Ritchie Bros. گزارش قیمت گذاری ماهانه رایگان را راه اندازی می کند

با استفاده از ماژول Trends Market از فناوری RB Asset Solutions ، مشتریان ، سرمایه گذاران و تحلیلگران می توانند به یکی از بزرگترین مجموعه داده های صنعت در جهان دسترسی داشته باشند.

VANCOUVER، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – با داشتن میلیارد ها تجهیزات در هر سال از طریق کانال های فروش جهانی آن ، ریچی بروس. از داده ها و تخصص های داخلی برای ارائه بینش بی نظیر از روند صنعت برخوردار است. در اوایل سال جاری این شرکت یک ماژول Trends Market را در داخل خود راه اندازی کرد ریچی بروس. فن آوری راه حل های دارایی. این ابزار جدید Trends Market به مشتریان ، سرمایه گذاران و تحلیل گران این امکان را می دهد تا از طریق تجزیه و تحلیل های عمیق از قدرت یک دارایی کلاس بهتر درک کنند. ریچی بروس. تاریخچه معاملات ، از جمله روند بازار ، عملکرد قیمت تجهیزات ، منحنی های ارزیابی دارایی و شاخص های قیمت متناسب با مخلوط.

هر ماه، ریچی بروس. یک گزارش قابل بارگیری رایگان از روند قیمت گذاری سطح بالا ، ارائه شده توسط صنعت را تولید می کند. ماژول کامل Trends Market برای خرید در دسترس است.

“کارشناسان ، فروشندگان و خریداران تجهیزات استفاده می شوند ریچی بروس. داده های معاملات به عنوان استاندارد طلای صنعت ، “گفت کن کالهون، معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل داده ها ، ریچی بروس. “در حالی که دیگران ممکن است سعی کنند داده های ما را ویرایش و بسته بندی کنند ، ما فقط مجموعه داده کامل ، تفاهم و توانایی به دست آوردن اطلاعات عمیق را داریم. تیم ما از تحلیلگران داده ها و دانشمندان داده از داده های یادگیری ماشینی و تجسم داده ها برای ایجاد یکی از بهترین ها استفاده می کنند. محصولات داده های تجهیزات استفاده شده در بازار. رایگان ، قابل بارگیری ریچی بروس. گزارش استفاده از Trends Market Equipment ، نمای کلی از روندهای مختلف در صنایع مختلف که ما در آن کار می کنیم ارائه می دهد. برای تجزیه و تحلیل عمیق تر ، می توانید ماژول کامل Trends Market را برای مقایسه و تحلیل صدها هزار مورد و میلیون ها تراکنش در سراسر جهان خریداری کنید. “”

برای دریافت یک نسخه از آوریل 2020 گزارش روند بازارهای تجهیزات استفاده شده ریچی ، لطفاً به ritchiebros.com/market-trends-report مراجعه کنید.

برنامه Market Trends بخشی مستقل از مجموعه خدمات درون است ریچی بروس. Asset Solutions (rbassetsolutions.com) ، که یک سیستم مدیریت دارایی و پایان دادن به دارایی های نهایی برای پایان است. این راه حل SaaS مبتنی بر ابر ، مجموعه ای از ابزارها و خدمات را در اختیار شما قرار می دهد تا به مشتریان کمک کند تا بتوانند دارایی های خود را بهتر مدیریت ، تجزیه و تحلیل و فروش کنند. از هر دستگاهی که از طریق اینترنت فعال باشد ، مشتریان قادر خواهند بود به یک سیستم کامل مدیریت موجودی ، تجزیه و تحلیل داده ها و داشبورد ، سایت های تجارت الکترونیکی مارک دار و چندین کانال فروش خارجی دسترسی پیدا کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند بازار ، لطفا به ایمیل [email protected].

در باره ریچی بروس.:
تاسیس در سال 1958 ، ریچی بروس. (NYSE و TSX: RBA) یک شرکت مدیریت و دارایی جهانی است و به مشتریان راه حل های نهایی را برای خرید و فروش تجهیزات سنگین ، کامیون ها و سایر دارایی های استفاده شده ارائه می دهد. کانال های فروش این شرکت در چند بخش از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری فعالیت می کنند: ریچی بروس. حراجیان ، بزرگترین حراج صنعتی جهان رویدادهای حراج زنده را با قیمت گذاری آنلاین ارائه می دهد. IronPlanet ، یک بازار آنلاین با حراج های هفتگی برجسته و ارائه گواهینامه شرایط ویژه تجهیزات IronClad Assurance؛. Marketplace-E ، بازار کنترل شده ای است که گزینه های مختلف قیمت و زمان بندی را ارائه می دهد. ماشین، پیشرو لیست خدمات آنلاین اروپا تجهیزات؛ و ریچی بروس. پیمان خصوصی ، فروش خصوصی با مذاکره را ارائه می دهد. مجموعه شرکت از راه حل های فروش چند کاناله نیز شامل می شود ریچی بروس. Asset Solutions ، یک سیستم مدیریت دارایی و پایان دادن به دارایی های نهایی به پایان. ریچی بروس. همچنین راه حلهای خاص مربوط به بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و Kruse Energy را ارائه می دهد ، به علاوه تأمین اعتبار تجهیزات و لیزینگ تجهیزات ریچی بروس. خدمات مالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد ریچی بروس. ، به RitchieBros.com بروید.

عکس و فیلم برای جاسازی در داستان های رسانه ای در rbauction.com/media موجود است.

منبع ریچی بروس.

پاسخی بگذارید