GA-ASI با Conflux در تولید مواد افزودنی همکاری می کند

سن دیگو، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – General Atomics Aeronautical Systems، Inc. (GA-ASI) با استرالیامبتنی بر فناوری Conflux در توسعه مبدل حرارتی این بخش با استفاده از یک فرآیند تولید افزودنی فلزی برای ادغام احتمالی بر روی خط GA-ASI از سیستم های هواپیمای از راه دور با خلبان (RPAS) ساخته می شود.

Conflux Technology یک شرکت کاربردهای تولید مواد افزودنی مستقر در Geelong است ، ویکتوریا که در مهندسی حرارتی و سیال تخصص دارد. Conflux در زمینه بهینه سازی مبدل های حرارتی تولید افزودنی ، تخصص طراحی را ارائه می دهد تا عملکرد PD را افزایش دهد.

“GA-ASI و Conflux در حال توسعه راه حلهای حرارتی جدید و پیشرفته برای کاربرد RPAS نسل فعلی و بعدی ما هستند. این امر باعث افزایش استقامت و کاهش هزینه تولید و همچنین انعطاف پذیری بیشتر در طراحی محصولات ما و ادغام ، “گفت: لیندن بلو ، مدیر عامل GA-ASI.

“افزایش بهره وری اساسی نیاز به نوآوری های انتقال حرارت دارد. در Conflux ما یک تیم مهندسی بسیار خلاقانه داریم که اولین اصول دینامیکی حرارتی با خلاقیت طراحی و تخصص در فرآیند تولید افزودنی را مخلوط می کند.” مایکل فولرمدیر عامل فناوری Conflux. “مبدل های حرارتی کنفلکس عملکرد خود را از هندسه های بسیار پیچیده ای که توسط تولید افزودنی فعال شده است ، استخراج می کنند. دانشمندان و مهندسین ما ، در کنار همتایان خود GA-ASI ، اکنون برنامه های تبادل گرما را برای بهبود بهره وری اساسی برای سیستم های ՀՀԿ GA-ASI توسعه می دهند.”

اخیراً دولت استرالیا MQ-9B SkyGuardian را انتخاب کرده است® نوع ارائه RPAS مسلح برای نیروی دفاعی استرالیا (ADF) تحت پروژه Air 7003. استرالیا به دلیل عملکرد اثبات شده و چند منظوره جنگی و توانایی پشتیبانی از شبکه های ارتباطی موقت و قابلیت همکاری با متفقین ، در انتخاب MQ-9 به سایر نیروهای رده برتر پیوست. MQ-9B میراث مربوط به Predator GA-ASI را دنبال می کند® مجموعه ای از RPAS ، قابل اعتماد ترین و توانا ترین سیستم های مسلح با ارتفاع متوسط ​​، با استقامت طولانی در سطح جهانی (MALE) کل ناوگان تا به امروز بیش از شش میلیون ساعت پرواز جمع کرده است.

تصاویر با وضوح سلامتی از MQ-9B SkyGuardian برای رسانه های واجد شرایط از لیست تماس رسانه ای GA-ASI در دسترس است.

درباره فناوری Conflux

Conflux یک شرکت پیشرو در صنعت تولید مواد افزودنی (AM) است که پیشگام برنامه های حرارتی و سیال است. فناوری تبادل گرمای انقلابی ، عملکرد محصول و سیستم را در صنایع هوایی ، دفاعی ، صنعتی ، و گاز ، خودرو و موتور سیکلت تغییر داده است. عملیات تولید پیشرفته و یکپارچه عمودی شامل کلیه جنبه های فرآیند مهندسی ، از طراحی و تجزیه و تحلیل CFD گرفته تا تولید داخل خانه AM ، پس از پردازش و اعتبار سنجی مستقل. Conflux می تواند از تجربیات و دانش برای فشار آوردن این فناوری به لبه بالایی بهره ببرد و بهترین نتیجه ممکن را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. Conflux سفر خود را در دنیای مهندسی F1 آغاز کرد ، جایی که بنیانگذار ، مایکل فولر، با اشتیاق در تغییر طرح های مبدل حرارتی و نتایج عملکرد کار کرد. امروزه ، Conflux یک تیم طراحی خوب و مستقر است که پیشرو برنامه های AM است. مهندسان بسیار با تجربه برای مهارت ها و مهارت های فردی خود و مهمتر از همه ، برای آنچه می توانند به مشتریان Conflux تحویل دهند ، انتخاب شده اند.

درباره GA-ASI

General Atomics Aeronautical Systems، Inc (GA-ASI) ، وابسته به General Atomics ، یک طراح و تولید کننده پیشرو در سیستم های هواپیمایی ، رادار ، و رادارها ، و سیستم های مأموریت الکتریکی و نوری مربوطه ، از جمله درنده® سریال های ՀՀԿ و سیاهگوش® رادار چند حالته. با بیش از شش میلیون ساعت پرواز ، GA-ASI هواپیماهای با تحمل مأموریت طولانی و مجهز به سنسور یکپارچه و سیستم های پیوند داده مورد نیاز برای ارائه پرواز مداوم را فراهم می کند که امکان آگاهی موقعیتی و اعتصاب سریع را فراهم می کند. این شرکت همچنین انواع ایستگاه های کنترل زمینی و نرم افزار کنترل سنسور / تجزیه و تحلیل تصویر را تولید می کند ، آموزش خلبانی و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد و آنتن های مت متریال را توسعه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ga-asi.com مراجعه کنید.

SkyGuardian ، Predator و Lynx علائم تجاری ثبت شده از General Atomics Aeronautical Systems، Inc. هستند.

روابط رسانه ای GA-ASI
General Atomics Aeronautical Systems، Inc.
+1 (858) 524-8101
[email protected]

تصاویر مرتبط

ga-asis-mq-9b-skyguardian.jpg
MQ-9B SkyGuardian GA-ASI
“GA-ASI و Conflux در حال توسعه راه حلهای حرارتی جدید و مدرن برای کاربرد RPAS نسل فعلی و بعدی ما هستند. این امر باعث افزایش استقامت و کاهش هزینه تولید و همچنین انعطاف پذیری بیشتر در طراحی و ادغام محصول ما می شود. “گفت: لیندن بلو ، مدیرعامل GA-ASI.

SOURCE General Atomics Aeronautical Systems، Inc.

پاسخی بگذارید