Q30 Innovations همکاران با فعالیت توسعه پزشکی پزشکی ایالات متحده برای مطالعه مناسب بودن و امکان سنجی پتانسیل Q-قلاده برای محافظت از اعضای سرویس از صدمات مغزی

WESTPORT ، اتصال.، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Q30 نوآوری ها امروز توافق نامه ای را با فعالیت توسعه پزشکی پزشکی ارتش آمریكا (USAMMDA) اعلام كردند تا Q-قلاده نوآورانه خود را برای پتانسیل مورد استفاده اعضای سرویس آمریكا كه ممكن است در معرض آسیب دیدگی مغزی باشند ، مورد مطالعه قرار دهد. Q-Collar یک وسیله پزشکی است که به منظور کاهش خطر و شدت آسیب دیدگی مغزی در ورزش های تماسی یا فعالیت های دیگری که ممکن است منجر به اثرات فشار ناخوشایند شود ، طراحی شده است. نوآوری Q30 بیش از هشت سال آزمایش های آزمایشگاهی و بالینی را به پایان رسانده است که نشان داده است Q-قلاده در محافظت از مغز در برابر صدمات ناشی از ضربه های سر نیرو کمک می کند.

که در مارس 2020، Q30 Innovations برنامه De Novo خود را به سازمان غذا و داروی ایالات متحده ارسال کرده است. این دستگاه قبلاً برای توزیع در کانادا تأیید شده است.

“زن و مرد مبارز ما لیاقت ابزارهای نوآورانه جدید را برای مقابله با نسل بعدی تهدیدها و کاهش خطر صدمات مغزی آسیب زا در میدان نبرد دارند. Q30 نوآوری ها با افتخار از همکاری با USAMMDA در تلاش برای یافتن راه حل و محافظت از اعضای سرویس امروز و برای آینده خود ، گفت: ” تام هوئی، بنیانگذار و مدیرعامل Q30. “ما متعهد هستیم که این چالش را برآورده کنیم و بر انجام تحقیقات مستقل و جامع ، پزشکی و پزشکی برای آزمایش قابلیت های Q-قلاده و نشان دادن توانایی آن در محافظت از مغز متمرکز شویم.”

این فناوری که در پشت Q-قلاده وجود دارد ، نخستین بار توسط پزشکان مشاهده شد که حرکت مغز در داخل جمجمه ، یا “slosh” را به عنوان علت اصلی تغییرات ساختاری در مغز در اثر ضربه های ناشایست شناسایی می کنند. این پزشکان با اختراع یک وسیله ساده و در عین حال نوآورانه که اطراف گردن پوشیده شده است ، این نظریه را تئوری کردند که می تواند به کاهش حرکت مغز کمک کرده و مانع از گرفتگی شود. Q-قلاده از فیزیولوژی بدن برای کمک به تثبیت مغز با اعمال فشار سبک بر روی رگ های ژوگولار استفاده می کند. این فشار حجم خون را در جمجمه کمی افزایش می دهد و به کاهش حرکت مغز کمک می کند – که باعث صدمات مغزی می شود.

“گفت: امکان سنجی کاربر و بازخورد مناسب بودن در هنگام تولید محصولات برای اعضای سرویس ضروری است.” برایان داکانای، مدیر محصول در USAMMDA ، یک سازمان فرعی فرماندهی تحقیقات و توسعه پزشکی ارتش آمریكا. “ارزیابی دستگاههای پزشکی تحت سناریوهای منحصر به فرد نظامی مشابه دستگاههای در نظر گرفته شده برای اطمینان از عدم وجود تأثیرات ایمنی و اثربخشی در مأموریت انجام می شود. به طور خاص ، ما به ایمنی و کارآیی Q-قلاده در سناریوهای انفجار و شناسایی نقاط ضعف علاقه مند هستیم. تجهیزات پزشکی در مرحله اولیه توسعه به ما امکان می دهد بازخوردی را برای بهینه سازی محصول هنگام استفاده در میدان جنگ یا در آموزش ارائه دهیم. “

برخی تحقیقات اولیه در رابطه با انفجار به پایان رسیده است ، یک اتفاق شایع در عملیات و آموزش های نظامی ایالات متحده ، از جمله یک مطالعه روی حیوانات که در مرکز تحقیقات پزشکی نیروی دریایی انجام شده است و یک مطالعه شامل پرسنل شبه نظامی / SWAT در سینسیناتی است. داده ها حاکی از آن است که Q-قلاده از پتانسیل های لازم برای محافظت از مغز در برابر آسیب دیدگی مغزی ناشی از انفجار (bTBI) برخوردار است.

قانون مجوز دفاع ملی برای سال مالی 2020 شامل زبان دستورالعمل دستورالعمل بود كه ارتش “از اولویت بندی و شروع تحقیقات تحقیقاتی” بر روی “فناوری مبتنی بر یقه را نشان می دهد كه وقتی اطراف گردن پوشیده می شود ، دفعات و شدت bTBI را كاهش می دهد.”

که در اکتبر 2019، Q30 توافق نامه تحقیق و توسعه تعاون (CRADA) با USAMMDA مستقر در فورت دیتریک ، MD امضا کرد. براساس CRADA ، Q30 و USAMMDA توافق كرده اند تا کاربرد بالقوه Q-قلاده را كه در محیط های عملیاتی و آموزشی بی نظیر نظامی مورد استفاده قرار می گیرد ، بررسی كنند.

تأثیر شدید bTBI ها اخیراً توسط این شرکت برجسته شده است 7 ژانویه سال 2020 حمله موشکی ایران به پایگاه هوایی عین السد در عراق. علیرغم فناوری هایی که هشدار اولیه حمله موشکی ورودی ، پناهگاه ها و تجهیزات محافظ شخصی برای به حداقل رساندن صدمه از پرتابه ها و قطعات را فراهم کرده بود ، سربازان در معرض امواج انفجاری قرار گرفتند که باعث صدمات مغزی شد. رویترز گزارش داد كه بیش از 100 عضو خدماتی كه در طی حملات مستقر در پایگاه مستقر شده اند ، دارای صدمات مغزی آسیب دیده بودند.

وی ادامه داد: “مدت طولانی است که جنگجویان ما در معرض خطر آسیب دیدگی مغزی قرار گرفته اند که باعث ایجاد نیروی ناپایدار و امواج انفجار شده است. حتی بهترین کلاه ایمنی و سایر تجهیزات محافظ نیز نتوانسته اند این نگرانی را برطرف کنند. ما در این قانون که اخیراً در مورد مجوز دفاع انجام شده است ، اولویت داریم. ما مفتخریم که بخشی از راه حل هستیم و مشتاقانه برای همکاری با USAMMDA امیدوار هستیم. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم و پژوهش در پشت Q- قلاده ، لطفاً مراجعه کنید: https://q30innovations.com/technology/independent-research-safety-and-efficacy/

درباره Q30 Innovations.
نوآوری های Q30 ، LLC یک شرکت تحقیق و توسعه است که برای یافتن راه حل های ابتکاری ایمنی سر اختصاص یافته است. Q30 با پیشرو در موسسات علمی و پزشکی مستقل برای طراحی محصولات برتر که از ورزشکاران ، سربازان و کارگران صنعتی محافظت می کند.

یک شرکت جهانی که در آن مستقر است وستپورت ، کانکتیکات، Q30 نوآوری با استفاده از تحقیقات علمی مستقل و تفکر ابتکاری برای طراحی محصولاتی که به ورزشکاران ، سربازان و کارگران صنعت کمک می کند. فن آوری ما به والدین امکان می دهد تا بدون آسیب دیدن عملکرد و راحتی ، کارهای بیشتری را برای امنیت فرزندان خود انجام دهند. محصولات با استفاده از Q30 Technology هنوز تاییدیه نظارتی را دریافت نکرده اند و برای خرید در دسترس نیستند ایالات متحده.

SOURCE Q30 نوآوری

پاسخی بگذارید