Navistar در پاسخ به COVID-19 اقدامات عملی انجام می دهد

LISLE ، Ill.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت بین المللی Navistar (NYSE: NAV) امروز عملکردهایی را که در پاسخ به همه گیری COVID-19 انجام می دهد ، ارائه داد.

Navistar به عنوان یک تجارت ضروری برای حمایت از زنجیره تأمین تأثیر بیش از پیش کشور ما ، قصد دارد عملیات تولید را در کلیه کارخانجات مشروط به شرایط بازار ، اختلال در تأمین مؤلفه و ادامه گسترش و تأثیر COVID-19 ادامه دهد. به دلیل محدودیت تأمین کننده مؤلفه ، توقف در کارخانه مونتاژ کامیون Navistar در اسپرینگفیلد ، اوهایو تا اوایل ماه مه تمدید شده است. تأسیسات خدمات و مراکز توزیع قطعات Navistar به طور منظم ادامه می دهند و ساعتهای فروش بین المللی کامیون ها و IC Bus ها به مدت چند دقیقه می توانید در InternationalTrucks.com/covid19 پیدا کنید.

گفت: “Navistar از واقعیت بیماری همه گیر COVID-19 مصون نیست.” Troy A. Clarkeرئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل وی گفت: “وسعت این ویروس بی سابقه است و زندگی شخصی ، مشاغل و اقتصادهای جهانی تحت تأثیر اتفاقات فراتر از کنترل ما قرار می گیرند. با عدم قطعیت های قابل توجه پیرامون کوروی ویروس ، ما از نزدیک وضعیت را زیر نظر گرفته ایم و تصمیم گرفته ایم که برای کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن اقداماتی انجام دهیم. انعطاف پذیری مالی و نقدینگی به بهترین موقعیت ناویستار برای آینده. “

این شرکت برای حفظ بیشتر انعطاف پذیری مالی اقدام به اجرای یک سری اقدامات موقت کاهش هزینه می کند. اقدامات شامل:

  • به تعویق انداختن 30 درصد از هزینه های سرمایه؛
  • به تعویق انداختن 30 درصد هزینه پروژه فناوری اطلاعات؛
  • تعویق 162 میلیون دلار در حقوق بازنشستگی تا سال 2021 طبق مفاد قانون CARES.
  • تعویق پرداخت مالیات کارمزد کارفرمایان و برخی از اعتبارات مالیات بر حفظ کارمندان تحت مقررات قانون CARES هنگام دسترسی به راهنمایی ها؛
  • تعویق 35 درصد به حقوق پایه مدیر عامل و جبران خسارت هیئت مدیره.
  • تعویق 10 تا 30 درصد به حقوق پایه کارمندان معاف از حقوق بدون حقوق ایالات متحده ، مستقر در ایالات متحده ؛
  • 20 درصد کاهش هفته کار برای پیمانکاران.

تعویق حقوق مؤثر است 20 آوریل تا 31 دسامبر و حداکثر پس از بازپرداخت با بهره بازپرداخت خواهد شد 15 مارس 2021. سایر اقدامات کاهش هزینه بلافاصله از بین می روند 31 دسامبر.

این طرح های کاهش هزینه علاوه بر سایر اقدامات مربوط به کارمندان قبلاً اجرا شده از جمله تعویق افزایش حقوق و دستمزد شایستگی و تأخیر در آن است 401k شركتها تا سال 2021 با شركتها مطابقت دارند. درمجموع ، اين اقدامات تقريباً حفظ مي شوند 300 میلیون دلار در پایان به صورت نقدی بیش از مانده سال مالی شرکت 31 اکتبر. ناویستار همچنان به دقت نظارت بر شرایط تجارت و اقدامات اضافی را در صورت لزوم در نظر خواهد گرفت.

همانطور که از 10 آوریل، نقدینگی و معادل نقدی ناویستار و تولید نقدی و معادل نقدی آن از هر دو فراتر رفت 1 میلیارد دلار.

وی گفت: “ما موقعیت وثیقه ای در تولید قوی داشتیم که به این بیماری همه گیر تبدیل شده است و اقداماتی که انجام می دهیم به ما امکان می دهد تا در پاسخ به این مواقع خارق العاده ، جریان نقدی را مدیریت کنیم.” والتر G. بورستمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی “این اقدامات بر مزایای بلند مدت استراتژی Navistar 4.0 ما تأثیر نمی گذارد ، اما ممکن است بر زمان تحقق پتانسیل کامل این طرح تأثیر بگذارد ، که ما پس از درک بهتر اقتصاد پس از koronavirus دوباره ارزیابی خواهیم کرد.”

درباره Navistar
شرکت بین المللی Navistar (NYSE: NAV) یک شرکت هلدینگ است که شرکت های وابسته و وابسته آن بین المللی را تولید می کنند® کامیون های تجاری تجاری ، موتورهای دیزلی اختصاصی و IC Bus® دانشکده برند و اتوبوس های تجاری. یک شرکت وابسته همچنین قطعات خدمات موتور کامیون و دیزل را ارائه می دهد. شرکت وابسته دیگری خدمات مالی ارائه می دهد. اطلاعات اضافی در www.Navistar.com در دسترس است.

بیانیه رو به جلو
اطلاعات ارائه شده و اظهارات موجود در این گزارش که کاملاً تاریخی نیستند ، بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A هستند قانون اوراق بهادار مصوب سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده (“قانون مبادله”) و دادخواست اوراق بهادار خصوصی اصلاح قانون 1995. چنین بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این گزارش صحبت می کنند و شرکت بین المللی Navistar هیچگونه تعهدی برای به روز کردن اطلاعات موجود در این گزارش ندارد. این اظهارات آینده نگر شامل اطلاعات مربوط به نتایج احتمالی یا فرضی آینده ما از عملیات ، از جمله توضیحات استراتژی تجاری ما است. این جمله ها معمولاً عبارتهایی مانند باور ، انتظار ، پیش بینی ، قصد ، برنامه ریزی ، برآورد یا عبارات مشابه را شامل می شوند. این اظهارات تضمین کننده عملکرد یا نتایج نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات می شوند. برای توضیحات بیشتر در مورد این عوامل ، به عوامل خطر در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی منتهی شده مراجعه کنید. 31 اکتبر 2019، و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره پایان یافت 31 ژانویه سال 2020 و گزارش فعلی ما در مورد فرم 8-K به تاریخ 13 آوریل 2020. اگرچه ما معتقدیم كه این اظهارات آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول است ، اما عوامل زیادی وجود دارند كه می توانند بر نتایج مالی واقعی ما یا نتایج عملیات تأثیر بگذارند و می توانند نتایج واقعی را از لحاظ آماری با اظهارات آینده نگر متمایز كنند. همه اظهارات آینده نگرانه کتبی و شفاهی توسط ما یا افرادی که از طرف ما اقدام می کنند ، صریحاً در کل آنها با اظهارات احتیاطی موجود در بالا یا به آنها اشاره شده واجد شرایط هستند. به جز تعهدات در حال انجام ما برای افشای اطلاعات مادی همانطور که در قوانین فدرال اوراق بهادار لازم است ، ما هیچگونه تعهدی یا قصد آزاد کردن تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده دار برای بازتاب وقایع یا شرایط موجود در آینده یا بازتاب وقایع را نداریم. رویدادهای پیش بینی نشده

همه مارک ها علائم تجاری صاحبان مربوطه هستند.

شرکت بین المللی SOURCE Navistar

لینک های مربوطه

http://www.navistar.com

پاسخی بگذارید