Copa Holdings ، S.A. اعلام پیشنهادات ارشد قابل تبدیل را ارائه می دهد

پاناما سیتی، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Copa Holdings ، S.A. (NYSE: CPA) امروز قصد خود را برای ارائه به شرط بازار و سایر شرایط اعلام کرد ، 350،000،000 دلار مبلغ اصلی اوراق ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2025 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی به خریداران مؤسسه واجد شرایط مطابق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”). کوپا همچنین انتظار دارد که برای خریداران اولیه نوت ها گزینه خرید ، برای تسویه حساب در مدت زمان 13 روز از زمان ، و از جمله ، اولین تذکره های تاریخ را صادر کند ، تا اضافی 52،500،000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها.

این یادداشت ها به صورت تعهدات ارشد و ناامن کوپا ، به صورت نیم ماهه به پرداخت بدهی های معوقه و قابل پرداخت خواهند بود. 15 آوریل 2025، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شده باشید. Noteholders حق دارد یادداشت های خود را در شرایط خاص و در دوره های مشخص تبدیل کند. در انتخابات کوپا ، کوپا با پرداخت یا تحویل سهام نقدی سهام A کلاس A یا ترکیبی از پول و سهام سهام مشترک طبقه A خود ، مبلغ تبدیل یا تحویل سهام نقدی را تسویه می کند. اسکناس قابل پرداخت ، به طور کامل یا جزئی ، برای وجه نقد در گزینه کوپا در هر زمان و هر از گاهی ، در یا بعد از آن 17 آوریل 2023 و در یا قبل از آن چهلمین روز معامله شده مقید بلافاصله قبل از تاریخ سررسید ، اما فقط درصورتی که آخرین قیمت فروش گزارش شده برای هر سهم از کلاس مشترک کوپا کلاس A بیش از 130٪ از قیمت تبدیل برای مدت زمانی معین باشد. علاوه بر این ، یادداشت ها با توجه به تغییرات خاص در قانون مالیات در هر زمان ، در گزینه Copa قابل بازخرید خواهند بود. قیمت بازپرداخت برابر با مبلغ اصلی یادداشت های قابل بازخرید خواهد بود ، به علاوه سود جنجالی و بدون پرداخت ، در صورت وجود ، تاریخ بازخرید ، به استثنای تاریخ بازخرید ، به علاوه حق بیمه کل. نرخ سود ، نرخ تبدیل اولیه و سایر شرایط یادداشت ها در قیمت گذاری پیشنهاد تعیین می شود. کوپا قصد دارد از درآمدهای خالص حاصل از ارائه برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

پیشنهاد و فروش اسکناس و هرگونه سهام مشترک در کلاس A که پس از تبدیل اسناد قابل صدور می باشد ، تحت قانون اوراق بهادار یا هر قانون اوراق بهادار دیگر ثبت نشده و نخواهد بود. به استثنای معافیت از معامله ، یا در معامله ای که منوط به آن نباشد ، الزامات ثبت قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ارائه شده یا فروخته شده است. این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد خرید ، اسکناس یا هر سهم از سهام مشترک طبقه A را که پس از تبدیل یادداشت ها صادر می شود ، تشکیل نمی دهد و هیچ فروشی از اسکناس یا هرگونه سهام دیگری نیز نخواهد داشت. در هر ایالتی یا قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، فروش یا وکالت غیرقانونی باشد.

درباره کوپا

Copa Holdings یک پیشرو در خدمات آمریکایی لاتین در زمینه خدمات مسافر و بار است. در سال 2019 ، این شرکت از طریق شرکتهای تابعه خود ، به 80 مقصد در 33 کشور در شمال ، مرکزی و آمریکای جنوبی و کارائیب با یک ناوگان مدرن از 102 هواپیما: 6 فروند بوئینگ 737 MAX9s ، 82 هواپیمای بوئینگ 737NGs و 14 فروند Embraer-190s.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگر ، از جمله اظهارات مربوط به شرایط پیش بینی شده از یادداشت های ارائه شده ، تکمیل ، زمان بندی و اندازه پیشنهاد پیشنهادی و استفاده در نظر گرفته شده از درآمد است. اظهارات رو به جلو نمایانگر انتظارات فعلی کوپا در مورد رویدادهای آینده است و در معرض خطرها و عدم قطعیتهای شناخته شده و ناشناخته است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات آینده نگر منتقل می شود متفاوت باشد. از جمله آن ریسک ها و عدم قطعیت ها می توان به شرایط بازار اشاره کرد ، از جمله نرخ سود بازار ، قیمت معاملات و نوسانات سهام مشترک کوپا کلاس A و خطرات مربوط به مشاغل کوپا ، از جمله مواردی است که در گزارش های دوره ای توضیح داده شده است که پرونده های کوپا هر از گاهی با SEC می باشد. کوپا ممکن است پیشنهاد پیشنهادی را که در این بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شده است را مصرف نکند و اگر پیشنهاد پیشنهادی مصرف شود ، نمی تواند هیچ گونه تضمینی را در مورد شرایط نهایی پیشنهاد یا یادداشت ها یا توانایی آن برای اعمال مؤثر درآمدهای خالص همانطور که در بالا توضیح داده شد ، فراهم نکند. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کند ، و کوپا متعهد نمی شود بیانیه های مندرج در این مطبوعات را برای تحولات بعدی به روز کند ، به جز آنچه که طبق قانون لازم است.

CPA-G

مخاطب:

رائول پاسکوال – پاناما


روابط مدیر و سرمایه گذار


(507) 304-2774

SOURCE Copa Holdings ، S.A.

لینک های مربوطه

http://www.copa.com

پاسخی بگذارید