InventHelp Inventor ابزار موتور اتومبیل را برای از بین بردن بالانس هارمونیک توسعه می دهد (KSC-1359)

پیتزبورگ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – حذف پیچ بالانس هارمونیک یک موتور خودرو حتی می تواند برای مکانیک های حرفه ای اتومبیل سازی یک چالش باشد. با این حال ، به لطف تفکر خلاق یک مخترع از نوادا ، مو.حتی خودران نیز می توانند با کمی دردسر کار را انجام دهند.

او یک نمونه اولیه برای HBS TOOL ، در انتظار ثبت اختراع ، برای ساده کردن فرآیند از بین بردن پیچ بالانس هارمونیک یک موتور وسیله نقلیه ساخت. به این ترتیب ، هنگام اعمال گشتاور در هنگام ترمیم ، باعث جلوگیری از چرخش تعادل می شود. بنابراین ، نیاز به آچار برقی یا پنوماتیک را از بین می برد. از آنجا که باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش و هزینه می شود ، می تواند بهره وری و خدمات به مشتری را برای مکانیک خودرو بهبود بخشد. کسانی که روی اتومبیل های خود کار می کنند نیز از این که قیمت مناسب ، کارآمد و ارزان قیمت آن را بدانند قدردانی می کنند. علاوه بر این ، استفاده ، حمل و ذخیره سازی آن بسیار آسان است.

نیازهای شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “من می خواستم بدون سرمایه گذاری روی آچار گرانشی پنوماتیک یا برقی گرانقیمت ، بالانس سازگار هارمونیک موتور خودروی خود را حذف کنم.” “این ابزار کار را با هزینه بسیار کمتری انجام می دهد.”

طرح اصلی به شهر کانزاس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KSC-1359 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید