Idemitsu Lubricants America نام مدیر ارشد مایکل پارک برای فروش و عملیات پس از فروش ، آمریکای شمالی

اویا یاسومسا ، معاون رئیس جمهور فروش و بازاریابی گفت: “چالش هایی که امروزه همه ما با آن روبرو هستیم این مسئله را روشن می کند که ما نمی توانیم چیزی را برای زندگی ، در زندگی و تجارت تصدیق کنیم.” “Idemitsu مدتهاست که این تغییرات سازمانی را برای ادامه تمرکز بر روی ریشه های خدمات به مشتری ما برنامه ریزی کرده است. با ایجاد روابط مستقیم و ارزش افزوده تری با مشتریان پس از فروش ، می توانیم به طور مؤثرتر از آنها پشتیبانی کنیم. اکنون زمان این تغییرات است ، زمانی که سرویس و ارتباطات بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد و مایکل پارک رهبری است که کار را انجام می دهد. “

پارک دارای بیش از 30 سال تجربه و رهبری اثبات شده در پس زمینه فروش خودرو ، از جمله بخش فروش ، تدارکات / توزیع ، عمده فروشی و خرده فروشی است. او تقریباً نه سال با Idemitsu بوده و اخیراً بزرگترین بخش شرکت را نیز مدیریت کرده است و آن را فقط از تعداد معدود کارمند افزایش می دهد. پارک از تخصص خود در زمینه فروش ، کار تیمی ، تفکر انتقادی و حل مسئله برای کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف خود در پس زمینه چالش برانگیز و به سرعت در حال تغییر استفاده می کند.

پارک متاهل است و در آنجا ساکن است لوئیزویل ، کنتاکی.

با این اعلامیه ، Idemitsu نوید مشارکت تجاری قوی تر و شخصی تری برای تمام مشتریان روانکار خود می دهد و راه حل های OE کلاس جهانی را برای نیازهای تجاری خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با نماینده Idemitsu با ما تماس بگیرید: باب هاشمی[email protected].

درباره Idemitsu Lubricants America
Idemitsu Lubricants America (ILA) یک تولید کننده برتر روانکار است که متعهد به ارائه کیفیت ، نوآوری و خدمات به تولید تجهیزات اصلی خودرو و مشتریان پس از فروش در سراسر جهان است. ILA کیفیت تولید بی نظیری را ارائه می دهد و از عملکرد و پردازش اوج از طیف گسترده ای از روان کننده ها اطمینان می دهد. از روغنهای مصنوعی باکیفیت و باکیفیت بالا گرفته تا مایعات انتقال که بطور اختصاصی برای انتقال هر تولید کننده فرموله شده اند ، Idemitsu می تواند راه حل های روان کننده سازگار با محیط زیست ، مقرون به صرفه را ارائه دهد که به حداکثر کارایی و کارآیی کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.IdemitsuLubricants.com.

مخاطب:
باب هاشمی
+ 1-248-417-0000
[email protected]

SOURCE شرکت Idemitsu Lubricants America

پاسخی بگذارید