ANSI از نظرات درمورد استاندارد سازی صنعت فضای تجاری دعوت می کند

نیویورک، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) امروز نظرسنجی در مورد استاندارد سازی برای صنعت فضایی تجاری منتشر کرد. این نظرسنجی به دنبال بازخورد از ذینفعان علاقه مند در مورد اولویت های برتر ، موضوعاتی است که نیاز به هماهنگی دارند ، موضوعاتی که در آن کار نشده است ، و موضوعاتی که می توانند در یک کارگاه ANSI مورد بحث قرار گیرند ، بازخورد. نظرسنجی زیر است 31 ژانویه سال 2020جلسه ، بررسی نیاز به یک استاندارد همکاری ANSI و نقشه راه برای صنعت فضای تجاری. پاسخ های نظرسنجی توسط درخواست شده است 15 مه 2020.

صنعت فضای تجاری در حال رشد است. براساس گزارشی که اخیراً از شرکت سرمایه گذاری Space Angels انجام شده است ، سال 2019 بزرگترین سال برای ثبت سرمایه گذاری در فضا بود. بیشتر از 25 میلیارد دلار طی دهه گذشته در 535 شرکت فضایی منحصر به فرد ، از جمله سازندگان ماهواره ، موشک و سایر نوآوری های فضایی سرمایه گذاری شده است. بانک های وال استریت ، از جمله گلدمن ساکس و مورگان استنلی ، پیش بینی می کنند که اقتصاد جهانی فضا می تواند بیش از رشد کند 1 تریلیون دلار طی 20 سال آینده

کاخ سفید به نوبه خود تعدادی از بخشنامه های سیاست فضایی را با هدف زنده کردن برنامه اکتشافات فضایی انسان در آمریکا ، ساده تر کردن مقررات در مورد استفاده تجاری از فضا ، و خواستار توسعه استانداردهای ملی مدیریت ترافیک فضایی و بهترین شیوه ها صادر کرده است.

ANSI به عنوان هماهنگ کننده سیستم استاندارد سازی داوطلبانه بخش خصوصی تحت رهبری ایالات متحده ، ANSI از اواسط سال گذشته با طرفداران صنعت تجارت فضایی گفتگو کرده است. این مؤسسه محلی بی طرف برای بحث و گفتگوی گسترده و گسترده درباره موضوعات استانداردسازی برای فن آوری های نوظهور و در زمینه های اولویت ملی فراهم می کند. مشارکتهای استاندارد سازی ANSI ، منافع بخشهای عمومی و خصوصی را برای گفتگوهای مقطعی با یکدیگر هماهنگ می کند تا هماهنگی فعالیت های توسعه استاندارد و برنامه های مربوط به انطباق را پیش ببرد. این موسسه سابقه طولانی و موفقی را در زمینه مشارکت ذینفعان در مناطقی متنوع مانند امنیت میهن ، فناوری نانو ، وسایل نقلیه برقی ، راندمان انرژی در محیط داخلی ، ساخت مواد افزودنی و اخیراً سیستمهای هواپیمای بدون سرنشین دارد.

در جلسه ژانویه دعوت نامه بیش از 60 شرکت کننده از حدود 40 سازمان برگزار شد. این رویداد شامل اظهاراتی در مورد فعالیت های فعلی آژانس های فدرال ، انجمن های صنفی تجارت و ائتلاف ها و سازمان های در حال توسعه استاندارد است. بحث بعدی نشان داد كه برخی از شركت كنندگان احساس می كنند كه كار بر روی نقشه راه استانداردسازی می تواند منابع را از استانداردهای نوشتن منحرف كند و هنوز هم ممكن است یك عمل كافی در صنعت برای آگاهی از توسعه استانداردها وجود نداشته باشد. برخی دیگر احساس کردند که نشان دادن رهبری ایالات متحده مهم است ، که استانداردها می توانند مقررات را تکمیل کنند ، و نقشه راه کمک می کند تا از تکرار تلاش و جلوگیری از شکافها جلوگیری شود. همه توافق کردند که همکاری مطلوب است.

رئیس جمهور و مدیر عامل ANSI گفت: “استانداردها و ارزیابی انطباق نقش مهمی در حمایت از چارچوب سیاست های عمومی و کمک به اطمینان از اکوسیستم صنعت فضای تجاری امن دارند.” S. جو باتیا. “ANSI این تحقیق را برای ادامه گفتگو در مورد موضوعات کلیدی که باید مورد توجه قرار گیرد ، منتشر می کند تا اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پاسخگویی جامعه استاندارد به این اولویت ملی به طور مؤثر ارائه شود.”

درباره ANSI
موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) یک سازمان غیر انتفاعی خصوصی است که ماموریت آن تقویت رقابت جهانی ایالات متحده و کیفیت زندگی آمریکایی با ارتقاء ، تسهیل و محافظت از یکپارچگی سیستم استانداردسازی داوطلبانه و ارزیابی انطباق است. عضویت آن از مشاغل ، جوامع حرفه ای و انجمن های صنفی ، توسعه دهندگان استاندارد ، آژانس های دولتی و سازمان های مصرف کننده و کار تشکیل شده است. ANSI منافع متنوع بیش از 270،000 شرکت و سازمان و 30 میلیون متخصص در سراسر جهان را نمایندگی و خدمت می کند.

این موسسه نماینده رسمی ایالات متحده در سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) و از طریق کمیته ملی ایالات متحده ، کمسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.ansi.org مراجعه کنید.

منبع انستیتوی استاندارد ملی آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.ansi.org/

پاسخی بگذارید