Delta Air Lines اعلامیه های ارشد پیشنهادی ارایه شده و تسهیلات اعتباری جدید را اعلام می کند

اتلانتا، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – Delta Air Lines، Inc. (NYSE: DAL) (“شرکت” یا “دلتا”) امروز اعلام کرد که قصد دارد یک پیشنهاد خصوصی را برای خریداران واجد شرایط شروع کند. 1.5 میلیارد دلار در مبلغ اصلی اوراق بهادار ارشد متعلق به سال 2025 (“یادداشت”) ، مشمول بازار و شرایط دیگر. این شرکت همچنین اعلام کرده است که قصد دارد وارد یک محصول جدید شود 1.5 میلیارد دلار تسهیلات مدت وام B به علت سال 2023 (“تسهیلات اعتباری جدید”) همزمان با بسته شدن پیشنهادات یادداشت ها.

این شرکت در نظر دارد از درآمدهای خالص حاصل از ارائه یادداشت ها و وام های تحت صندوق اعتبار جدید برای اهداف عمومی شرکت و تقویت موقعیت نقدینگی خود استفاده کند. شرایط و ضوابط نهایی یادداشت ها و صندوق اعتباری جدید منوط به بازار و سایر شرایط است و ممکن است از نظر مادی متفاوت از انتظارات باشد. ارائه یادداشت ها بستن تسهیلات اعتباری جدید مشروط نیست.

یادداشت ها و تسهیلات اعتباری جدید به عنوان اولویت اول با استخر متنوعی از شکافها ، دروازه ها و مسیرهای وثیقه متشکل از شکاف های داخلی در فرودگاه ملی نیویورک-JFK ، نیویورک-لاگاردیا و ریگان ، تعهد خواهند شد. هیترو، لندن مسیرها ، سایر مسیرهای اروپایی و آمریکای لاتین.

این بیانیه مطبوعاتی نه پیشنهادی برای فروش است و نه درخواست پیشنهادی برای خرید اسکناس یا هر نوع اوراق بهادار دیگر و نباید پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، تشکیل دهد. یادداشت ها در داخل ارائه می شوند ایالات متحده فقط به خریداران سازمانی واجد شرایط در ارائه معاف از ثبت نام با اتکا به قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) و خارج ایالات متحده با اتکا به مقررات S طبق قانون اوراق بهادار. اسکناس ها تحت قانون اوراق بهادار یا هر قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند و ممکن است در بازار عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده بدون ثبت نام یا معافیت قابل اجرا از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی. این مطبوعات مطابق با قانون 135c طبق قانون اوراق بهادار صادر می شود.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به برآوردها ، انتظارات ، عقاید ، اهداف ، پیش بینی ها یا راهبردهای آینده ، ممکن است “بیانیه هایی رو به جلو” باشد که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعریف شده است. همه بیانیه های آینده نگر شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها هستند که می توانند نتایج واقعی را از نظر تخمین ها ، انتظارات ، عقاید ، اهداف ، پیش بینی ها و راهبردهای منعکس شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند. این خطرات و بلاتکلیفی ها ، تأثیرات منفی آن که همه گیر COVID-19 در تجارت ما دارد ، شامل نمی شود و محدود نمی شود. تأثیر بدهی قابل توجه در پاسخ به بیماری همه گیر؛ اثرات احتمالی تصادفات مربوط به هواپیمای ما. نقض و یا نقص امنیتی در سیستم های فناوری اطلاعات ما. اختلال در زیرساخت فناوری اطلاعات ما. وابستگی ما به فن آوری در عملیات ما؛ عملکرد سرمایه گذاریهای قابل توجه ما در شرکتهای هواپیمایی در سایر نقاط جهان؛ محدودیت هایی که میثاق مالی در موافقت نامه های تأمین مالی ما می تواند در عملیات مالی و تجاری ما داشته باشد. مسائل مربوط به کار تأثیر آب و هوا ، بلایای طبیعی و فصلی بر تجارت ما. تأثیر اختلال گسترده در خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث؛ هزینه سوخت هواپیما؛ در دسترس بودن سوخت هواپیما. عدم موفقیت یا عدم توانایی بیمه در پوشش یک مسئولیت قابل توجه در مونرو پالایشگاه مربی؛ تأثیر مقررات زیست محیطی در پالایشگاه Trainer ، از جمله هزینه های مربوط به مقررات استاندارد سوخت های تجدید پذیر؛ توانایی ما برای حفظ مدیریت ارشد و کارکنان کلیدی؛ اگر در معرض تبلیغات نامطلوب قابل توجهی قرار بگیریم به شهرت و مارک ما آسیب می رسانیم. اثرات حملات تروریستی یا درگیری های ژئوپلیتیکی؛ شرایط رقابتی در صنعت هواپیمایی وقفه یا اختلال در سرویس در فرودگاههای اصلی که در آن فعالیت می کنیم. تأثیر مقررات گسترده دولت بر مشاغل ما؛ تأثیر مقررات زیست محیطی بر مشاغل ما؛ و حساسیت صنعت هواپیمایی به دوره طولانی مدت شرایط اقتصادی راکد یا ضعیف؛ عدم اطمینان در شرایط اقتصادی و محیط نظارتی در انگلستان مربوط به خروج از انگلستان از اتحادیه اروپا

اطلاعات تکمیلی در مورد خطرات و عدم قطعیت هایی که می تواند باعث ایجاد اختلاف بین نتایج واقعی و بیانیه های آینده نگر شود ، در پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس ما وجود دارد ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 و گزارش فصلنامه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020. باید احتیاط کرد که به اظهارات آینده نگرانه ما ، که فقط دیدگاههای ما را نشان می دهند ، اعتماد بیش از حد نکنیم 22 آوریل 2020، و ما هیچ هدف فعلی برای به روز رسانی نداریم. هیچ تضمینی وجود ندارد که پیشنهاد پیشنهادی یادداشت ها مطابق پیش بینی شده یا اصلاً انجام شود.

SOURCE Delta خطوط هوایی

لینک های مربوطه

www.delta.com

پاسخی بگذارید