AUTOCRYPT کوتاه برای جوایز TU-Automobile 2020

AUTOCRYPT به طور مستمر محصولات و راه حل های امنیتی سایبر اتومبیل خود را برای امنیت ، امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران در صنعت خودروسازی توسعه داده و بهبود داده است. از سال 2007 ، AUTOCRYPT در پروژه های مختلفی از جمله شرکت کرده است کره جنوبی پروژه سیستم صدور گواهینامه امنیتی V2X و ایجاد شهرت جهانی صدور گواهینامه برای سازمان های دولتی شهرت جهانی پیدا کرد. علاوه بر این ، با ارائه دهندگان پلت فرم EV ، AUTOCRYPT تخصص خود را برای پشتیبانی از استقرار امنیت V2G از طریق سمپوزیوم های تست ISO 15118 در سراسر جهان کمک کرده است. تامین کنندگان پیشرو OEM و چینی 1 چینی نیز به منظور ادغام راهکارهای مقابله با امنیت بیشتر در وسایل نقلیه از قبیل IDS (سیستم تشخیص نفوذ متقابل) ، بوت شدن ایمن ، OTA (هوای بیش از حد) و … همکاری نزدیکی با AUTOCRYPT داشته اند. به زودی.

ES Daniel Daniel Kim ، مدیرعامل AUTOCRYPT گفت: “ما مفتخریم که از یک سازمان معتبر خودروسازی قدردانی کرده ایم.” وی گفت: “از آنجا که ما یک محصول و راه حل های همه کاره فناوری را برای نصب و نصب های نمایشی دولتی ارائه می دهیم ، این جایزه یک افتخار افتخارآمیز اضافی برای ما در مسیر ایجاد آگاهی در صنعت امنیت خودرو در بازارهای ایالات متحده و اروپا است. تلاشهای ما در گسترش و همکاری با دیگر بازیکنان پیشرو برای تسریع در استقرار راه حل های ایمن تر وسیله نقلیه. ”

درباره AUTOCRYPT

به عنوان یک بازیگر پیشرو در فن آوری های امنیتی حمل و نقل ، AUTOCRYPT تجربه حمل و نقل ایمن را برای وسایل نقلیه متصل فراهم می کند. توسعه AUTOCRYPT در سال 2007 تحت امنیت پنتا آغاز شد. یک دهه بعد در سال 2019 ، آن را به عنوان یک نهاد جداگانه رونق بخشید و حضور جهانی خود را گسترش داد. AUTOCRYPT که به عنوان بهترین محصول / راه حل امنیت سایبری خودکار در سال 2019 شناخته شده است ، در نصب ماژول ها از طریق پروژه های مختلف برای استقرار ایمن V2X ، ارتباطات مبتنی بر RSU و PKI برای امنیت وسایل نقلیه متصل کمک کرده است. علاوه بر این ، AUTOCRYPT همچنین یک راه حل امنیتی برای Plug & Charge (PnC) ، یک راه حل ساده ارتباطات برای شارژ EV و همچنین راه حل های پلت فرم داده های تحرک و سیستم های مدیریت ناوگان ایجاد کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد AUTOCRYPT ، بازدید کنید www.autocrypt.io. برای سوالات مربوط به مشارکت ، ایمیل کنید [email protected].

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.autocrypt.io

پاسخی بگذارید