از طریق ایمیل و از طریق پورتال Ag-Analytics با یک برنامه نقشه کاملاً تعاملی و تجزیه و تحلیل های پیشرفته مانند سلامت گیاهان ، ایستگاه شمارش و موارد دیگر به کشاورز تحویل داده می شود.

امروزه مزارع در آمریکا به دنبال افزایش بهره وری هستند. پیگیری این روند به معنای اتخاذ تکنیک های جدید برای بهینه سازی عملیات است. سرویس پهپاد On-Demand Ag-Analytics با استفاده از تصاویر گیگا پیکسلی داده های با دقت بالا را از قسمت هایی ضبط می کند. نشت های آبیاری ، عفونت ها ، آفات و سایر مناطق با مشکل بالقوه هنگامی مشاهده می شود که در مقیاسی که تصویربرداری پهپاد می تواند فراهم کند ، مشاهده شود. همچنین از الگوریتم های یادگیری ماشین برای شمارش هر گیاه در زمینه هایی با دقت 98٪ استفاده می کند. استرس مزرعه را می توان در قالب درصد ارزیابی کرد و وضعیت نیتروژن در محصولات زراعی را می توان به راحتی کنترل کرد. در صورت وجود بخش های خاصی از مزارع شما که نیاز به توجه دارند ، اثبات ضرر شما است و در صورت انتخاب مناسب برای کاشت ، می توان از این اطلاعات برای تعیین کیفیت بذر استفاده کرد ، از کجا کود کود اضافی استفاده شود. خدمات در حال حاضر محدود به ایالات متحده است.

برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش سفارش بازدید از analytics.ag/uav یا مشاهده این فیلم تبلیغاتی: https://youtu.be/0QZXsrJ8Rf8

درباره Ag-Analytics

Ag-Analytics در تجزیه و تحلیل داده های کشاورزی دقیق تخصص دارد. Ag-Analytics برای کمک به کاربران در کاهش خطرات ، کاهش تأثیرات زیست محیطی ، بهبود بازده و افزایش سود با تصمیم گیری های مدیریتی مزرعه بهتر کار می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Ag-Analytics به analytics.ag مراجعه کنید.

درباره پرواز پرواز

Farm Flight داده های پهپادی با کیفیت بالا را با نرخی مقرون به صرفه در اختیار کشاورزان قرار می دهد. با استفاده از نرم افزار یادگیری ماشین ، فن آوری پیشرفته هواپیماهای بدون سرنشین و یک شبکه سراسری از اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین ، مزرعه پرواز می تواند به کشاورزان در کاهش ریسک و افزایش بازده کمک کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزرعه پرواز و خدمات آن ، به farmflightaz.com مراجعه کنید.

تماس با مطبوعات: جوشوا وودارد ([email protected])

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

نمونه فیلم

تجزیه و تحلیل

منبع Ag-Analytics

لینک های مربوطه

https://analytics.ag/uav

پاسخی بگذارید