Holland America Line در تاریخ 147 سالگرد خود ، 18 آوریل در تاریخ و انعطاف پذیری تأمل می کند

SEATTLE، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Holland America Line بزرگداشت 147 سالگی خود را برگزار می کند شنبه 18 آوریل 2020با احترام به میراث غنی خود ، در زمان حال از همدیگر مراقبت کرده و منتظر فصل بعدی آن هستیم. با مسافرت متوقف شده در سطح جهان ، خط کروز پریمیوم بازتابی از تاب آوری است که در طول تاریخ شرکت به نمایش گذاشته شده است ، بارها و بارها به چالش کشیده شده و به لطف میهمانان وفادار ، خدمه اختصاصی و کارمندان و پشتیبانی مشاوران سفر ، بارها تحمل کرده است.

تأسیس شد 18 آوریل 1873، به عنوان شرکت Steamship هلند و آمریکا ، این برند در طول سالها از استقبال بیش از 150 کشتی بازدید کرده است. یک کشتی کلاس Pinnacle سوم ، ریندام، در کارخانه کشتی سازی Fincantieri در حال ساخت است ایتالیا و در اواخر بهار 2021 برای تحویل برنامه ریزی شده است. در حالی که خط کروز عملیات جهانی خود را متوقف کرده است 30 ژوئنفقط یک بار دیگر در تاریخ شرکت ، عملیات متوقف شد. در طول جنگ جهانی دوم ، همه سفرهای مسافری متوقف شدند و کشتی ها برای خدمت در تلاش جنگ متفقین فراخوانده شدند.

وی گفت: “مهم است که در این ایام دشوار همچنان جشن های مهم مهمی برگزار شود و 147مین سالگرد ما به ما یادآوری می کند که Holland America Line یکی از عمیق ترین تاریخ ها و ثروتمندترین میراث در صنعت کروز را دارد.” اورلاندو اشفوردرئیس جمهور Holland America Line. وی گفت: “ما روی پایه ای محكم بنا شده ایم و آنهایی را كه تقریباً یك قرن و نیم پیش از ما به وجود آمده اند ، احاطه كرده ایم و دقیقاً همانطور كه ​​آنها زمان های نامشخصی را هدر داده اند ، ما نیز هلند America Line به زودی می توانیم مهمانان خود را در سرتاسر جهان برگردانیم و نمی توانیم صبر کنیم تا همه از آنجا استقبال کنند. ”

از سال 1873 ، هلند آمریكا لاین به هر هفت قاره سفر كرده است ، ده ها سفر دریایی جهان را ارائه كرده و اكتشاف كرده است آلاسکا بیش از 70 سال هر بار که کشتی جدیدی به ناوگان ملحق شود ، جشن این میراث است و فصل بعدی تاریخ این شرکت را نشان می دهد. درباره تاریخچه شرکت در https://youtu.be/BCdm7usWixI بیشتر بدانید.

برای کمک به میهمانان وفادار ما ، منتظر سفر بعدی خود باشند ، کتاب کوتاه مدت کوتاه با سیاست های لغو اعتماد به نفس برای رزرو کروز با تاریخ عزیمت در دسترس است 15 اکتبر 2020، و یک برنامه حفاظت از سخاوتمندانه ابطال لغو (CPP) همیشه برای خرید در دسترس است تا زمانی که سیاست انصراف یک رزرو عملی شود. CPP به هر دلیلی اجازه لغو را می دهد و بازپرداخت وجه نقد را فراهم می کند. پیشنهادهای اضافی که امکانات و صرفه جویی در آن را در اختیار شما قرار می دهد ، وسایل نقلیه مسافرتی است که در سال 2021 و بعد از آن رویای سفر می بینند.

ویژه 147هفتم کارت هدیه سالگرد نسخه برای مدت زمان محدود در hollandamerica.com در دسترس است. هنگام خرید توسط 31 مه سال 2020، یک جایزه 100 دلار با خرید a اضافه می شود 500 دلار کارت هدیه یا الف 200 دلار جایزه با خرید کارت هدیه برای 1000 دلار یا بیشتر.

برای دیدن ادای احترام بزرگداشت سالگرد 147th Holland America Line ، به کلیه کانال های رسانه های اجتماعی Holland America Line مراجعه کنید: اینستاگرام ، توییتر، فیس بوک و وبلاگ Holland America.

درباره Holland America Line[بخشیازشرکتکارناوالوPLC[adivisionofCarnivalCorporationandplc (NYSE: CCL و CUK)]
هلند America Line از سال 1873 مشغول کاوش در تمام گوشه های کره زمین بوده و اولین خط مسافرتی است که ماجراهایی را برای شما ارائه می دهد آلاسکا و یوکان بیش از 70 سال پیش ناوگان کشتی های پریمیوم این کشور از بیش از 470 بندر در 98 کشور ، سرزمین یا وابستگی در سرتاسر جهان بازدید می کنند. یک کشتی کلاس Pinnacle سوم ، ریندام، در کارخانه کشتی سازی Fincantieri در حال ساخت است ایتالیا.

تکامل برند این شرکت در سالهای اخیر موقعیت خود را به عنوان رهبر در سفرهای پریمیوم تضمین کرده است. این ناوها از ابتکار پرواز و ابتکار عمل و طیف متنوعی از تجارب غنی سازی متمرکز بر اکتشاف مقصد و سفرهای شخصی برخوردار هستند. بهترین موسیقی زنده در دریا هر عصرانه در سالن هایی از جمله Lincoln Center Stage ، B.B. King’s Blues Club ، اتاق Rolling Stone Rock و Billboard Onboard پخش می شود. تجربه ناهار خوری را می توان در رستورانهای مختلف با منوهایی که انتخابی از شورای آشپزی معتبر Holland America Line دارند ، تهیه کرد و شامل سرآشپزهای مشهور جهانی است که ظروف را منحصراً برای مهمانان طراحی می کنند.

SOURCE Holland America Line

لینک های مربوطه

http://www.hollandamerica.com


پاسخی بگذارید