KBR برنده 64 میلیون دلار بازپرداخت برای گسترش توانایی های آزمایش و آموزش DoD برای جنگجویان ایالات متحده

هوستون، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) دریافت کرده است 63.9 میلیون دلار دستور وظیفه از مرکز مدیریت منابع آزمون آزمون وزارت دفاع (وزارت دفاع) برای تهیه راه حل های قابلیت همکاری برای گسترش قابلیت های آزمایش و آموزش ارتش ایالات متحده است.

KBR از آزمون گسترده و ارزیابی (T&E) خود برای ارزیابی و رسیدگی به الزامات منحصر به فرد لازم برای درج سایتهای محدوده آزمایش اضافی در زیرساخت های T&E DoD استفاده خواهد کرد. این امر به یکپارچه سازی و تقویت ادغام قابلیت های تست و آموزش سیستم های تسلیحاتی وزارت دفاع می پردازد.

کار KBR منجر به توسعه راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری خواهد شد که نیازهای T&E ارتش را برطرف می کند. KBR به وزارت دفاع در بهبود قابلیت همکاری دامنه و استفاده مجدد از منابع و در نتیجه افزایش توانایی و در عین حال کاهش هزینه های توسعه ، بهره برداری و نگهداری دامنه های آزمایش کمک می کند.

تلاشهای این شرکت همچنین همکاری مهم بین فعالیت و توسعه نرم افزار معماری (TENA-SDA) و قابلیت آزمایش محیط زیست مأموریت مشترک (JMETC) را برای گسترش اتصال و توسعه قابلیت های پیشرفته برای امتحانات و آموزشها فراهم می کند.

وی گفت: “KBR از نزدیک به دو دهه پشتیبانی TENA ما افتخار می کند ، و باعث ارتقاء قابلیت همکاری و انعطاف پذیری برای ارتش ایالات متحده می شود.” بایرون روشن، رئیس KBR ، راه حل های دولت آمریكا “KBR همچنان از تخصص خود برای توسعه راهكارهای نوین برای تقویت و رشد قابلیت های T&E DoD استفاده خواهد كرد.”

KBR این دستورالعمل را با هزینه اضافی-ثابت / ثابت شرکت هزینه ای برای خرید یکپارچه راه حل برای خدمات یکپارچه (OASIS) دریافت کرد که KBR در سال 2014 کرسی را به دست آورد. این یک دستور کار یک ساله با چهار دوره گزینه است.

KBR موفقیت ماموریت را برای مشتریان در زمین ، دریا ، هوا و فضای و فضای مجازی تضمین می کند. این سیستم دارای فرآیندهای T&E عملیاتی و توسعه ای است که برای سازمان های شرکتی ، دولتی و نظامی طراحی شده است. KBR تجربه گسترده ای در ارزیابی سیستم های پیچیده و فن آوری اعم از وسایل نقلیه جنگی و هواپیماهای با عملکرد بالا گرفته تا سیستم های تسلیحاتی و سیستم عامل های پرتاب مداری دارد. KBR راه حل های مهندسی برای نیازهای امروز و فردا ، با خیال راحت و کارآمد است.

درباره KBR، Inc.

KBR ارائه دهنده جهانی خدمات و فن آوری های متمایز حرفه ای در چرخه حیات دارایی و برنامه در بخش راه حل های دولت و انرژی است. KBR حدود 37000 نفر در سراسر جهان (از جمله سرمایه گذاری های مشترک ما) با مشتری در بیش از 80 کشور جهان و عملیات در 40 کشور جهان ، در سه تجارت جهانی هم افزایی اشتغال دارد:

  • راه حل های دولتی ، خدمت رسانی به مشتریان دولتی در سطح جهان ، از جمله قابلیت هایی که چرخه حیات کامل دفاع ، فضا ، حمل و نقل هوایی و سایر برنامه ها و مأموریت های دولتی را از تحقیق و توسعه ، از طریق مهندسی سیستم ها ، آزمایش و ارزیابی ، مدیریت برنامه ، تا عملیات ، نگهداری و زمینه پوشش می دهد. لجستیک
  • راه حل های فناوری ، شامل فناوری اختصاصی ، تجهیزات ، کاتالیزورها ، راه حل های دیجیتال و خدمات فنی مرتبط با آن برای کسب درآمد از هیدروکربن ها ، از جمله پالایش ، پتروشیمی ، آمونیاک و مواد شیمیایی ویژه و همچنین مواد معدنی
  • راه حل های انرژی ، از جمله نفت و گاز ساحلی؛ LNG (نقدینگی و تنظیم مجدد) / GTL؛ پالایش نفت؛ پتروشیمی؛ مواد شیمیایی؛ کود؛ تمایز EPC؛ خدمات نگهداری (خدمات صنعتی قهوه ای و ریشه)؛ نفت و گاز دریایی (آب های کم عمق ، آب های عمیق ، زیر آب). راه حل های شناور (FPU ، FPSO ، FLNG & FSRU)؛ خدمات مدیریت و مشاوره برنامه

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا فناوری ، خدمات ارزش افزوده ، تحویل یکپارچه EPC و عملیات طولانی مدت و خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه دهد تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل شود. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار هستند. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج بیان شده یا ضمنی توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شوند: نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط سازمان ها و نهادهای دولتی داخلی و خارجی. اقدامات منفی احتمالی توسط این سازمان ها و نتایج و عواقب نامطلوب احتمالی چنین دادرسی ها؛ دامنه و قابلیت اجرای غرامت شرکت از والدین سابق خود. تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت؛ توانایی شرکت در به دست آوردن قرارداد از مشتریان موجود و جدید و انجام تحت این قراردادها. تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قراردادهای خود. ادعا می کند مذاکره و اختلافات قرارداد با مشتریان شرکت؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت یا گاز طبیعی. حمایت از حقوق مالکیت معنوی؛ پیروی از قوانین محیط زیست؛ تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی؛ رعایت قوانین مربوط به مالیات بر درآمد؛ شرایط سیاسی ناآرام ، جنگ و تأثیرات تروریسم ؛ عملیات خارجی و نرخ ها و کنترل های ارزی؛ توسعه و نصب سیستم های مالی؛ افزایش رقابت برای کارمندان؛ توانایی تکمیل و یکپارچه سازی ادغام با موفقیت؛ و فعالیت های سرمایه گذاری های مشترک ، از جمله سرمایه گذاری های مشترک که تحت کنترل شرکت نیستند.

اخیراً گزارش سالانه KBR در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Qs و 8-Ks ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در مورد برخی از فاکتورهای مهم ریسک که KBR شناسایی کرده است که ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می شود. عملیات و وضعیت مالی به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، KBR هیچ مسئولیتی را به هر دلیلی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی بیانیه های آینده نگر به عهده نمی گیرد.

SOURCE KBR ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com

پاسخی بگذارید