GeoOptics از راه اندازی GeoPRO خبر داد

سالهاست که ، تجزیه و تحلیل های علمی دقیق از داده های انفجار رادیویی ، از یک روش پردازش دقیق به نام “تطبیق فاز” برای تولید دقیق ترین پروفایل های غیبت رادیویی استفاده کرده است. با این حال ، این روش به طور کلی بیش از حد فشرده برای استفاده در پردازش داده های زمان واقعی برای مدل سازی و پیش بینی وضعیت آب و هوا در نظر گرفته شد.

GeoOptics GeoPRO را به عنوان یک سیستم پردازش تطبیق فاز در زمان واقعی ساخته شده است که در اطراف موازی تقاضا فعال شده توسط سرویس های رایانه ابری بدون سرور ساخته شده است ، که بعضاً به عنوان “ابر رایانه بدون سرور” خوانده می شود. GeoPRO با بهینه سازی سیستم پردازش و اجرای آن بر روی زیرساخت های عظیم موازی ، پردازش مقادیر فاز مقادیر زیادی از داده های انفجار رادیویی را در زمان واقعی انجام می دهد.

به طور سنتی پردازش داده های انفجار رادیویی در یک حالت پردازش دسته ای انجام شده است که در آن قطعات نسبتاً بزرگی از داده ها با هم پردازش شده و سپس منتشر می شوند. با این حال ، با افزایش تعداد ماهواره ها و ایستگاه های زمینی GeoOptics ، داده ها به دفعات بیشتر می رسند ، که نیاز به یک حالت متفاوت از عملیات برای به حداقل رساندن تأخیر داده ها و به حداکثر رساندن کارایی دارد. GeoPRO به گونه ای طراحی شده است که این انتقال ممکن است.

داده های سیستم جدید پردازش در دسترس دانشمندان در سراسر جهان و شرکای داده های تجاری GeoOptics قرار گرفته است. با توجه به دقت در پردازش داده ها و کیفیت گیرنده Cion ، داده ها از تعصب قابل ملاحظه ای حتی در هوای گرم در نزدیکی سطح زمین برخوردار هستند ، جایی که داده های انفجاری رادیویی با کیفیت پایین اغلب از تعصبات کنترل نشده رنج می برند. تحقیقات نشان داده است که این میزان دقت در جو پائین برای پیش بینی توفان ها و سایر حوادث آب و هوایی با تأثیر بسیار مهم است.

وی گفت: “ما از ارائه اطلاعات تازه تصفیه شده خود به مشتریانی که به گرفتن به موقع ترین و دقیق ترین اطلاعات ممکن آب و هوا وابسته هستند ، خوشحال هستیم.” الکس سالتمن، مدیر عامل و معمار سیستم جدید پردازش. “ما در حال استفاده از فناوری های جدید در ماهواره ها ، سیستم های زمینی هستیم و اکنون پردازش داده ها را ارائه می دهیم تا داده های کلاس را به عنوان خدمات به دولت و مشتریان تجاری ما ارائه دهند.”

ماموریت GeoOptics ارائه دقیق ترین تصویر ممکن از جو ، سطح و زیر زمین سیاره ما به مشتریان و همچنین کاربران علمی در سراسر جهان است. ما با اولین صورت فلکی نانوسلت های معروف به CICERO – ابتکار جامعه برای مشاهده از راه دور زمین سلولی ، ماموریت خود را آغاز کرده ایم. اولین ماهواره های عملیاتی دارای سنسورهای پیشرفته سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی پیشرفته (GNSS-RO) سنسور هستند که با همکاری آزمایشگاه پیشرانه جت (JPL) و سیستم های نانو ماهواره Tyvak ساخته شده اند.

GeoOptics با داشتن ماهواره های اولیه CICERO در مدار ما ، اولین و تنها داده های انسجام رادیویی تجاری با کیفیت بالا از فضا را ارائه می دهد. ماهواره ها که اکنون در حال کار هستند ، این قابلیت را گسترش داده و تصحیح می کنند و فناوری های دیگری را برای ارائه تصویری جامع از محیط زمین به کار می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد GeoOptics ، لطفا به وب سایت ما به آدرس http://www.geooptics.com مراجعه کنید.

درباره GeoOptics

برای اطلاعات بیشتر در مورد GeoOptics ، لطفا به وب سایت ما به آدرس http://www.geooptics.com مراجعه کنید.

مخاطب:

دان دبلاسیو
[email protected]
1-919-986-8015

SOURCE GeoOptics

لینک های مربوطه

http://www.geooptics.com

پاسخی بگذارید