Inventhelp Inventor توسعه می یابد: پاک کن پنجره جانبی (SKC-402)

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من یک کامیون نیمه رانندگی می کردم و وقتی می خواستم وارد یک تقاطع در باران ریخته شده شوم وقتی می خواستم پنجره خود را پایین بیاورم تا ببینم که منجر به خیس شدن مدارک من و سایر موارد شده است.” آبشار آیداهو ، آیداهو. “این به من الهام بخش بود كه وسیله ای را فراهم كنم تا رانندگان بتوانند طرف را ببینند.”

وی CLEAR VIEW را ایجاد کرد که با تمیز کردن بیرون از پنجره جانبی ، می تواند استرس و اضطراب راننده را کاهش دهد. این اختراع ممکن است بخاطر پایین آمدن پنجره از خیس شدن راننده جلوگیری کند. علاوه بر این ، ممکن است استرس و اضطراب راننده را کاهش دهد. این اختراع در ویندوزهای پشتی خودروها و وانتها قابل استفاده است و نسخه کوچکتر آن نیز به آینه های نیمه منتقل می شود.

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SKC-402 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید