Sands of Las Vegas اولویت های استراتژیک در میان Covid-19 Pandemic را تأیید می کند

لاس وگاس، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – در میان همه گیر مداوم کوراو ویروس ، Las Vegas Sands (NYSE: LVS) امروز بیانیه ای منتشر کرد که تأکید بر اولویت های استراتژیک آن است.

تأثیر بیماری همه گیر Covid-19 بر روی تجارت ما بی سابقه بوده است و من تاکنون در بیش از هفتاد سال فعالیت خود هرگز چیزی شبیه به آن ندیده ام. ” شلدون جی آدلسون. “بزرگترین اولویت ما در این زمان دشوار تعهد عمیق ما به حمایت از اعضای تیم ما و کمک به هر یک از جوامع محلی ما است ماکائو، سنگاپور و لاس وگاس“”

با وجود این شرایط ، ترازنامه ما به ما امکان می دهد تا با همه فرصتهای رشد امیدوارکننده در آینده کاملاً دست نخورده ، از این بیماری رها شویم. ما نسبت به احیای احتمالی هزینه های مسافرتی و گردشگری در بازارهای خود و همچنین چشم انداز رشد آینده ما بسیار خوش بین هستیم. ما خوشبختیم که قدرت مالی ما به ما امکان ادامه اجرای برنامه های هزینه های سرمایه قبلی اعلام شده در هر دو را می دهد ماکائو و سنگاپور.

به عنوان بزرگترین سهامدار این شرکت ، منافع من خیلی مستقیم با علاقه همه سهامداران مطابقت دارد. من می دانم که سود سهام برای همه سهامداران ما مهم است ، همانطور که برای من است. من با این عبارت شناخته شده ام ، yay سود سهام! “، و من به شما اطمینان می دهم که هنوز هم مانترا من است. اما یک ترازنامه قوی همچنین یک مؤلفه مهم و ضروری برای تحقق ارزش سهام داران در دهه های آینده است. همانطور که من مشتاقانه منتظر روز هستم – به زودی امیدوار باشید. وقتی این ویروس وحشتناک دیگر نگران کننده نیست — من دقیقاً بخاطر قدرت مالی ما فرصتهای استراتژیک زیادی را برای شرکت ما می بینم.به همین دلیل است که ما سود سهام را به حالت تعلیق در می آوریم تا حداکثر اختیار را در پیگیری چشم انداز استراتژیک خود داشته باشیم. من به سهامداران دیگرم متعهد می شوم که در اولین فرصت معلق به تعلیق سهام تقسیم شویم. “

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که مطابق با مقررات ایمن بندر ایمن اصلاح قانون دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 انجام می شود. بیانیه های رو به جلو شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها یا سایر عوامل فراتر از کنترل شرکت است که ممکن است باعث اختلافات اساسی در نتایج واقعی ، عملکرد یا انتظارات دیگر. این عوامل شامل ، اما به آنها محدود نمی شود ، عدم اطمینان از میزان ، مدت و اثرات بیماری همه گیر Covid-19 و پاسخ دولت ها و سایر اشخاص ثالث در تجارت ما ، نتایج عملیات ، جریان وجوه نقد ، نقدینگی و چشم انداز توسعه است. ، شرایط اقتصادی عمومی ، اختلال در کار یا کاهش مسافرت و همچنین در عملیات ما به دلیل بلایای طبیعی یا دست ساز ، بیماری همه گیر ، بیماری همه گیر یا شیوع بیماری های عفونی یا مسری ، توانایی ما برای سرمایه گذاری در فرصت های رشد آینده ، اجرای ما قبلاً برنامه های هزینه های سرمایه را در هر دو اعلام کرده بود ماکائو و سنگاپور، و تولید بازده های آینده ، توسعه جدید ، ساخت و سازها و سرمایه گذاری ها ، مقررات دولت ، خطرات مربوط به مجوزهای بازی و قراردادهای فرعی ، نوسانات نرخ ارز و نرخ بهره ، اهرم قابل توجهی و خدمات بدهی ، مروج بازی ، رقابت ، تغییر قانون مالیات ، زیرساخت ها که در ماکائو، بی ثباتی سیاسی ، ناآرامی های داخلی ، اقدامات تروریستی یا جنگ ، قانونی بودن بازی ، بیمه ، توانایی شرکت های تابعه ما در پرداخت توزیع به ما ، و سایر عوامل که در گزارش های ارائه شده توسط Las Vegas Sands Corp. با کمیسیون اوراق بهادار و بورس شرح داده شده است. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ آن صحبت می كنند ، اتكا كنند. Las Vegas Sands Corp. هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی بر عهده نمی گیرد.

درباره شرکت لاس وگاس ساندز (NYSE: LVS)
Las Vegas Sands توسعه دهنده و اپراتور برجسته جهان در استراحتگاه های مجتمع جهانی است. ما مزایای بی نظیر اقتصادی را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم تحویل می دهیم.

LVS جلسات ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مستقر در مجتمع توچال را ایجاد کرده است. استراحتگاههای مجتمع پیشرو در صنعت ما به جوامع میزبان ما کمکهای چشمگیری از جمله رشد اوقات فراغت و گردشگری تجاری ، ایجاد اشتغال پایدار و فرصتهای مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهد.

خواص ما شامل می شود توچال ونیزی و نمایشگاه شن و ماسه که در لاس وگاس و نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق مالکیت اکثریت در Sands China Ltd.، ما بزرگترین نمونه کارها از خواص را در نوار Cotai ایجاد کرده ایم ماکائو، شامل ماکائو ونیزی، پلازا و هتل چهار فصل ماکائو، ماسه های Cotai Central و ماکائوی پاریسی، به همان خوبی ماسه ماکائو روی شبه جزیره ماکائو.

LVS به شهروندی خوب و شرکتی اختصاص داده شده است که متکی بر اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع است. ما برای 50،000 عضو تیم در سراسر جهان محیط کار عالی ارائه می دهیم و تأثیرات اجتماعی را از طریق آن هدایت می کنیم مراقبت های ماسه ای خیرخواهانه

مخاطب:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
ران ریس
(702) 414-3607

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com

پاسخی بگذارید