Authentic8 پیشرفت های کلیدی را در ابتکارات کار از راه دور دولت کمک می کند

سازمان های دولتی برای دسترسی ایمن به منابع آنلاین ، به روش های رمزگذاری و رمزنگاری قوی احتیاج دارند. کارمندان دولت و کارمندان غیرنظامی که به راه حل های آنلاین دسترسی دارند ، باید از نشانه های کارت دسترسی مشترک (CAC) یا کارتهای تأیید هویت شخصی (کارتهای PIV) استفاده کنند ، که کارتهای هوشمند سخت افزاری را با گواهینامه های مدیریت مرکزی برای احراز هویت قوی ترکیب می کنند.

در حالی که کاخ سفید به کارمندان سراسر دولت دستور می داد که آماده کار از راه دور باشند ، راهنمایی اندکی در مورد روش ها ، منابع یا اقدامات امنیتی ارائه شده است.

گفت: “شرط بستن و ارسال کارگران به خانه سریعتر و عواقب فوری تری نسبت به پیش بینی شده داشت.” جاستین کلیولند، رئیس مشاغل دولتی در Authentic8. وی گفت: “این امر IT را بر روی پاشنه های خود قرار داده است تا تلاش كند تا استمرار مشاغل را حفظ كند ، كارمندان را به خانه اعزام كند بدون آنكه زیرساخت های كافی داشته باشد یا رویه هایی برای استفاده از آنها در نظر گرفته شود. كارمندان دولت معمولاً برای دسترسی از راه دور پیكربندی نشده اند و رایانه های شخصی آنها مجهز به CAC نیستند. یا خوانندگان PIV. “

بستر جداسازی وب Silo از Authentic8 یک عامل مهم برای ابتکار عمل از راه دور است. Silo یک سیستم عامل ابر بومی است و از هر رایانه یا مکانی می توان به آن دسترسی داشت. با پشتیبانی کامل تأیید هویت CAC / PIV ، از جمله مدیریت چندین گواهینامه ، کارمندان فدرال و پیمانکاران می توانند با اطمینان و ایمن از خانه از دستگاههای غیر دولتی کار کنند ، به وب سایتهای حساس مختلف و گسسته از داخل Silo دسترسی پیدا کنند ، بدون آنکه خود را در معرض سوء استفاده قرار دهند یا سازمان خود را در معرض این قرار دهند. خطر.

“همانطور که ما هنگام کار با استفاده از Silo ، خطرات خود را از شبکه خود منتقل کرده ایم ، اکنون این توانایی را داریم که بتوانیم سریعاً اجرای مأموریت را از خانه انجام دهیم. من تمام دستور من را تشویق کردم که Silo را روی رایانه های خانگی خود بارگیری کرده و با گواهی نامه کاری خود وارد شوید.” کاپیتان هال کول، فرمانده فرماندهی عملیات عملیات دفاع سایبری نیروی دریایی. “این سریعترین ، مسئول ترین روش برای دسترسی به سایت های دولتی با قابلیت CAC بدون آوردن اطلاعات به دستگاه های شخصی آنها است.”

در سراسر دولت و بخش های تجاری فدرال ، کاربران نهایی از Silo برای دسترسی ایمن به OWA ، O365 ، فضای ذخیره سازی ابری ، سرویس های زمان و حضور و غیاب ، سیستم های بلیط فروشی ، وب سایتهای .mil و موارد دیگر استفاده می کنند. سکوی جداشده سیلو وب با مجوز FedRAMP در حال انجام است و در بیش از 150 سازمان فدرال در محیط های تولید مستقر می شود.

وی گفت: “ما با سازمان هایی کار کرده ایم که سرعت بخشیدن به فناوری های ابری را تسریع می کنند ، خوانندگان CAC را برای استفاده در رایانه های شخصی به خانه می فرستند و راهنمایی های آنها را برای اطمینان از ادامه کار غیر طبقه بندی شده به روز می کنیم.” شان میراث، رئیس پذیرش بستر های نرم افزاری (فدرال) برای Authentic8.

هیچ کس مطمئن نیست که چه زمانی دستورالعملهای مربوط به کار از راه دور خواهد شد. تا زمانی که اینگونه نباشند ، سازمان های فدرال می توانند برای حفظ بهره‌وری نیروی کار و حمایت از سرعت بخشیدن به بهبود اقتصادی ، به پشتیبانی Silo و CAC / PIV اعتماد کنند. و در دنیای پس از COVID ، کار از راه دور بخشی از برنامه ریزی مداوم هر سازمان خواهد بود. سیلو همچنان جزء اصلی این استراتژی خواهد بود.

درباره Authentic8
Authentic8 به هر کس ، در هر دستگاه و هر دستگاه دیگری امکان می دهد وب را بدون خطر تجربه کند. سیلو که توسط اصولگرایان از Postini ، توسط گوگل در سال 2007 به دست آمده است ، سکوی جدا سازی وب Authentic8 ، موضع “هیچ اعتماد به نفس” نسبت به سیستم های اساسی و منابعی که روزانه با آنها ارتباط برقرار می کنیم ، به ارمغان می آورد.

سکوی وب Isolation Silo مواردی را که شما به آنها اهمیت می دهید مانند برنامه ها ، داده ها و دستگاه ها ، از چیزهایی که نمی توانید مانند وب سایت های خارجی ، کاربران و دستگاه های کنترل نشده اعتماد کنید ، جدا می کند. Silo تمام کدهای وب را در یک محیط امن و منزوی که توسط سیاست اداره می شود ، برای محافظت و نظارت اجرا می کند.

امروز ، سازمان های در معرض خطر بسیاری به سیلو تکیه می کنند تا اعتماد به نفس خود را تأمین کند ، در غیر این صورت نمی تواند تضمین شود. www.authentic8.com

SOURCE Authentic8

لینک های مربوطه

https://www.authentic8.com

پاسخی بگذارید