Sense Photonics مدیرعامل Google Veteran Shauna McIntyre را نامگذاری کرد

سانفرانسیسکو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت سه بعدی Perception و LiDAR Sense Photonics استخدام کرده است شونا مکینتایر به عنوان مدیر ارشد اجرایی مکینتایر 25 ساله جانباز صنعت خودرو است که اخیراً رهبری برنامه خدمات اتومبیل گوگل و برنامه های اتومبیل سازی Google Maps را بر عهده دارد. او قبلاً رئیس بخش الکترونیک مصرفی گوگل بوده و از زمان فعالیت وی در هیئت مدیره شرکت لیتیا موتورز فعالیت داشته است. آوریل 2019.

Sense Photonics به دنبال یک رهبر تجاری پویا بود که می تواند شرکت را در طی مرحله رشد شتاب هدایت کند. این شرکت با دو محصول اول خود که هم اکنون در دسترس عموم است ، پیش بینی می کند که پیشنهادات تجاری خود و رد پای بازار را گسترش دهد. مک اینتایر ، که تخصص در پیشبرد برنامه های مهندسی پیچیده و تجاری سازی خطوط تولید جهانی را دارد ، کاندیدای محکمی بود که بیشتر معماری انقلابی حالت جامد انقلابی Sense Photonics را به عنوان انتخاب برتر شرکت های جهانی خودرو و صنعتی معرفی کند.

مکینتایر گفت: “جهان بیش از هر زمان دیگری به تحویل مستقل کالاها و حمل و نقل مردم نیاز دارد.” “وسایل نقلیه ، خواه سیستم تحویل ربات ، اتومبیل یا کامیون باشند ، به سیستم های تصویربرداری بهتر داده نیاز دارند. فن آوری درک بالا با عملکرد Sense دارای مزایای ذاتی برای سیستم های وسایل نقلیه است: ارائه داده های با کیفیت بالا به روش مقرون به صرفه. من فکر می کنم ما به یک چیز بزرگ رسیده ایم و من از این که در آن نقش ایفا می کنم ، هیجان زده هستم. “

بنیانگذار Sense Photonics اسکات باروز، یک متخصص در مهندسی و ساخت اجزای لیزر نیمه هادی که از ابتدای تأسیس این شرکت در سال 2016 به عنوان مدیر عامل خدمت کرده است ، اکنون نقش رئیس جمهور و مدیر ارشد نوآوری را بر عهده خواهد گرفت.

Burroughs گفت: “من به موفقیت و نقاط عطف مهمی که تیم Sense Photonics در کمتر از سه سال به آنها دست یافته است ، افتخار می کنم ، که با لیست در حال رشد از مشتریان و شرکای قابل توجه پاداش داده شده است.” “علاوه بر این ، Shauna به تیم رهبری ما افزایش پهنای باند می دهد که آنچه را که ما قادر به دستیابی هستیم ، به شدت گسترش خواهد داد.”

وی گفت: “با استقبال از Shauna ، من از همیشه مشتاق هستم كه ما به پیشرفت خود در جهت پیشرفت استقلال و امنیت ادامه خواهیم داد.” جوشوا Posamentierعضو هیئت مدیره Sense Photonics.

درباره Sense Photonics

Sense Photonics در حال تولید نسل بعدی سیستم های درک سه بعدی برای خودرو و بخش های صنعتی از جمله وسایل نقلیه خودمختار LiDAR و سنسورهای سه بعدی برای روباتیک ، جابجایی مواد ، نظارت بر فعالیت و سایر کاربردهای صنعتی است. فن آوری فلش هسته ای آن توسط بیش از 200 اختراع ثبت شده محافظت می شود و یک راه حل ساده با کارایی بالا و حالت جامد را بدون داشتن قطعات متحرک امکان پذیر می کند. Sense Photonics دارای دفاتر در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا، تحقیق مثلث پارک ، NCو ادینبورگ ، انگلستان. این شرکت توسط شرکت های پیشرو VC و سرمایه گذاران استراتژیک پشتیبانی می شود و همکاری هایی با مشتریان پیشرو در زمینه خودرو و روباتیک ایجاد کرده است.

منبع فوتونیک حس

پاسخی بگذارید