Ritchie Bros. Baron Concors را به عنوان مدیر ارشد اطلاعات منصوب می کند

VANCOUVER، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – حراج برادران ریچی (NYSE و TSX: RBA) (“ریچی بروس“یا” شرکت “) ، بزرگترین حراج صنعتی جهان و یک فروشنده پیشرو در تجهیزات استفاده شده ، انتصاب این خبر را اعلام کرد کنسول های بارون به عنوان مدیر ارشد اطلاعات (CIO). مشارکت کنندگان یک سازمان استراتژیک و سازمانی را هدایت می کنند تا از طریق استفاده نوآورانه از سیستم عامل ها و داده های فناوری دیجیتال ، ارزش افزوده ای را برای مشتریان ، اعضای تیم و سهامداران ارائه دهند. او به عنوان عضو ریچی بروس. کمیته اجرایی و گزارش به آن فاندوززی ، مدیرعامل.

“در ریچی بروسنقش CIO بسیار مهم است زیرا فرصت رشد خود را گسترش می دهیم و پتانسیل فناوری را برای مشتریان و در طول انجام عملیات خود رها می کنیم. ” آن فاندوززیمدیر ارشد اجرایی ریچی بروس. “سابقه بارون در ارائه نتایج بهتری برای مشتریان و اعضای تیم – در حالی که سرعت بخشیدن به رشد است – یک گزاره متفاوت را برای ریچی بروس“”

کنسرت سمتهای مختلف رهبری را در کار خود از جمله CIO از برندهای یام وی در بیش از 120 کشور جهان مسئول Taco Bell ، KFC و Pizza Hut و مدیر ارشد دیجیتال Pizza Hut بود ، جایی که وی تحول دیجیتالی را برای تجارت جهانی رهبری کرد. وی همچنین در فدرال اکسپرس ، Deloitte و Touche LLP و Ernst و Young LLP پستهای مختلف رهبری برگزار کرد. اخیراً ، Concors بعنوان CIO در ABRA Auto Body & Glass ، یک شرکت پیشرو ملی تعمیر خودرو ، که در آنجا وی به تغییر تجربه مشتری از طریق فناوری کمک کرده ، خدمت کرده است. وی توسط مجله Computerworld به عنوان یكی از صد رهبران برتر IT در جهان شناخته شد و مجله Forbes برنامه iPhone Hut iPhone را به نام شماره یك نرم افزار موبایل با نام سال معرفی كرد.

Concors در هیئت مدیره Bibliotheca و Punchh خدمت می کند. او فارغ التحصیل از دانشگاه تگزاس-آرلینگتون و MBA خود را از دانشگاه تنسی.

“من از عضویت بسیار هیجان زده ام ریچی بروس. و منجر به کار در ساختن بهترین پلتفرم فناوری کلاس که نوآورانه است ، تجربه ای آسان را برای مشتریان فراهم می کند و در سراسر جهان مقیاس پذیر است. “ریچی بروس. رهبر صنعت نیروگاه است و فرصت فوق العاده ای برای ما وجود دارد که بتوانیم با استفاده استراتژیک از فناوری و داده ها ، این رهبری را گسترش دهیم. “

در باره ریچی بروس.:

تاسیس در سال 1958 ، ریچی بروس. (NYSE و TSX: RBA) یک شرکت مدیریت و دارایی جهانی است که به مشتریان راه حل های نهایی را برای خرید و فروش تجهیزات سنگین ، کامیون ها و سایر دارایی های استفاده شده ارائه می دهد. کانال های فروش این شرکت شامل: بخش های مختلفی از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری است. ریچی بروس. حراجیان ، بزرگترین حراج صنعتی جهان رویدادهای حراج زنده را با قیمت گذاری آنلاین ارائه می دهد. IronPlanet ، یک بازار آنلاین با حراج های هفتگی برجسته و ارائه گواهینامه شرایط ویژه تجهیزات IronClad Assurance؛. Marketplace-E ، بازار کنترل شده ای است که گزینه های مختلف قیمت و زمان بندی را ارائه می دهد. Market ، پیشرو در لیست خدمات آنلاین اروپا تجهیزات؛ و ریچی بروس. پیمان خصوصی ، فروش خصوصی با مذاکره را ارائه می دهد. مجموعه این شرکت از راه حل های فروش چند کاناله نیز شامل RB Asset Solutions ، یک سیستم مدیریت دارایی پایان یافته و انتساب کامل است. ریچی بروس. همچنین راه حلهای خاص مربوط به بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و حراج های انرژی Kruse را ارائه می دهد ، به علاوه تأمین اعتبار تجهیزات و لیزینگ از طریق تجهیزات ریچی بروس. خدمات مالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد ریچی بروس. ، به RitchieBros.com بروید.

منبع ریچی بروس. حراج ها

لینک های مربوطه

http://www.rbauction.com

پاسخی بگذارید