Apex Parks Group بازسازی مالی را اعلام کرد. شرکت برای ورود به توافق نامه خرید اسب سوار و پرونده ها برای فصل 11 برای اثربخشی فروش

ایروین ، کالیفرنیا.، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – گروه Apex Parks ، LLC (“Apex” یا “Company”) امروز اعلام کرد که در حال پیگیری یک بازسازی مالی جامع با هدف کاهش بدهی های جاری شرکت و در نهایت تقویت عملیات برای ادامه خدمت به میهمانان و جوامع است. برای سالهای آینده. در بخشی از این فرآیند ، اپکس انتظار دارد که با وام دهندگان پیش پرداخت شرکت (“وام دهندگان”) به فروش قابل توجهی در کل دارایی ها و عملیات شرکت بپردازد و برای فصل 11 این پرونده ثبت نام کند. کد ورشکستگی ایالات متحده در منطقه از دلاور برای تسهیل در فروش. وام دهندگان همچنین برای حمایت از شرکت در طی بازسازی ، تأمین اعتبار می کنند.

وی گفت: “اقداماتی که ما امروز انجام می دهیم به موقعیت بهتر شرکت برای آینده کمک می کند و ما را قادر می سازد در سالهای آینده به خدمت میهمانان ، اعضای تیم و سایر شرکای تجاری خود ادامه دهیم.” جان فیتزجرالد، مدیر عامل شرکت اپکس. “اپکس در سالهای اخیر با چالشهای بسیاری روبرو بوده است ، از جمله افزایش رقابت در صنعت و ادغام ، مخارج گسترده عملیاتی و ماهیت فصلی تجارت. برای رفع این چالش ها ، ما برای افزایش سودآوری ، اقدامات عملیاتی متعددی را انجام داده ایم ؛ اما با وجود این تلاش ها و سخت کوشی اعضای تیم ما ، ادامه کار بازارها و چالش های عملیاتی مانع از بهبود معنادار عملکرد مالی شده است.بعد از بررسی جامع همه گزینه ها ، ما مشخص کرده ایم که فروش شرکت از طریق فرایند فصل 11 بهترین است. مسیر رو به جلو است تا Apex بتواند روی تحول عملیاتی و رشد آینده تمرکز کند. “

روند فصل 11 بر عملکرد 10 مرکز سرگرمی خانوادگی Apex و دو پارک آبی تأثیر نخواهد گذاشت کالیفرنیا، فلوریدا، و نیوجرسی این شرکت به طور موقت کلیه مکانها را مطابق با دستورالعمل های دولت فدرال و محلی و دستورالعمل های CDC بسته کرده است تا در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 در محافظت فعالانه از میهمانان و کارکنان خود محافظت کند اما انتظار می رود با بازگشایی مکان ها به فعالیت در دوره عادی برگردد.

پس از سرگیری فعالیت های تجاری منظم ، شرکت قصد دارد:

  • افتخار برنامه های مشتری مانند فصل می گذرد کارتهای هدیه در پارکهای عامل آن
  • دستمزد و مزایای کارمندان را در دوره عادی تجارت پرداخت کنید
  • به فروشندگان و تهیه کنندگان به موقع پرداخت کنید

فیتزجرالد افزود: “ما مشتاقانه منتظر بازگشایی پارک ها هستیم تا بتوانیم به تجربیات مهمانان استثنایی و به یادماندنی برای جوامع خود ادامه دهیم.” “من همچنین می خواهم عمیق ترین تشکر خود را به اعضای تیم خود تقدیم کنم.

این شرکت در روزهای آینده حرکات مختلفی را به همراه حرکت فروش و توافق نامه خرید اسب بخار تشکیل خواهد داد. برای اطمینان از بهبود حداکثر برای همه ذینفعان ، پیشنهاد اسب بخار اسب بخار پیشنهاد اولیه ای را ارائه می دهد که شرکت به دنبال پیشنهادهای بالاتر یا در غیر این صورت بهتر خواهد بود.

پرونده های دادگاه و همچنین سایر اطلاعات مربوط به تغییر ساختار در اینجا موجود است http://www.kccllc.net/apex، یا با تماس با (شماره تلفن 866) 967-1781 (شماره تلفنی آمریکا / کانادا) یا (310) 751-2681 (شماره تلفنی بین المللی).

Pachulski Stang Ziehl & Jones LLP بعنوان مشاور حقوقی این شرکت و اسکات آویلا گروه مدیریت Paladin به عنوان مدیر ارشد بازسازی فعالیت می کند.

درباره گروه پارک های آپکس

Apex Parks Group یک شرکت خصوصی است که دارای 10 مرکز سرگرمی خانوادگی و دو پارک آبی است. ویژگی ها در واقع هستند کالیفرنیا، فلوریداو نیوجرسی. Apex Parks Group در سال 2014 برای به دست آوردن و بهره برداری از دارایی های تفریحی سر کلاس در خارج از منزل که با تعهد به تعالی ، به جوامعی که در آن خدمت می کنند اداره می شود و برای ارائه ارزشی که فراتر از انتظارات است ، تأسیس شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.apexparksgroup.com مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه:
دبی ایوانز برای گروه پارکهای آپکس
[email protected]

یا

جنیفر E. مرسر
Paladin برای گروه Apex Parks
213-770-4600
[email protected]

SOURCE Apex Parks Group، LLC

لینک های مربوطه

https://apexparksgroup.com/

پاسخی بگذارید