KBR خدمات ساختمانی را به پایگاه های اصلی ایالات متحده در آفریقا از طریق 110 میلیون دلار در قراردادها ارائه می دهد

هوستون، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) امروز اعلام کرد که به آن اعطا شده است 15 میلیون دلار قرارداد پل توسط فرمان مهندسی تاسیسات دریایی اروپا ، آفریقا، آسیای جنوب غربی (NAVFAC EURAFSWA) برای خدمات تعمیر ، نگهداری و ساخت و ساز در کمپ Lemonnier در جیبوتی، آفریقا.

این یک قرارداد پل برای یک قرارداد تحویل نامحدود / مقدار نامحدود موجود (IDIQ) KBR است که قبلاً در سال 2014 برنده شده بود. این قرارداد شش ماهه مقدار کل سقف را به ارمغان می آورد. 65 میلیون دلار.

طبق قرارداد پل ، KBR مهندسی ، طراحی ، ساخت و سازهای جدید ، نوسازی ، تعمیرات ، تعمیر و نگهداری ، تعویض ، تغییرات ، تخریب و سایر کارهای ساختمانی را در کمپ لمونایر و میدان هوایی مرتبط با آن انجام خواهد داد. KBR بیش از 30 سال است که از چندین JOC در ایالات متحده و خارج از کشور پشتیبانی کرده و میراث ارائه پروژه های ماندگار با کیفیت بالا را ایجاد کرده است.

این قرارداد متعاقباً قرارداد ساخت و ساز جایزه مینی چندگانه کمپ لیمونییر جیبوتی (MACC) که اخیراً اعطا شده است ، قرار دارد که تحت آن KBR به ارائه خدمات ساخت ، نوسازی ، تغییر و تعمیر در چندین پایگاه در سراسر ادامه خواهد داد. جیبوتی و کنیا قرارداد MACC شامل یک سال پایه و چهار سال گزینه است و ارزش کل سقف آن را دارد 95 میلیون دلار.

کار KBR از طریق هر دو قرارداد ، پشتیبانی عملیاتی پایگاه اصلی موجود خود را در کمپ لمونایر تکمیل می کند ، و برجسته ساخت و ساز و قابلیت های خدمات این شرکت را برجسته می کند. این شرکت خدمات پشتیبانی عملیاتی پایه را در کمپ Lemonnier ، بزرگترین پایگاه ایالات متحده در ایالات متحده ارائه داده است آفریقافعالیت آن در منطقه به سال 2002 باز می گردد.

“این قراردادها نشان دهنده تمایل نیروی دریایی برای ادامه همکاری با یک شریک اثبات شده است که سابقه اجرای آن در مقیاس بزرگ را دارد.” بایرون روشن، رئیس KBR ، راه حل های دولت آمریكا “KBR تخصص قابل اعتماد خود را در این محیط سخت و دورافتاده و با اطمینان و با موفقیت انجام می دهد.”

هنگام انجام خدمات حیاتی در جیبوتی و کنیا، KBR تقریباً 25 میلیون ساعت بدون حادثه از دست رفته به دست آورده است. KBR به عنوان یک پیشرو در زمینه عملیات پشتیبانی پایگاه ، به نیروهای نظامی ایالات متحده و متحد و پرسنل دیپلماتیک و غیرنظامی مستقر در سراسر جهان خدمت می کند.

درباره KBR، Inc.

KBR ارائه دهنده جهانی خدمات و فن آوری های متمایز حرفه ای در چرخه حیات دارایی و برنامه در بخش راه حل های دولت و انرژی است. KBR حدود 37000 نفر در سراسر جهان (از جمله سرمایه گذاری های مشترک ما) با مشتری در بیش از 80 کشور جهان و عملیات در 40 کشور جهان ، در سه تجارت جهانی هم افزایی اشتغال دارد:

  • راه حل های دولتی ، خدمت رسانی به مشتریان دولتی در سطح جهان ، از جمله قابلیت هایی که چرخه حیات کامل دفاع ، فضا ، حمل و نقل هوایی و سایر برنامه ها و مأموریت های دولتی را از تحقیق و توسعه ، از طریق مهندسی سیستم ها ، آزمایش و ارزیابی ، مدیریت برنامه ، تا عملیات ، نگهداری و زمینه پوشش می دهد. لجستیک
  • راه حل های فناوری ، شامل فناوری اختصاصی ، تجهیزات ، کاتالیزورها ، راه حل های دیجیتال و خدمات فنی مرتبط با آن برای کسب درآمد از هیدروکربن ها از جمله پالایش ، پتروشیمی ، آمونیاک و مواد شیمیایی ویژه و همچنین مواد معدنی
  • راه حل های انرژی ، از جمله نفت و گاز ساحلی؛ LNG (نقدینگی و تنظیم مجدد) / GTL؛ پالایش نفت؛ پتروشیمی؛ مواد شیمیایی؛ کود؛ تمایز EPC؛ خدمات نگهداری (خدمات صنعتی قهوه ای و ریشه)؛ نفت و گاز دریایی (آب های کم عمق ، آب های عمیق ، زیر آب). راه حل های شناور (FPU ، FPSO ، FLNG & FSRU)؛ خدمات مدیریت و مشاوره برنامه

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا فناوری ، خدمات ارزش افزوده ، تحویل یکپارچه EPC و عملیات طولانی مدت و خدمات تعمیر و نگهداری را برای اطمینان از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی فراهم کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار هستند. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج بیان شده یا ضمنی توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شوند: نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط سازمان ها و نهادهای دولتی داخلی و خارجی. اقدامات منفی احتمالی توسط این سازمان ها و نتایج و عواقب نامطلوب احتمالی چنین دادرسی ها؛ دامنه و قابلیت اجرای غرامت شرکت از والدین سابق خود. تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت؛ توانایی شرکت در به دست آوردن قرارداد از مشتریان موجود و جدید و انجام تحت این قراردادها. تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قراردادهای خود. ادعا می کند مذاکره و اختلافات قرارداد با مشتریان شرکت؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت یا گاز طبیعی. حمایت از حقوق مالکیت معنوی؛ پیروی از قوانین محیط زیست؛ تغییر در مقررات دولت و الزامات قانونی. رعایت قوانین مربوط به مالیات بر درآمد؛ شرایط سیاسی ناآرام ، جنگ و تأثیرات تروریسم ؛ عملیات خارجی و نرخ ها و کنترل های ارزی؛ توسعه و نصب سیستم های مالی؛ افزایش رقابت برای کارمندان؛ توانایی تکمیل و یکپارچه سازی ادغام با موفقیت؛ و فعالیت های سرمایه گذاری های مشترک ، از جمله سرمایه گذاری های مشترک که تحت کنترل شرکت نیستند.

اخیراً گزارش سالانه KBR در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Qs و 8-Ks ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در مورد برخی از فاکتورهای مهم ریسک که KBR شناسایی کرده است که ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می شود. عملیات و وضعیت مالی به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، KBR هیچ مسئولیتی را به هر دلیلی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی بیانیه های آینده نگر به عهده نمی گیرد.

SOURCE KBR ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com

پاسخی بگذارید