B&B و کاروانسراها گزینه مناسبی را برای راهکارهای دریافت “جدید عادی” ارائه می دهد

آستین ، تگزاس، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – صدها میلیون آمریکایی در حال حاضر در حالی که رعایت سفارشات قرنطینه و دوری از اجتماع را در سر می پرورانند ، در خواب از آسایش خانه خود دیدن می کنند. با آرزو اینکه روزی به زودی سفر امن خواهد بود ، مسافران صندلی به دنبال مسافرت و مسافرخانه و تختخواب و صبحانه می شوند تا یک بار دیگر تعطیلات خود را شروع کنند و یک بار دیگر انگشتان پا را در سفر فرو کنید. یک بررسی از مسافران bnbfinder.com ثبت شده اخیرا نشان داد که بیش از 83 درصد از پاسخ دهندگان برنامه ریزی می کنند که به محض این که امنیت به نظر برسد ، دوباره سفر کنند. علاوه بر این ، نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی ، اقامتگاه B&B را به عنوان اقامتگاه ترجیحی خود به محض اینکه دوباره می توانند تعطیل شوند ، هتل ها ، اجاره های تعطیلات و محل های اردوگاه را با حاشیه قابل توجهی ضرب و شتم کردند.

به طور هم زمان ، مسافرخانه ها در سرتاسر جهان ، عادت دارند تا از سطح بالایی از راحتی و خدمات لمسی بالا در اختیار مهمانان قرار دهند ، آماده و آمادگی لازم را برای مهمانان خود دارند که یک دروازه ایمن و بسیار مورد نیاز را پر از استراحت و آرامش کنند. مسافرخانه ها با ارائه یک محیط تمیز ، خصوصی و شخصی پس از سرگرمی سفر ، مسافرخانه را برای سفر عادی جدید آماده می کنند که با یک سرویس شخصی در مسافت ایمن پر شده است.

هنگامی که یک بار دیگر سفر دوباره از سر گرفته شود ، ویژگی های بوتیک کوچک تری مانند تختخواب و صبحانه و مسافرخانه با تنظیمات سفارشی ، پر از ارزش و عاشقانه پر از مهمان نوازی که از دست داده اند ، مسافران را به عقب می اندازد. در حال حاضر برچسب ها برای تمیز بودن و امکانات لوکس ، مسافرخانه ها قصد دارند از CDC فراتر از الزامات تمیز کردن و پیش نیازهای غذایی و دوری اجتماعی باشند. در دوره جدید سفر ، مسافرخانه ها با bnbfinder به اشتراک گذاشته اند که می توانند چک تلفنی و چک تلفنی با تلفن ، صبحانه در رختخواب را بدون پرداخت هزینه اضافی ، نظافت بالاتر از آن و فراتر از آن و یا گزینه های ناهار خوری خصوصی ارائه دهند.

برای مسافرانی که به دنبال ارزش هستند ، مسافرخانه ها و B&B ​​همه وسایل اضافی از جمله صبحانه های چند دوره ای ، میان وعده های رایگان مانند کوکی های خانگی ، میوه تازه و در بعضی موارد از امکانات شراب و پنیر را تهیه می کنند. بیشتر آنها همچنین پارکینگ رایگان ، Wi-Fi رایگان ، آب بطری و نوشابه رایگان و بدون “هزینه اقامتگاه” ، “هزینه اضافی روزانه” یا “هزینه تمیز کردن” را ارائه می دهند ، B&B و مسافرخانه ها را به یک قیمت عالی برای مسافران تبدیل می کنند.

از همه مهمتر ، با توجه به پایین آمدن قیمت بنزین در ده ها سال ، مسافرانی که مورد بررسی قرار گرفته اند به bnbfinder گفته اند که مسیر غیرقانونی و رانندگی به مقصد می توانند یک بار دیگر در صدر جدول قرار بگیرند. ده ها هزار مسافر و مسافرخانه و مسافرخانه در سرتاسر کشور در انتظار مسافرینی هستند که یک استراحت کامل با یک تانک داشته باشند.

مسافرانی که به دنبال تعطیلات فراتر از دیوارهای خانه های خود هستند ، هزاران مسافرخانه و تختخواب و صبحانه را در bnbfinder.com پیدا می کنند. به دنبال پیشنهادات ویژه و مکانهای ایده آل درایو در سراسر آمریکای شمالی در bnbfinder.com ، ارائه جامع ترین لیست اقامت B&B در یک مکان در وب. از آنجا که سفر از سر گرفته می شود ، مسافرانی که به دنبال تعطیلات دارای ارزش ، مسافرت و ایمن هستند ، می توانند برای ایده های خود به bnbfinder تبدیل شوند.

مخاطب: جنیس هارلی، [email protected]، (512) 351-3797

SOURCE bnbfinder

پاسخی بگذارید