INDOT Woolpert را برای ادغام UAS در عملیات انتخاب می کند

INDIANAPOLIS، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Woolpert توسط وزارت حمل و نقل ایندیانا (INDOT) به منظور تهیه یک برنامه استراتژیک و مفهوم عملیات برای ایندیانا برنامه سیستم های هواپیمای بدون سرنشین (UAS). این شرکت سیاست ها ، رویه ها و استانداردهای ایجاد شده برای INDOT را برای مدیریت ، اشتراک و هم ترازی با آژانس های تعیین شده در سراسر ایالت ایجاد می کند.

“INDOT می خواهد وضعیت دولت را تضمین کند ایندیانا با خیال راحت و مؤثر پرواز می کند ” توماس مکی، معاون رئیس جمهور وولپر و مدیر برنامه جغرافیایی. “مردم و سازمان ها در سراسر کشور به دلیل فواید فراوان این فناوری سعی در ادغام پهپادها در فرایندهای تجاری خود دارند. اما غالباً این فرایندها متناقض و آزمایش نشده و بنابراین ناامن هستند.”

مکی گفت که Woolpert برای ادغام UAS وارد شده است ایندیانا عملیات دقیق و مؤثر.

وی گفت: “INDOT می خواهد اولین بار این کار را به درستی انجام دهد ، بنابراین آنها به طور استاندارد ادغام و استفاده از UAS را برای به اشتراک گذاری منابع و رفع نیازهای دولت استاندارد می کنند.” “این به حداکثر رساندن ارزش و کارآیی فناوری UAS ایالت می پردازد و با اعمال بهترین شیوه های صنعت و کار در چارچوب نظارتی مناسب ، ریسک آن را به حداقل می رساند.”

وولپر به مدت 30 سال با ایندوت و سایر آژانسهای دولتی همکاری داشته است. این شرکت اخیراً قراردادی را با آن به پایان رسانده است ایندیانا به دست آوردن و پردازش داده های ارتوجی با وضوح بالا و پخش در سراسر ایالت به عنوان بخشی از ایندیانا مپ ، که در آن خانه ها و اشتراک گذاری ها قرار دارد ایندیانا داده ها و خدمات جغرافیایی. این قرارداد UAS پشتیبانی شرکت از این فناوری ها را در سراسر ایالت گسترش و تکمیل می کند.

وولپرت چندین دهه تجربه مهندسی حمل و نقل و بررسی دارد ، مستقیماً با رهبران نظارتی اداره هواپیمایی کشوری (FAA) همکاری می کند و خدمات مشاوره ای استراتژیک را در بازارهای مختلف ارائه می دهد. وولپر نخستین شرکت نقشه برداری و نقشه برداری هوایی بود که توسط FAA برای پرواز تجاری UAS در فضای هوایی تعیین شده در سال 2014 تأیید شد و UAS را با موفقیت در سایر بخش های دولتی حمل و نقل ، فرودگاه ها و آژانس های دولتی پیاده کرد.

مکی گفت: “اجرای UAS یک اندازه متناسب با همه نیست.” “سازمان ها باید آنچه را که می خواهند به انجام برسند ، مشخص کنند ، سیستم مناسب متناسب با نیازهای خود را تعیین کنند و فرایندی را تعریف کنند که به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کند. ما به آنها کمک می کنیم تا این کار را انجام دهند.”

وولپرت با پروژه های UAS که به تجزیه و تحلیل سیلاب ، کاهش زمین لغزش ، بررسی جاده و بزرگراه ، نظارت و مدیریت ساخت و ساز ، بازرسی دارایی ، انتخاب سایت ، نظارت بر محیط و نقشه برداری و نقشه برداری کمک کرده است. مکی گفت که تجربه معماری ، مهندسی و موقعیت مکانی (AEG) وولپرت باعث شده است که این شرکت منحصر به فرد برای UAS مناسب باشد.

مکی گفت: “تاریخ طولانی ما برای حمایت از AEG و نقشه برداری از دولت ها و آژانس های فدرال ، ایالتی ، و محلی ، ما را به خوبی آماده کرده است تا عملیات را هدایت کنیم و کارایی UAS را افزایش دهیم.” “ما از UAS در بسیاری از بازارها و رشته ها در Woolpert استفاده می كنیم ، به ما این امکان را می دهیم كه این فناوری را در موقعیتهای دنیای واقعی اكتشاف و پیشرفت كنیم. این مزیت ما را از رقابت جدا می كند و به ما الهام می بخشد تا آن حاشیه را حفظ كنیم.”

درباره Woolpert
Woolpert متعهد است به یک چشم انداز مبدل شود که به معماری برتر ، مهندسی ، جغرافیایی (AEG) و یک شرکت مشاوره استراتژیک تبدیل شود و یکی از بهترین شرکتهای جهان باشد. این بینشی است که ما ده ها سال در حال تنظیم دقیق آن بودیم. این تصمیمات و سرمایه گذاری های ما را راهنمایی می کند ، راه حل های بهینه را به مشتریان ارائه می دهد و به کارمندان ما فرصت های بی نظیری را ارائه می دهد. وولپرت به عنوان مکانی عالی برای کار توسط کارمندان شناخته شده و سریعترین شرکت AEG در آمریکا است. وولپر با بیش از یک قرن تجربه ، نزدیک به 1000 کارمند و 30 دفتر ، از مشتریان نظامی ، خصوصی ، فدرال و ایالات متحده در سراسر کشور و سراسر جهان پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت woolpert.com مراجعه کرده و از طریق لینکدین با ما در ارتباط باشید ، توییتر، فیس بوک و اینستاگرام.

مخاطب: جیل کلی، 937-531-1258 ، [email protected]

منبع Woolpert

لینک های مربوطه

http://www.woolpert.com


پاسخی بگذارید