ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، به یاد می آورد Mesa Air Group ، Inc. سرمایه گذاران مهلت مهم در کلاس اقدام به اوراق بهادار فدرال که توسط شرکت تهیه شده است

نیویورک، 18 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار شرکت Mesa Air Group، Inc را به یاد یا به ردیابی در صورتحساب ثبت نام و دفترچه مربوطه (به صورت جمعی ، “بیانیه ثبت نام”) یادآوری می کند. در ارتباط با Mesa’s آگوست 2018 عرضه اولیه سهام عمومی (“IPO”) از مهم اول ژوئن سال 2020 آخرین مهلت شاکی در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در نظر دارد تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارت را برای سرمایه گذاران مسا پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس Mesa ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1825.html یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

مطابق دادخواست ، بیانیه ثبت شامل اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده است و / یا فاش نشده است که: (1) عملکرد عملیاتی گروه هوایی مسا ضعیف و پایین تر از استانداردهای صنعت بود. (2) گروه هوا Mesa کمبود مکانیک و پرسنل تعمیر و نگهداری واجد شرایط. (3) گروه هوایی مسا دارای تعداد نامناسب هواپیماهای یدکی و قطعات جانبی بود. (4) گروه هوا Mesa سابقه خوبی از عملکرد قابل اعتماد نداشت؛ (5) “خطرات” موجود از قبل موجود بوده است. (6) گروه هوایی Mesa Air از روند نامطلوب و عدم قطعیت های نامطلوب در زمان IPO اطلاع داشتند. و (7) در نتیجه ، اظهارات عمومی متهمان در همه زمان های مربوط از نظر مادی نادرست و / یا گمراه کننده بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید اول ژوئن سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1825.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی بحث کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره 1 خدمات عملیاتی اوراق بهادار ISS برای شماره شهرکهای اقدام به کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در بین 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


پاسخی بگذارید