Calex از مبدل ناهموار 3kW دو جهته DC-DC برای برنامه های کاربردی خودرو ، تحرک الکترونیکی و باتری خبر داد

معماری استاندارد الکتریکی هیبریدی خودرو به طور معمول نیاز به استفاده از دو باتری مستقل در ولتاژهای مختلف دارد و Calex در پاسخ به این شرایط ، مبدل 3 کیلووات دو جهته DC / DC را ایجاد کرد. BCA در هنگام کار عادی (حالت باک) یک باتری کم (12 ولت) شارژ می کند و باتری ولتاژ بالا (48 ولت) را در مواقع اضطراری (حالت تقویت) شارژ می کند یا به آن کمک می کند. در صورت نیاز به باتری 48 ولت در حالی که در حالت تقویت است ، واحد وارد حالت پیش شارژ می شود.

از ویژگی های BCA می توان به سوئیچ قطع اتصال بر اساس پیکربندی MOSFET به پشت به عقب برای طرف پایین (باتری 12 ولت) ، حفاظت از ولتاژ معکوس ، حفاظت از اتصال کوتاه و همچنین جریان آماده به کار برای طرف پایین اشاره کرد. پایه پایه محفظه امکان سهولت در نصب صفحه پلاستیکی یا شاسی را فراهم می کند. محدوده دمای پایه عملیاتی BCA -40- تا 100 درجه سانتیگراد است.

BCA از یک شبکه کنترل محدود (CAN) استفاده می کند 2.0B رابط برای کنترل کامل مبدل و همچنین نظارت بر جریان LS و دمای داخلی. علاوه بر این ، BCA برای ارتباط با میکروکنترلر از یک CAN-Transceiver با سرعت بالا استفاده می کند.

“BCA یک راه حل کامل برای توزیع برق در خودرو در تنظیمات باتری 48 ولت / 12 ولت فراهم می کند ، و این یک انتخاب عالی برای سیستم های الکتریکی OEM وسیله نقلیه است.” مایکل مک نالیمدیر بازاریابی محصول در ساخت Calex.

برای مشخصات بیشتر در مورد محصول ، برگه اطلاعات برای بارگیری در سایت www.calex.com در دسترس است. برای نمونه و قیمت گذاری لطفا با شماره 508-212-5306 تماس بگیرید.

درباره Calex
شرکت تولیدی Calex ، شرکت تابعه Murata Power Solutions ، طیف گسترده ای از مبدل های برقی DC-DC را برای کاربردهای خودرو ، حمل و نقل و صنعتی ارائه می دهد. واقع در منطقه دره سیلیکون از کالیفرنیا، Calex بیش از 50 سال است که با مبدل کاتالوگ استاندارد و همچنین راه حل های برق متناسب با پشتیبانی از صنعت الکترونیک حمایت می کند. محصولات Calex در کشور طراحی و تولید می شوند ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.calex.com مراجعه کنید.

با Calex ارتباط برقرار کنید
لینکدین

اولیویا متکالف
تیم Townsend
[email protected]

SOURCE Calex تولید شرکت ، شرکت

لینک های مربوطه

https://calex.com

پاسخی بگذارید