LifeMiles معرفی جدید “مراقبت از مایلز” را با همکاری FinTech و شرکت InsurTech ، novae ارائه می دهد

براساس این توافق نامه جدید ، تمام مشتریان LifeMiles به آن دسترسی خواهند داشت مراقبت مایلز، یک برنامه منحصر به فرد برای محافظت از سفر که توسط نووا، این امر محافظت از مسافران را برای لغو سفر و وقفه ، پروازهای تاخیری ، اتصالات بین المللی از دست رفته و چمدان یا تاخیر در چمدان امکان پذیر می کند. مشتریان LifeMiles گزینه ای برای خرید عضویت در مراقبت های پیشرفته دارند که ویژگی های ارزشمند زیادی را به همراه خواهد داشت ، فقط برای ذکر چند مورد: هزینه های اورژانس پزشکی ، مرگ تصادف ، تخلیه سیاسی اضطراری و سایر مزایای اضافی مانند حفاظت از خرید ، محافظت از سرقت ATM ، جبران فوری برای از بین رفتن یا آسیب دیدن در دستگاه های شخصی مانند لپ تاپ ، تبلت و تلفن. این حمایت ها شامل جبران خسارات مالی بسیار ناشایست ناشی از استفاده غیرمجاز از برنامه بانکی شما ، به دنبال از بین رفتن یا سرقت دستگاه تلفن همراه شما است.

علاوه بر این ، کاربران LifeMiles به لطف پلتفرم نوآورانه مکالمه تلفن همراه از پشتیبانی 24/7 خدمات در هر نقطه لذت خواهند برد »معراج“، همهمه / ربات ما توسط هوش مصنوعی. معراج همچنین موجود است مراقبت مایلز، که به LifeMiles اجازه می دهد تا یک تجربه دیجیتالی بی نظیر را در اختیار اعضای 24/7 در نوک انگشتان خود قرار دهند. هنگامی که اتفاق غیر منتظره رخ داد ، کاربران می توانند در کارت ویزای Miles Care Visa خود را به پولهای محلی در دسترس در سراسر جهان اختصاص دهند. این امر به آنها امکان می دهد هنگام مراجعه به مراکز درمانی یا پزشکان مورد نظر خود هنگام مسافرت ، هزینه هایی را که ممکن است متحمل شوند ، داشته باشند. علاوه بر این، مراقبت مایلز دارای یک فرایند تسلیم ادعا آسان با رسیدگی به پرونده در زمان واقعی است ، این ترجمه به کاربران امکان می دهد تا از کارت دیجیتال Miles Care Visa دریافت غرامت فوری دریافت کنند.

“LifeMiles در تلاش مداوم خود برای ارتقاء ارزش برای مشتریان خود ، همواره به دنبال شرکای باکیفیت است تا در ایجاد محصولات بسیار نوآورانه همکاری کند. ما مفتخریم که novae را به عنوان شریک داخلی خود برای ارائه خدمات مراقبت پیشگامانه برای مشتریان خود انتخاب کرده ایم. گفت: موریسیو آنگوولومدیر ارشد نوآوری در LifeMiles.

وی گفت: “ما از داشتن پیشرو در شرکت FinTech و InsurTech در صنعت هواپیمایی با بازیکنی مانند LifeMiles ابراز خرسندی می کنیم تا در تجربه کاربر سفر اختلال ایجاد کند.” الخاندرو ناردی، مدیر ارشد عملیاتی در novae. “از طریق مراقبت مایلز مسافران در سراسر جهان هم اکنون از دسترسی به این مزایای باورنکردنی نه تنها در برنامه تلفن همراه خود ، بلکه از طریق خدمات پیام رسان پیشرو – iessess و Whatsapp- و کیف پول های مهم الکترونیکی -ApplePay ، GooglePay و سامسونگ بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا کلیک کنید مراقبت مایلز یا n.care را در مرورگر خود تایپ کنید

درباره LifeMiles

LifeMiles یک برنامه وفاداری در سطح جهانی است که به اعضای این امکان می دهد تا فعالیت های روزانه مایل را بدست آورند و آنها را با شرکای باورنکردنی بازخرید کنند. برای عضویت در آن مزایای متعددی وجود دارد ، مانند درآمد یا بازپرداخت LifeMiles هنگام پرواز با Avianca ، اتحاد ستاره و سایر شرکتهای هواپیمایی شریک و همچنین برای خرید در شرکای تجاری ، برای اقامت در هتل ، کرایه اتومبیل ، مزایای مراقبت از مسافرت و موارد دیگر. اعضا همچنین می توانند با پرداخت کارتهای اعتباری Avianca LifeMiles خود در خریدهای روزمره خود مایل کسب کنند و هنگام خرید در شرکای تجاری ما دو بار LifeMiles دریافت کنند

درباره novae

novae یک مجموعه بانکی با مشغله دیجیتالی برای مؤسسات مالی ، OTA ، خطوط هوایی و بازرگانان است که بر طراحی تجربیات دیجیتالی برای جذب نام تجاری و وفاداری کاربر به سطوح جدید تمرکز دارد. از طریق راه حل های برچسب سفید که بر روی سیستم عامل های مکالمه ، قابلیت پرداخت و هوش مصنوعی (AI) ساخته شده است ، novae تجربه مشتری را از طریق فناوری ها و خدمات بهبود می بخشد که معاملات موبایل ، ارتباطات و سایر تعامل تجاری و مصرف کننده را سریعتر ، آسان تر ، موثرتر و لذت بخش تر می کند. دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو و با یک مرکز تجاری و نوآوری در میامی، یک مرکز اطلاعاتی در لندن و مراکز خدمات مشترک در بوینس آیرس و بوگوتا، novae مشتری در سراسر قاره آمریکا و اروپا. نووا بخشی از شرکت و یک شرکت ، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی است که در آن مستقر است سانفرانسیسکو و بر ایجاد ، دستیابی و سرمایه گذاری در AI ، خدمات تلفن همراه و سرمایه گذاری های پرداخت / وفاداری متمرکز شده است. شرکای استراتژیک novae شامل Visa، CyberSource، AAXIS، Expedia و Canopius Syndicate در لوید. سرمایه گذاران تازه کار شامل بدهی خصوصی و سرمایه های سهام عدالت CASEIF III LP و ExWorks Capital LLC هستند.

SOURCE novae؛ LifeMiles

پاسخی بگذارید