Hyundai پیش نمایش مدل Elantra N Line All-New

پورتفولیوی محصول N با عملکرد بالا هیوندای ، همه چیز را از موتور خودرو گرفته تا مدل پایه ارائه می دهد. N Line با طراحی خاص و ارتقاء عملکرد مشخص می شود. هیوندای در حال گسترش خط مدل N N خود است تا حتی مشتریان بیشتری را نیز بتواند احساس N را تجربه کند.

یک فیلم پیش نمایش دزدکی حرکت کردن و تصاویر تیزر را می توان در hyundainews.com مشاهده ، بارگیری و جاسازی کرد. https://hyundaius.co/35baxj3 و سایر کانال های رسانه های اجتماعی هیوندای.

درباره شرکت موتور هیوندای

شرکت Hyundai Motor که در سال 1967 تأسیس شد ، طیف وسیعی از وسایل نقلیه در سطح جهانی و خدمات تحرک را در بیش از 200 کشور جهان ارائه می دهد. هیوندای موتور در سال 2019 بیش از 4.4 میلیون دستگاه خودرو در جهان به فروش رساند و در حال حاضر حدود 120،000 پرسنل در سراسر جهان دارد. این شرکت با تولید وسایل نقلیه طراحی شده برای کمک به طرحی در آینده پایدار و در عین حال ارائه راه حل های نوآورانه برای چالش های تحرک در دنیای واقعی ، محصول خود را ارتقا داده است. از طریق این فرآیند ، Hyundai قصد دارد تسهیل “پیشرفت برای بشریت” با راه حل های تحرک هوشمند که باعث برقراری ارتباط بین مردم می شود و زمان با کیفیتی را برای مشتریان خود فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hyundai Motor و محصولات آن می توانید در:
http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

سلب مسئولیت: شرکت هیوندای موتور معتقد است که اطلاعات موجود در این مقاله در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت ممکن است در صورت لزوم اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض می کند که مسئولیت صحت اطلاعاتی که توسط خواننده تفسیر و مورد استفاده قرار گرفته است ، نیست.

SOURCE Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com

پاسخی بگذارید