Escoffier مشارکت یادگیری الکترونیکی رایگان با صنعت میهمان نوازی را آغاز کرد

شیکاگو، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – دانشکده هنرهای آشپزی آگوست آکوفایر ، پیشرو معتبر و معتبر آموزش و آموزش آشپزی مستقر در دانشگاه و پردیس ، از امدادرسانی و پشتیبانی از صنعت مهمان نوازی سخت در قالب دسترسی آزاد به ابزارهای اختصاصی آموزش الکترونیکی خود خبر داد. . همکاران جدید و دیرینه مهمان نوازی مانند هتل ها و اقامتگاههای اقامتی Omni اکنون از طریق برنامه های آنلاین Escoffier که برای پشتیبانی از کارگران آشپزخانه در این زمان دشوار طراحی شده اند ، به محتوای اصلی دسترسی دارند.

وی گفت: “این زمان بی سابقه ای برای شرکای ما در صنعت میهمان نوازی است. ما در حال ممنوعیت حمایت از رستوران هایی هستیم که به دلیل بحران COVID-19 و اخراج های بعدی ، فرسوده یا کاهش موقت کارکنان آشپزخانه ، پشتیبانی خود را ارائه می دهیم.” تریسی لورنزرئیس جمهور و مدیر عامل دانشکده هنرهای آشپزی آگوست اسکوفر و گروه آموزش عالی تریومف.

اکنون به صورت رایگان در اختیار کارکنان صنعت میهمان نوازی قرار گرفته است ، محتوای آموزش الکترونیکی Escoffier شامل 45+ فیلم مبانی آشپزی ، دستور العمل ها و ابزارهای ارزیابی پوشش بهداشت مناسب ، مهارت های اساسی چاقو ، اهمیت میز در محل ، سوپ ها و سهام و سبزیجات و پروتئین های آشپزی است. منابع آموزش الکترونیکی بخشی از Escoffier است تخته سنگ برنامه های جامع جامع حرفه ای دانشگاه در سال 2015 راه اندازی شد.

مایلز میچل ، مسئول ارشد دانشگاهی در دانشکده هنرهای آشپزی آگوست اسکوفر ، گفت: “بسیاری از کارگران آشپزی در طول همه گیری های COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند و ما می خواستیم با به اشتراک گذاشتن این مطالب مرتبط ، پشتیبانی خود را به آنها نشان دهیم.” “ما امیدواریم که به زودی در آشپزخانه های رستوران خود بازگردند ، اما در این میان ، آنها می توانند در طول این رکود ، مهارت و دانش آشپزی خود را تیزتر کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های آموزش الکترونیکی Escoffier برای همکاران مهمان نوازی ، با ما تماس بگیرید تریسی تچمنرئیس برنامه توسعه تجارت Escoffier ، در [email protected].

اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده هنرهای آشپزی آگوست Escoffier

دانشکده هنرهای آشپزی آگوست Escoffier یک پیشرو معتبر در زمینه آموزش و آموزش آشپزی آنلاین و پردیس است. برنامه های حرفه ای این مدرسه ترکیبی اثبات شده از یک رویکرد کلاسیک و معاصر برای آموزش مهارت های صنعت مدرن و همچنین یک برنامه درسی پایدار محور و تجارت محور را ارائه می دهد. برنامه های حرفه ای در هنرهای آشپزی و هنرهای شیرینی از طریق Escoffier به صورت آنلاین و زمینی در دسترس است بولدر ، شرکت دانشگاه و از طریق زمین آن آستین ، تگزاس محوطه دانشگاه. دانشکده هنرهای آشپزی آگوست اسکوفر در بولدر ، کلرادو توسط شورای اعتباربخشی آموزش مداوم و آموزش مداوم (ACCET) معتبر است. دانشکده هنرهای آشپزی آگوست اسکوفر در آستین ، تگزاس توسط شورای آموزش حرفه ای (COE) معتبر ملی است. در سایت escoffier.edu بیشتر بدانید.

مخاطب: پتی توماس/312.919.0898

منبع دانشکده هنرهای آشپزی آگوست اسکوفایر

لینک های مربوطه

http://www.escoffier.edu

پاسخی بگذارید