Sensorium Galaxy ساخت مکه موسیقی رقص الکترونیکی در واقعیت مجازی با خالقان مشهور جهانی Ushuaïa Ibiza و Hï Ibiza کلوپ های شبانه

اخیراً Sensorium Corp از راه اندازی این پروژه خبر داد – سفینه فضایی مجازی Sensorium و خدمه آن ، در یک سفر نه ماهه به فضا پرتاب شدند. این سفینه فضایی اولین خدمه مجازی را که تاکنون در سیستم های ستاره ای سنسوریم کهکشان قرار دارد ، تحویل می دهد. اولین سیاره ای که آنها به کاوش خواهند رسید ، سیاره موسیقی است که با همکاری جان پیسنم ساخته شده است.

در اطلاعیه مشارکت امروز ، تعهد Sensorium در ارائه نهایی کاربران در موسیقی مجازی الکترونیکی و تجربیات زندگی شبانه از طریق واقعیت مجازی 3D اجتماعی تأکید شده است. Pissenem به ارائه مهارتها و تخصصهای منحصر به فرد خود برای اطمینان از بهترین تجربه واقعیت مجازی درمورد کلوبینگ مجازی در پلت فرم Sensorium اختصاص داده شده است.

برایان کینمدیر ارشد ارتباطات شرکت سنسوریوم می گوید: “پیسنم یکی از شخصیت های اصلی است که منظره مدرن کلبینگ جهان را شکل داده است و امروز سالانه بیش از سه میلیون نفر در پروژه های او در ایبیزا جذب می شوند. او در تبدیل ایبیزا به عنوان یک مؤثر موثر بوده است. نمادهایی برای کلاب های شبانه از سراسر جهان است. اماکن وی Ushuaïa Ibiza و Hï Ibiza همچنین اقامتگاه خانه برای برخی از معروف ترین دی جی های سیاره از جمله دیوید گوتا، کالوین هریس و مارتین گارکس. هر دو مکان برای سه سال گذشته توسط انجمن بین المللی زندگی شبانه ، و همچنین برخی از مارک های شناخته شده ترین باشگاه جهان به عنوان بهترین باشگاه جهان شناخته شده اند.

با استفاده از Sensorium Galaxy ، طرفداران موسیقی الکترونیکی که همیشه نمی توانند سفری به ایبیزا داشته باشند ، اکنون می توانند از آنچه که این صحنه پرشور کلوپ شبانه ارائه می دهد لذت ببرند و تجربه آنها به لطف واقعیت مجازی Sensorium توسط مرزهای فیزیکی محدود نمی شود. آنها می توانند درست در یک صحنه کلوپ الکترونیکی پرتاب شوند و با دوستان تعامل برقرار کنند که انگار در دنیای واقعی هستند. “

به عنوان بخشی از این مشارکت ، پیسنم در جمع ده هنرمند برتر موسیقی الکترونیکی دنیا و دی جی برای همکاری با Sensorium Galaxy قرار دارد.

یان پیسنم گفت: “من همیشه از حضور در تحولات جدید برای صنعت زندگی شبانه لذت می بردم. از آنجا که صحنه باشگاه ایبیزا ، که بخش اعظم انرژی من در طول سالها کانال پخش شده است ، اکنون در خط مقدم جهانی موسیقی الکترونیکی و کلوپینگ است. داشتن فرصت برای ادغام این جهان با Sensorium Galaxy برای ایجاد یک واقعیت مجازی اجتماعی جدید ، الکترود کننده است.

این یک فرصت عالی برای به ارمغان آوردن بهترین های صحنه جهانی باشگاه برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان است. واقعیت مجازی اجتماعی یک تغییر قدم در تکامل ارتباطات بین مردم است و باورنکردنی است که به طور فعال در کمک به پیشبرد این تغییر بنیادی در نحوه تعامل با یکدیگر به جلو حرکت کنیم. “

علاوه بر همکاری با یان پیسنم ، شرکت Sensorium نیز امروز فاش کرده است که طراحی بصری World of Electronic Music توسط آن تحسین شده مفهومی شده است لندنمستقر در استودیو خلاق و تولید High Scream ، توسط رومن پیسنم ، خلاق و خلاق فرانسوی ، برادر یان اداره می شود. برادران افسانه ای سابقه همکاری گسترده ای در همکاری با پروژه های سطح بالا دارند.

High Scream تجربه گسترده پروژه ای در ایجاد برخی از بزرگترین تولیدات سرگرمی و تجاری یک دهه گذشته با امثال دیزنی ، نایک ، کوکاکولا ، بربری و برخی از بزرگترین نام های موسیقی رقص مانند دیوید گوتا، کالوین هریس، مافیای خانه سوئدی و مارتین گارکس. High Scream همچنین مسئول ایجاد طرح ها و نمایش های مرحله نمادین در Hï Ibiza و Ushuaïa Ibiza است.

درباره Sensorium Galaxy

شرکت Sensorium ، به همراه شریک استراتژیک Redpill VR ، هم اکنون در حال ایجاد بستر واقعیت مجازی اجتماعی Sensorium Galaxy هستند که امکان پخش یکپارچه محتوای واقعیت مجازی همزمان را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند. این پلتفرم نشانگر تغییر اساسی در نحوه استفاده کاربران از واقعیت مجازی است و فراتر از ماهیت انفرادی قبلی خود است. Sensorium Galaxy کاربران را قادر می سازد تا با یکدیگر در تعامل باشند زیرا رویدادها یا به صورت زنده پخش می شوند یا از یک کتابخانه قابل دسترسی هستند. Sensorium Galaxy همچنین نشانگر تکامل در شبکه های اجتماعی است که کاربران محدود به سیستم عامل های یک بعدی نیستند بلکه قادر به تعامل و تعامل با دوستان و سایر کاربران در یک محیط مجازی هستند. Sensorium Galaxy از سیارات مضمونی تشکیل خواهد شد که گزینه های متفاوتی برای تعامل اجتماعی در اختیار کاربران قرار می دهد.

درباره شرکت Sensorium

شرکت Sensorium یک شرکت فناوری است که با همکاری شرکای محتوای خود – مکان های کنسرت ، کلوپ ها و جشنواره های شناخته شده جهانی – شبیه سازی های دیجیتالی از مکان های دنیای واقعی و دنیای مجازی ایجاد می کند. سرمایه گذاری در این پروژه تا به امروز تقریباً است 70 میلیون دلار، و این توسط گروهی از شرکتهای اتحادیه اروپا در صنایع بازی و سرگرمی آمده است.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید sensoriumxr.com

درباره The League League

The Night League در سال 2001 توسط کارآفرین رویدادها Yann Pissenem تاسیس شده است ، Night League یک شرکت موسیقی و سرگرمی 360 است که به همه جنبه های مدیریت رویداد و محل برگزاری اختصاص دارد. تقریباً دو دهه است که ما تجربه های موسیقی در سطح جهانی را از طریق مارک های مشهور جهانی Ushuaïa Ibiza ، Hï Ibiza ، ANTS و Children of 80s و همچنین همکاری با برخی از هنرمندان با نفوذ جهان انجام داده و تحویل داده ایم. جشنواره ها و رویدادهایی برای ایجاد مفاهیم دوری و پیشگویی. از تولید کنندگان رویداد ما ، اپراتورهای محل برگزاری ، مدیران رزرو ، مدیریت هنرمندان ، تیم های بازاریابی و طراحی ، TNL به طور مداوم فراتر از انتظارات است ، موسیقی و هنر را با استفاده از موسیقی و هنر برای ارائه تجربیات عمیق که مخاطبان را در سراسر جهان زنده می کند ، فراتر می گذارد.

www.thenightleague.com

شرکت سنسور SOURCE

لینک های مربوطه

http://sensoriumxr.com

پاسخی بگذارید