Aimia به روز رسانی در مورد تأثیرات PLM از COVID-19 را ارائه می دهد

تورنتو، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Aimia (TSX: AIM) ، که دارای 48.9٪ سهام عدالت در PLM Premier ، S.A.P.I. د C.V (PLM) ، مالک و اپراتور Club Premier ، برنامه برجسته ائتلاف در مکزیکامروز اعلام کرد که به دنبال تأثیر بی سابقه ای در صنعت هواپیمایی و تعطیلی سراسر کشور برای کاهش سرعت انتشار COVID-19 در مکزیک، PLM همچنین انتظار می رود که تأثیر منفی بگذارد.

Aimia همکاری نزدیک با تیم مدیریت PLM و شریک سرمایه گذاری مشترک آن ، Aeromexico داشته است تا تاثیرات در تجارت PLM COVID-19 را درک کند.

در نتیجه تأثیرات منفی COVID-19 بر تجارت خود ، PLM اکنون انتظار دارد از میزان مادی بی نقص ناخالص داخلی ، EBITDA و Cashflow در سال 2020 تعدیل شود. در نتیجه ، Aimia اکنون انتظار دارد که توزیع از عملیات PLM تحت تأثیر قرار گیرد.

این شرکت همچنان از نزدیک وضعیت تحول را رصد می کند و مطابق با تعهدات افشای خود ، به روز رسانی های بیشتری را در بازار ارائه می دهد.

بیانیه های رو به جلو

بیانیه های رو به جلو در این منتشر شده است. این جملات آینده نگر با استفاده از اصطلاحات و عباراتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” مشخص می شوند. “،” پروژه “،” اراده “،” باید “و” باید “و اصطلاحات و اصطلاحات مشابهی از جمله استناد به فرضیات. چنین بیانیه هایی ممکن است شامل اظهارات مربوط به استراتژی ها ، انتظارات ، عملیات برنامه ریزی شده یا اقدامات آینده باشد.

اظهارات رو به جلو ، به ماهیت خود ، مبتنی بر فرضیات است و در معرض خطرات و ابهامات مهمی است. پیش بینی ها ، پیش بینی ها یا بیانیه های آینده نگر نمی تواند به دلیل تغییر ، از جمله چیزهای دیگر ، تغییر رویدادهای خارجی و عدم قطعیت های کلی در تجارت و ساختار شرکت ، به آنها اعتماد کرد. نتایج نشان داده شده در بیانیه های آینده نگر به دلایل مختلف ممکن است از نظر واقعی متفاوت باشد ، از جمله بدون محدودیت ، تجارت Aimia ، نتایج عملیات از آن و خطرات مرتبط با آن با فروش شرکت Aeroplan Inc ، اجرای قابل توجهی متفاوت است برنامه استراتژیک ، ریسک های سرمایه گذاری ، از جمله در ارتباط با نحوه و زمان استقرار و سرمایه گذاری وجوه قابل توجهی Aimia و سایر دارایی های نقدینگی ، ریسک های مشارکت سرمایه گذاری ، اتکا به پرسنل کلیدی ، قیمت بازار و حجم معاملات سهام مشترک و سهام ممتاز ، منفعل خارجی ریسک شرکت سرمایه گذاری ، رقابت در صنعت ، عدم محافظت از حقوق مالکیت معنوی ، اختلال در فن آوری و عدم امکان استفاده از نرم افزار شخص ثالث و برون سپاری ، موارد نظارتی – حریم خصوصی ، عدم محافظت از بانکهای اطلاعاتی ، امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی مصرف کننده ، عدم قطعیت اظهارات سود سهام و / یا پرداخت در سهام مشترک یا سهام ممتاز ، مالیات l کاربری ، اختلال در تجارت و صنعت مربوط به بلایای طبیعی ، مسائل امنیتی و بحرانهای بهداشت جهانی به ویژه که ممکن است بر بخش های هواپیمایی ، مسافرت و مهمان نوازی ، تغییرات صنعت هواپیمایی و افزایش هزینه های هواپیمایی ، عملیات خارجی ، نرخ بهره و نوسانات ارزی ، بازار خرده فروشی / شرایط اقتصادی ، مراحل قانونی ، ممیزی توسط مقامات مالیاتی و همچنین سایر عوامل مشخص شده در این خبر و در کل سوابق افشای عمومی Aimia در پرونده با مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا.

اظهارات آینده نگر در اینجا حاکی از انتظارات آیمیا است 28 آوریل 2020، و بعد از چنین تاریخ تغییر می کنند. با این حال ، Aimia هرگونه قصد و یا وظیفه خود را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، رد می کند ، مگر اینکه طبق مقررات مربوط به اوراق بهادار لازم باشد.

درباره Aimia

Aimia Inc. (TSX: AIM) یک تجارت راه حل وفاداری را به عهده دارد ، که ارائه دهنده خدمات کاملاً جهانی و شناخته شده است و راه حل های وفاداری نسل بعدی را برای بسیاری از مارک های برجسته دنیا در خرده فروشی ، CPG ، مسافرت و مهمان نوازی ، مالی ارائه می دهد. خدمات و عمودی سرگرمی.

Aimia از طریق تجارت و سرمایه گذاری های موجود خود ، از جمله برنامه Club Premier در ، روی رشد درآمد متمرکز شده است مکزیک، که آن را به طور مشترک با Aeromexico کنترل می کند از طریق سرمایه گذاری خود در PLM ، و سرمایه گذاری در کنار Air Asia در شرکت فناوری سفر BIGLIFE ، اپراتور BIG وفاداری.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Aimia ، به سایت corp.aimia.com مراجعه کنید.

SOURCE Aimia Inc.

لینک های مربوطه

https://corp.aimia.com/

پاسخی بگذارید