Infinite Electronics جایزه تعالی تأمین کننده Raytheon Technologies را دریافت می کند

ایروین ، کالیفرنیا.، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – Infinite Electronics، Inc. ، یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان قطعات الکترونیکی ، امروز اعلام کرد که جایزه تعالی تأمین کننده سال 2019 را برای عملکرد برتر عرضه کننده کالا از موشک های Raytheon و دفاع دریافت کرده است.

میراث Raytheon Technologies ‘تجارت سیستم های یکپارچه دفاعی (اکنون موشک های دفاع و دفاع Raytheon) برنامه سالانه جوایز تعالی عرضه کننده را به رسمیت می شناسد تا تامین کننده هایی را ارائه دهد که در فراتر از نیاز مشتری خدمات و همکاری فوق العاده ای ارائه داده اند. داوطلبان جوایز بر اساس معیارهای خاصی از جمله کیفیت کلی و تحویل به موقع مورد داوری قرار می گیرند. Infinite Electronics یکی از 36 شرکتی بود که توسط میراث یکپارچه سیستم دفاع دفاعی Raytheon برای افتخارات 3 ستاره شناخته شد.

وی ادامه داد: “ما بسیار مفتخریم که بار دیگر این جایزه را برای تعالی تأمین کننده دریافت کنیم زیرا این امر گواهی بر تعهد ما در ارائه خدمات به مشتریان برتر ، پشتیبانی فنی ، کیفیت برتر محصول و تحویل به موقع است. فراتر از انتظارات مشتریان جمعی ماست. متمرکز شوید. ” پنی کوتر، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت الکترونیک بینهایت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Infinite Electronics و خانواده مارک های آن ، به وب سایت شرکت به آدرس www.infiniteelectronic.com مراجعه نمایید

درباره الکترونیک بی نهایت:

Infinite Electronics یک تامین کننده پیشرو در زمینه قطعات الکترونیکی است که نیازهای فوری مهندسین را از طریق خانواده ای از مارک های بسیار شناخته شده و قابل اعتماد ارائه می دهد. مارک های نمونه کارها ما ، از جمله Pesticack ، مایکروویو Fairview ، L-com ، MilesTek ، آنتن عملکرد KP ، PolyPhaser ، Transtector ، RadioWaves ، Aiconics ، نصب های INC ، کابل های ShowMe و Integra Optics متخصصان فن آوری هستند که موجودی گسترده ای از کالاهای مهندسی ، زوج را ارائه می دهند. با پشتیبانی فنی متخصص و حمل و نقل همان روز.

تماس با مطبوعات:

پیتر مک نیل
Infinite Electronics، Inc.
17792 فیچ
ایروین ، کالیفرنیا
(978) 682-6936

SOURCE Infinite Electronics، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.infiniteelectronic.com

پاسخی بگذارید