IGT همکاری با قرعه کشی ویرجینیا را از طریق قرارداد چاپ و خدمات بلیط های اولیه شش ساله Scratcher اولیه گسترش می دهد

لندن، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – International Technology Game PLC (NYSE: IGT) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه آن ، IGT Global Solutions Corporation (از این پس “IGT”) ، با ارائه قرعه کشی شش ساله با قرعه کشی ویرجینیا برای تهیه بلیط های اسکرچر ، برنامه ریزی استراتژیک و خدمات ، پس از خرید رقابتی براساس این توافقنامه ، IGT برای اولین بار در فروش بلیط های فوری فروشنده اصلی خواهد بود ویرجینیا و به طور متوسط ​​سالانه 90 درصد از بلیط های Lottery’s Scratcher چاپ می شود. قرارداد اجرا می شود 30 ژوئن 2026 و شامل گزینه تمدید تا چهار سال دیگر است.

“ما به همراه تخصص صنعت IGT و تفکر خلاقانه ، مفاهیم جدید بازی را به سبد خرید Scratchers ویرجینیا Lottery’s Scratchers خواهیم آورد که به ما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک خواهد کرد.” گفت کوین هال، مدیر اجرایی قرعه کشی ویرجینیا. “ما مشتاقانه منتظر همکاری در بازی ها و ابتکاراتی هستیم که در نهایت از رسالت ما برای ایجاد درآمد پشتیبانی می کند ویرجینیا K-12 مدارس دولتی. “

“از سال 2009 ، فعالیتهای چاپ IGT ، قابلیت فروش منحصر به فرد همان فروشگاه و تهیه بازی های برتر فهرست بندی مانند Crossword Tripler ، Super Triple 7s و Super Ticket منحصر به فرد IGT” به رشد فروش لاتاریای ویرجینیا کمک کرده اند. ” گفت جی جندرون، مدیر اجرایی IGT ، قرعه کشی. “به عنوان فروشنده اصلی بلیط فوری لاتاری ، ما اکثر Scratchers آن را چاپ خواهیم کرد ، به IGT اجازه می دهیم محتوای اختصاصی بیشتری را به نمایش بگذارد ، تجربیات بی نظیر بازی برای بازیکنان را ارائه دهد ، و ارادت خود را به خدمات و کیفیت مشتری در سطح جهانی نشان دهد.”

براساس شرایط قرارداد ، IGT طیف گسترده ای از خدمات بلیط فوری را برای بهره مندی از قرعه کشی ویرجینیا از جمله برنامه ریزی نمونه کارها ، بینش بازاریابی ، تجزیه و تحلیل ، پشتیبانی گرافیکی و تولید و چاپ بلیط های فوری ارائه می دهد. این خدمات موفقیت طولانی مدت در قرعه کشی را تقویت می کنند و محتوای خلاقانه ای را برای بازیکنان ارائه می دهند.

علاوه بر چاپ بلیط های فوری و خدمات مرتبط با آن ، IGT از سال 2000 تجهیزات بازی را به ویرجینیا لاتاری ارائه داده است و از سال 2004 انبار و توزیع بلیط های فوری لاتاری را تهیه کرده است. در سال 2007 ، این مشارکت گسترش یافت تا سیستم اصلی بازی های Lottery را نیز شامل شود.

درباره IGT
IGT (NYSE: IGT) رهبر جهانی بازی است. ما در همه کانال ها و بخش های تنظیم شده ، بازی های سرگرم کننده و مسئولانه بازی را برای بازیکنان ارائه می دهیم ، از ماشین های بازی و قرعه کشی گرفته تا شرط بندی های ورزشی و دیجیتال. راه حل های ما با بهره گیری از مطالب قانع کننده ، سرمایه گذاری قابل توجه در نوآوری ، بینش بازیکنان ، تخصص عملیاتی و فناوری پیشرفته ، راه حل های بی نظیر بازی های رایانه ای را ارائه می دهد که بازیکنان را درگیر می کند و باعث رشد بازیکنان می شود. ما در بیش از 100 کشور در سراسر جهان با دولت ها و تنظیم كنندگان مقدمات و روابط مستقیمی برقرار كرده ایم و با رعایت بالاترین استانداردهای خدمات ، صداقت و مسئولیت ، ارزش ایجاد می كنیم. IGT تقریباً 12000 کارمند دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.igt.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این نسخه خبری ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر (از جمله در مفهوم قانون اصلاح دادخواهی در اوراق بهادار خصوصی 1995) در مورد International Game Technology PLC و شرکتهای تابعه تلفیقی آن (“شرکت”) و موارد دیگر باشد. این بیانیه ها ممکن است در مورد اهداف ، اهداف و انتظارات مربوط به برنامه های آینده ، روندها ، وقایع ، سود سهام ، نتایج عملیات یا وضعیت مالی و یا در غیر این صورت ، بر اساس باورهای فعلی مدیریت شرکت و همچنین فرضیات ساخته شده توسط ، و اطلاعاتی که اکنون در دسترس است ، چنین مدیریتی. گفته های پیشرو ممکن است با کلماتی مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “” ، “” باید “،” باید “،” ادامه “،” برآورد “، همراه باشد “” انتظار “،” پیش بینی “،” آینده “،” راهنمایی “،” قصد “،” ممکن “،” “،” “ممکن” ، “پتانسیل” ، “پیش بینی” ، “پروژه” یا تغییرات منفی یا دیگر از آنها این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ ارائه چنین بیانیه هایی صحبت می کنند و در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارند که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است. در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم اطمینان ، یا باید هر یک از فرضیات اصلی نادرست اثبات شود ، نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر و از نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای گذشته متفاوت باشد. بنابراین ، نباید به چنین اظهاراتی اعتماد بی دلیل کنید. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است ، شامل می شوند (اما به آنها محدود نمی شوند) عوامل و خطرات شرح داده شده در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F برای سال مالی به پایان رسید. 31 دسامبر 2019 و سایر مدارکی که هر از گاهی به SEC ارسال می شود ، که در وب سایت SEC در www.sec.gov و در بخش روابط سرمایه گذار از وب سایت شرکت به آدرس www.IGT.com موجود است. به استثنای آنچه طبق قانون قابل اجرا لازم است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر به عهده نمی گیرد. شما باید این عوامل و سایر خطرات و ابهامات تأثیرگذار بر تجارت شرکت را با دقت در نظر بگیرید. هیچ چیز در این نسخه خبری در نظر گرفته نشده است ، یا به عنوان یک پیش بینی سود تفسیر می شود یا تفسیر نمی شود که بدین معنی است که عملکرد مالی PLC International Game Technology PLC برای سالهای جاری مالی یا مالی سالهای اخیر الزاماً با تاریخ مالی منتشر شده تاریخی فراتر خواهد رفت. عملکرد یا International Game Technology PLC ، طبق کاربرد. تمام اظهارات آینده نگر موجود در این نسخه خبری در کل با این بیانیه هشدار دهنده واجد شرایط هستند. همه اظهارات مکتوب یا شفاهی بعدی که منتسب به International Technology Technology PLC یا افراد اقدام به نمایندگی از آن باشد ، کاملاً با صلاحیت کامل این اظهارات احتیاطی صلاحیت دارند.

مخاطب:
Phil O’Shaughnessy، ارتباطات جهانی ، رایگان در ایالات متحده کانادا +1 (844) IGT-7452؛ خارج از ایالات متحدهکانادا +1 (401) 392-7452
فرانچسکو لوتی، +39 3485475493؛ برای استعلام رسانه های ایتالیا
جیمز هارلی، روابط سرمایه گذار ، +1 (401) 392-7190

© 2020 IGT

علائم تجاری یا علائم خدماتی که در اینجا استفاده می شود یا علامت های تجاری یا علائم تجاری ثبت شده IGT ، شرکت های وابسته یا مجوزهای آن هستند.

SOURCE International Game Technology PLC

لینک های مربوطه

http://www.igt.com

پاسخی بگذارید