SEKISUI هوافضا مدیریت COVID-19 – با تمرکز بر مردم ما

رنتون ، بشویید.، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – SEKISUI هوافضا حداکثر مسئولیت ما را بر عهده دارد و تمرکز ایمنی و رفاه کارمندان ما است. دنبال کردن ایالت واشنگتن دستور “خانه بمان ، سالم بمان” برای فرمانداری همه گیر COVID-19 جی اینسلی، موثر در 26 مارسهفتم، SEKISUI هوافضا عملیات در ما را به حالت تعلیق درآورد واشنگتن امکاناتی به استثنای استفاده از کارمندان داوطلب برای حفظ تولید قطعات مهم برای مشتریان.

ما اقدامات پیشگیرانه ای را برای اطمینان از محیط کار ایمن ، با استفاده از پروتکل های ایمنی پیشنهاد شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، و همچنین حفظ ارتباط روزانه با کلیه کارمندان SEKISUI هوافضا برای نظارت بر سلامت و ایمنی کلی شرکت انجام داده ایم. . علاوه بر این ، ما در طول تعلیق عملیات ، غرامت و مزایای کامل کارمندان را حفظ کردیم.

با این حال ، به عنوان یک نتیجه از وضعیت مداوم بیماری همه گیر ، ما تصمیم دقیقی گرفته ایم که بخشی از نیروی کار خود را بر روی یک دستمال کوتاه مدت از محل کار خود قرار دهیم. ایالت واشنگتن عملیات از 20 آوریل. ما همچنان نظارت بر وضعیت در حال تحول و بهبود مستمر در اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از کارکنان خود به عنوان کار ما برای مدیریت در این زمان های بی سابقه و با خیال راحت از سرگیری عملیات عادی در زمان مناسب.

درباره SEKISUI هوافضا: شرکت SEKISUI هوافضا بیش از 30 سال است که در بازارهای تجاری هوافضا و دفاع تجاری تولید و مهندسی می کند. SEKISUI Aerospace یک طراح و تولید کننده پیشرو در سازه های کامپوزیت پیشرفته ، سیستم ها و قطعات موتور با استفاده از ترموست و تکنولوژی گرمانرم برای صنعت جهانی هوافضا است. دفتر مرکزی در رانتون ، واشنگتن، هوافضا SEKISUI دارای امکانات اضافی است که در آن قرار دارد آبرسان و سامرن ، واشنگتن و شهر نارنجی ، آیووا با 1200+ کارمند

سوالات رسانه ای:
جنیز هیت
مدیر بازاریابی و ارتباطات
SEKISUI هوافضا
[email protected]

SOURCE SEKISUI هوافضا

پاسخی بگذارید