BEST Inc. گزارش سالانه در مورد فرم 20-F را برای سال مالی 2019 ارائه می دهد

HANGZHOU ، چین، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – BEST Inc. (NYSE: BEST) (“بهترین” یا “شرکت”) ، پیشرو در راه حل های زنجیره تامین هوشمند یکپارچه و ارائه دهنده خدمات لجستیک در چینامروز اعلام کرد گزارش سالانه خود را در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به ثبت کرده است 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در 17 آوریل 2020. گزارش سالانه را می توان در وب سایت SEC در http://www.sec.gov و همچنین در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت به آدرس http://ir.best-inc.com مشاهده کرد.

این شرکت در صورت درخواست نسخه ای از گزارش سالانه خود را که حاوی صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده و رایگان است ، در صورت درخواست ، به سهامداران و دارندگان ADS ارائه می دهد. درخواست ها باید به بخش IR شرکت در آدرس ارسال شود [email protected].

درباره بهترین INC.

BEST Inc. (NYSE: BEST) پیشرو در زمینه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه دهنده خدمات لجستیک در چین است. BEST از طریق پلتفرم فناوری اختصاصی و شبکه های گسترده خود ، مجموعه ای کامل از خدمات لجستیکی و ارزش افزوده ، از جمله حمل و نقل سریع و حمل و نقل ، مدیریت زنجیره تأمین و خدمات مایل آخرین ، کارگزاری خدمات بارگیری ، تدارکات بین المللی و خدمات مالی را ارائه می دهد. ماموریت BEST توانمندسازی تجارت و غنی سازی زندگی با استفاده از فناوری و نوآوری مدل کسب و کار برای ایجاد یک زنجیره تأمین هوشمندتر و کارآمدتر است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس http://www.best-inc.com/fa/ مراجعه کنید.

مخاطب:

برای سرمایه گذاران:
جین زنگ
[email protected]

SOURCE BEST Inc.

لینک های مربوطه

https://www.best-inc.com/

پاسخی بگذارید