MobileIron و Adeya مشارکت استراتژیک را برای ارائه ارتباطات و همکاری سازمانی امن اعلام کردند

MOUNTAIN VIEW ، کالیفرنیا، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – MobileIron (NASDAQ: MOBL) ، شرکتی که اولین پلتفرم امنیتی سازمانی موبایل و محور و صفر اعتماد به صنعت را معرفی کرد ، امروز یک همکاری جدید با آدیه ، رهبر همکاری ایمن ، برای توانمندسازی نیروی کار جهانی امروز با خصوصی ، اعلام کرد مکالمات رمزگذاری شده صوتی و ویدیویی در زمان واقعی ، تماس های کنفرانس ، پیام کوتاه ، پیام های فوری ، چت های گروهی و تبادل پرونده در هر دستگاه رمزگذاری شده به پایان رسیده

این دو شرکت به نیروهای خود پیوسته اند و محصولات خود را با هم ترکیب می کنند تا به سازمان ها امکان اضافه کردن تعامل همکاری ایمن در تیم های بالای امنیت دستگاه را ارائه دهند. این همکاری به تقاضای رو به رشد بازار برای راه حلهای سازگار ، رمزنگاری شده و ایمن برای شرکتهای در هر اندازه پاسخ می دهد.

در ماه های اخیر ، بسیاری از کارگران از راه دور برای فعال کردن کار تیمی و ادامه فعالیت در طول همه گیری COVID-19 ، به برنامه های همکاری با مصرف کننده روی آورده اند. با این حال ، این نقص امنیتی برنامه های مصرف کننده مربوط به اشتراک گذاری داده های پس زمینه با اشخاص ثالث را در معرض دید شما قرار داده است. شرکتها به سرعت فهمیده اند که بسیاری از برنامه های مصرف کننده “بدون اصطکاک و آزاد” امنیت کافی را ارائه نمی دهند و ممکن است داده های استفاده را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند ، این باعث ایجاد خطرات حریم خصوصی داده ها می شود. نشت احتمالی پیامها ، فیلم ها و اطلاعات محرمانه منتقله بر روی تالارهای عمومی می تواند خطرات قانونی ، مالی و اعتباری بیشماری را به وجود آورد.

با استفاده از راه حل ترکیبی ، مشتریان می توانند به سرعت و با سرعت بالا راه حل رمزگذاری ارتباط ، همکاری و اشتراک فایل را رمزگذاری کنند. پلت فرم مدیریت نقطه پایان (UEM) یکپارچه MobileIron. سرپرستان IT می توانند با داشتن ایمن برنامه Adeya در هر دستگاه با MobileIron ، الزامات مربوط به انطباق پیشرفته را برآورده سازند و یک لایه محافظت اضافی را با VPN Tunnel MobileIron در هر برنامه اضافه کنند ، در حالی که کاربران نهایی می توانند برای همکاری و ارتباط با هم تیمی ها ، یکپارچه به برنامه دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: “ما از همکاری با آدیا برای کمک به سازمان ها برای برقراری همکاری موبایل خود با یک راه حل درجه نظامی که برای این شرکت طراحی شده است ، استقبال می کنیم.” احمدشاهمعاون توسعه تجارت در MobileIron. “با راه حل مشترک ما ، کارکنان می توانند در زمان واقعی با یکدیگر به اشتراک بگذارند ، فایلها را در هر دستگاه به اشتراک بگذارند ، ضمن اینکه مطابقت را رعایت می کنند و داده های شرکت را نیز تضمین می کنند. بهترین قسمت این است که هیچ گونه آموزش و یا منحنی یادگیری برای کاهش سرعت کاربران وجود ندارد ؛ این امر به ویژه از آنجا که کارگران از راه دور مهم هستند. بسیاری از موارد دیگر برای مقابله با آنها مطابق با یک عادی جدید در طول بیماری همه گیر COVID-19 است. ”

وی گفت: “کار از راه دور در دوره کورون ویروس بسیار رایج شده است و مشارکت استراتژیک ما به سازمان ها اجازه می دهد تا در این مدت فوق العاده ، به سرعت و به راحتی پاسخگوی تهدیدهای سایبری رو به رشد برای محل کار دیجیتال خود باشند.” سمیر خسلارئیس آدیه “آنچه در مورد Adeya منحصر به فرد است این است که ما به حاکمیت داده ها اعتقاد داریم ، و برخی دیدگاه جهان ما را” داده های بزرگ “توصیف می کنند – برخلاف سایر شرکت ها ، ما داده های مشتری را حفظ و کسب نمی کنیم. در حالی که کاربران ما یک سبک مصرفی بصری را تجربه می کنند. برنامه ، در پشت صحنه موتور ما بر روی امنیت و امنیت حریم شخصی درجه نظامی ساخته شده است. درخشش مشارکت ما در سهولت استقرار از طریق MobileIron UEM نهفته است. “

به عنوان یک مزیت اضافه شده ، MobileIron و Adeya یک آزمایش رایگان را تا 15 سال ارائه می دهندهفتم از ماه ژوئن ، برای فعال کردن سریع کارگران شرکت از راه دور ، با تعداد نامحدودی از کاربران و دستگاه های جدید. اینجا کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در یک سری از وبینارهای آینده.

درباره MobileIron

MobileIron در حال تعریف مجدد امنیت سازمانی با اولین سکوی اعتماد به نفس صنعت محور و صنعت است که بر پایه مدیریت یکپارچه مدیریت نقطه پایان (UEM) ساخته شده است تا دسترسی و محافظت از داده ها در سراسر شرکت با محیط کمتر فراهم شود. اعتماد صفر فرض می کند که بازیگران بد در حال حاضر در شبکه هستند و دسترسی ایمن با رویکرد “هرگز اعتماد نکنید ، همیشه تأیید کنید” تعیین می شود. MobileIron فراتر از مدیریت هویت و رویکرد دروازه با استفاده از مجموعه ای جامع تر از ویژگی های قبل از دسترسی ، فراتر می رود. یک رویکرد اعتماد به نفس تلفن همراه محور دستگاه را تأیید می کند ، زمینه کاربر را ایجاد می کند ، مجوز برنامه را بررسی می کند ، شبکه را تأیید می کند ، و تهدیدات را قبل از دسترسی ایمن به یک وسیله یا کاربر شناسایی و از بین می برد.

پلتفرم امنیتی MobileIron بر پایه قابلیت های مدیریت نهایی یکپارچه نقطه پایان (UEM) برنده جوایز و پیشرو در صنعت با فناوری های صفر اضافی قابل اعتماد اعتماد از جمله ورود به سیستم صفر (ZSO) ، احراز هویت چند عاملی (MFA) و … ساخته شده است. دفاع تهدید موبایل (MTD). بیش از 19000 مشتری ، از جمله بزرگترین موسسات مالی جهان ، آژانسهای اطلاعاتی و سایر شرکتهای با نظارت بسیار زیاد ، MobileIron را انتخاب کرده اند تا با اطمینان از تنها کاربران ، دستگاه ها ، برنامه ها و خدمات مجاز بتوانند به منابع تجاری دسترسی داشته باشند و یک تجربه کاربری یکپارچه و ایمن را فراهم کنند.

درباره آدیه

آدیه یک شرکت فناوری اطلاعات امنیت سایبری است که دارای یک بستر ارتباطی و همکاری امن درجه نظامی است. این شرکت به عنوان یک شرکت سوئیسی که تحقیق و توسعه و توسعه محصول خود را در دفتر مرکزی خود انجام می دهد ، از بی طرفی سوئیس بهره می برد که بالاترین سطح حریم شخصی را تضمین می کند و هیچ گونه اشتراکی در داده های شخص ثالث ندارد.

آدیه معتبرترین و خصوصی ترین گزینه برای برنامه های کاربردی عمومی ، در سطح مصرف کننده است که برای محل کار ناامن و نامناسب است. راه حل های آدیه در برابر نفوذ شخص ثالث ، جاسوسی سایبر ، نشت داده ها و نقض نظارتی محافظت می کند. این شرکت پس از گذشت یک دهه خدمت به مشتریان بین المللی و دفاعی بین المللی ، اینک فناوری خود را به شرکتهایی می رساند ، جایی که ماهیت حملات سایبری پیچیده تر می شود.

مخاطب MobileIron Media:
جنی پفلیایدر
[email protected]

مخاطب تحلیلگر MobileIron:
بکا چمبرز
[email protected]

Adeya Media و تحلیلگر تماس با ما:
فرانسوا رودریگز
[email protected]

SOURCE MobileIron؛ آدیه

پاسخی بگذارید