ATI از DoD JATF جستجو برای یافتن منابع بحرانی در پشتیبانی از واکنش همه گیر COVID-19 پشتیبانی می کند

SUMMERVILLE ، S.C.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – در نبرد مداوم علیه بیماری همه گیر COVID-19 ، وزارت دفاع (وزارت دفاع) اطلاعات مربوط به توانایی های خود در پایگاه های صنعتی را برای دوباره پر کردن منابع مهم پزشکی به دنبال دارد. این منابع از کارکنان بهداشت و درمان خط مقدم محافظت می کند و افراد مبتلا به ویروس را شناسایی و درمان می کند.

وزارت دفاع وظیفه مشترک برای دستیابی به همکاری (JATF) برای تأمین نیازهای نه تنها در وزارت دفاع داخلی ، بلکه بطور گسترده تر با آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) ، بهداشت و خدمات انسانی ، وزارت امنیت میهن و سایر آژانس های فدرال تأسیس کرده است. دفتر برنامه مشترک اجرایی دفاع شیمیایی ، بیولوژیکی ، رادیولوژی و هسته ای (JPEO-CBRND) بنا به درخواست DoD JATF از تولید کنندگان و تأمین کنندگان درخواست می کند تا نظرسنجی کنند تا بتوانند ظرفیت خود را برای تهیه سواب ، PPE ، ونتیلاتورها انجام دهند. و تجهیزات تست.

تأثیر coronavirus منابع بیمارستانی را تشدید کرده است و دولت به دنبال شرکت هایی است که بتوانند مواد لازم را برای بازگرداندن این منابع ضروری فراهم کنند. آنها به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مدیریت سرمایه گذاری های ملت در تجهیزات شیمیایی ، بیولوژیکی ، رادیولوژی و تجهیزات دفاعی هسته ای ، به دنبال تولید کننده و تأمین کننده مقادیر انبوه انواع سواب ، کیت های سواب ، ماسک های N-95 ، لباس راحتی ، محافظ صورت ، هواکش ها ، تجهیزات مکش هستند. ، و بیشتر. این نظرسنجی برای همه شرکت هایی که می توانند کمک کنند ، به ویژه شرکت هایی که به طور سنتی با دولت کار نمی کنند ، باز است.

با توجه به نیاز فوری ، مشارکت شما برای کمک به JPEO-CBRND ضروری است تا توانایی های فعلی تولید کنندگان و تأمین کنندگان را درک کند. لطفاً طی 48 ساعت به بررسی پاسخ دهید. اگر سؤالی دارید ، به این نتیجه برسید [email protected].

درباره ATI – Advanced Technology International (ATI) یک شرکت غیرانتفاعی است که همکاری هایی را انجام می دهد که تحقیقاتی را انجام می دهد و فناوری های جدیدی را برای حل چالش های مهم کشور ما حل می کند. ما متخصصان بسیاری از رشته ها ، سازمان ها و صنایع را گرد هم می آوریم تا توانایی هایی نوآورانه در زمینه های متنوعی مانند فناوری های دفاعی ، کشتی سازی ، فناوریهای پزشکی ، مواد پیشرفته و فناوریهای فضایی ارائه دهیم. ATI مدیر کنسرسیوم برای دو کنسرسیوم JPEO-CBRND است.

SOURCE ATI (فناوری بین المللی پیشرفته)

لینک های مربوطه

https://www.ati.org

پاسخی بگذارید