Burgess Norton انتخاب شده توسط Tenneco برای تأمین قطعات قدرت پیشرانه

GENEVA ، Ill.، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – Burgess Norton (BN) امروز اعلام کرد که این شرکت با Tenneco Inc. توافق کرده است تا طیف کاملی از فناوری پین پیستونی و راه حل های پایان سطح را برای گروه تجاری Tenneco Powertrain ارائه دهد. Tenneco یک رهبر جهانی در فن آوری های پیستون موتور بنزینی و دیزلی است.

این توافقنامه مناسب استراتژیک مناسب برای هر دو شرکت است. ” لوک روبینورئیس جمهور بورگس نورتون. Tenneco به طور استراتژیک مشغول توسعه راه حل های فن آوری پیشرانه خود برای رشد است و پیستونهای برتر یک مؤلفه اصلی آن است و Burgess Norton فرصتهایی را برای گسترش ظرفیت ما و فناوریهای انتقال قدرت با دقت جهانی ما هدف قرار داده است. “

هر دو شرکت ارتباط برقرار کردن با مشتریان و پیاده سازی رویکرد مرحله ای را برای اطمینان از انتقال بی درنگ آغاز کرده اند.

با این توافق ، ماما بیش از 100 سال تجربه تولید و فنی را برای تقویت توانایی ما در ارائه راه حلهای پیشرانه پیشرفته پیشرفته برای پرداختن به سوخت و تولید انرژی و تولید گازهای گلخانه ای مجدد ترکیب می کنیم. ”

Burgess Norton ، یک واحد تجاری از صنایع Amsted ، ارائه دهنده جهانی از اتمام سطح یاطاقان دقیق ، فن آوری های متالورژی پودر ، و تولید پیشرفته برای پیشرانه خودرو و بازارهای انتقال قدرت مکانیکی است. با توانایی تولید جهانی در سراسر آمریکای شمالی، آسیا و اروپا، Burgess Norton پشتیبانی مشتری منطقه ای و راه حل های ساده زنجیره تأمین چند منبع را ارائه می دهد.

مخاطب:

وارن بنیون ،


630-232-3645

منبع Burgess-Norton

لینک های مربوطه

https://www.burgessnorton.com

پاسخی بگذارید