Global Market Insights، Inc. گفت: نصب سالانه Servo Drive Market تا سال 2025 به 26 میلیون دستگاه رسیده است.

روند عظیم صنعت با استفاده از استانداردهای مؤثر در زمینه انرژی در کنار تحولات مداوم در اتوماسیون ، روند صنعت جهانی درایو سرویس را برای نمایش صعود مشخص در طول 2019-2025 آماده می کند. ظاهراً افزایش روزافزون اتوماسیون در حوزه های صنعت بی شماری که شامل نفت و گاز ، برش فلز و سایر بخش ها می شود ، استقرار گسترده در تقویت کننده های سروو را که منجر به گسترش اندازه بازار درایو سروو می شود ، تقویت می کند.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق @ https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/4204

علاوه بر روندهای اتوماسیون در حال تغییر ، صنعتی شدن سریع در بین اقتصادهای نوظهور در سطح جهان ، همراه با افزایش سرمایه گذاری در تحولات زیرساختی ، پیش بینی می کند تا در دوره پیش بینی ، چشم انداز مثبتی به آمار تجارت ارائه دهد. همچنین ادامه پیشرفت های فناوری و اجرای برنامه های پشتیبانی پولی توسط دولت های ایالتی ، تکمیل کننده رشد بازار است.

بازار سروو محرک مبتنی بر ولتاژ پایین قرار است 6٪ CAGR قابل توجهی را بین سال های 2019 و 2025 بدست آورد ، به دلیل تصویب دستورات دقیق بهره وری انرژی همراه با نوآوری های فناوری در حال انجام در سراسر شرکت های کوچک و متوسط. علاوه بر این ، تصویب روزافزون واحدهای دارای ولتاژ کم به دلیل ردپای آنها در چندین شرکت کوچک و عمودی در صنعت ، باعث افزایش چشم انداز صنعت می شود.

مرور بینش های کلیدی صنعت گسترده در 480 صفحه با 798 جدول داده های بازار و 29 شکل و نمودار از گزارش ، “آمار بازار درایو سروو بر اساس برنامه ، طبقه بندی ، درایو ، ولتاژ ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، تحلیل منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، اشتراک و پیش بینی بازار رقابتی ، 2019-2025“به تفصیل به همراه فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/servo-drive-market

شرح شرایط جغرافیایی آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود که بازار سروو درایو بیش از 5٪ CAGR تا سال 2025 ثبت کند. این رشد منطقه ای به عوامل ژرفی از جمله گسترش بازار الکترونیک در سراسر منطقه مربوط می شود که بطور عمده توسط آن هدایت می شود. چین، هندو اندونزیو ابتکارات در حال رشد برای تقویت بخش رباتیک و اتوماسیون طراحی شده است.

آلمان درآمد بازار درایو سروو قرار است تا سال 2025 به CAGR سودآور برسد. این امر می تواند به تقاضای تشدید كنترل دقیق حرکت تجهیزات همراه با روندهای تغییر جهت پذیرش تجهیزات صوتی از نظر فن آوری كه توانایی افزایش قابلیت عملیاتی را دارند ، اختصاص یابد.

فعالان عمده بازار که در سراسر صنعت جهانی فعالیت می کنند شامل Schneider Electric ، اتوماسیون راکول ، زیمنس ، شرکت توشیبا ، Honeywell International ، Emerson Electric ، Bosch Rexroth ، شرکت برق Yaskawa ، اتوماسیون Estun و Fuji Electric هستند.

برای خرید این گزارش استعلام کنید https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/4204

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

تحلیل بازار درایوهای ولتاژ کم با استفاده از فناوری (استاندارد ، احیا کننده) ، سیستم (حلقه باز ، حلقه بسته) ، محدوده توان (میکرو ، کم) ، ظرفیت (<2.2 kW, 2.2-7.4 kW, 7.5-22 kW, 23-75 kW, 76-110 kW, 111-500 kW, >500 کیلو وات) ، درایو (AC {توسط راندمان [IE1, IE2, IE3, IE4,]} ، دی سی ، سروو) ، با کاربرد (پمپ ، فن ، نوار نقاله ، کمپرسور ، اکسترودر) ، استفاده نهایی (نفت و گاز ، تولید برق ، فرآوری مواد غذایی ، خودرو ، معدن و فلزات ، پالپ و کاغذ ، نساجی ، دریایی) صنعت گزارش تحلیل ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، سهم و پیش بینی بازار رقابتی ، 2019 – 2025

https://www.gminsights.com/industry-analysis/low-voltage-drives-market

درباره بینش بازار جهانی

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه فعالیتهای تجاری و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: + 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

پاسخی بگذارید