SIRVA، Inc. نظرات در مورد دادخواهی Filed by Realogy

TERRACE OAKBROOK ، Ill.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – SIRVA ، Inc. ، یک شرکت پیشرو در زمینه جابجایی و جابجایی جهانی ، امروز در پاسخ به شکایتی که توسط Realogy Holdings Corp. (NYSE: RLGY) تحت توافقنامه خرید قبلاً اعلام شده برای دستیابی به شرکت Realogy اعلام شده ، اظهارات زیر را صادر کرد. تجارت خدمات جابجایی کارتوس.

طی چندین ماه گذشته ، SIRVA با پشتکار و تلاش برای تکمیل موفقیت آمیز کسب و کار جابجایی Cartus تلاش کرده است. در طول آخر هفته ، ما اطلاعاتی را در مورد Realityy ارائه دادیم مبنی بر اینکه چرا ما اعتقاد داریم برخی شرایط بسته شدن که آنها موظف به رعایت موافقتنامه خرید هستند ، نبوده اند و نمی توانند راضی شوند. امروز شکایتی را که توسط Realogy در توافق نامه خرید ثبت شده بود ، دریافت کردیم. متأسفانه ، این شکایت به هیچ یک از موضوعات مطرح شده توسط ما نمی پردازد. درعوض ، ما معتقدیم که شکایت نقض شده توسط Realogy از قرارداد خرید است.

سیروا به شدت با ادعاهای موجود در شکایت مخالف است و با جدیت از تمام ادعاهای مطرح شده در شکایت دفاع خواهد کرد و همچنان به اجرای کلیه حقوق خود در توافق نامه خرید ، از جمله در رابطه با نقض های Realogy از توافق خرید ادامه خواهد داد.

SIRVA همچنان با پشتیبانی از مشتریان خود از طریق آرایه پیشرو ما از قابلیت ها ، فناوری ها و خدمات در موقعیتی که مشتریان در این محیط چالش برانگیز قرار دارند ، همچنان در موقعیت خود قرار دارد.

درباره مکان جابجایی و انتقال SIRVA در سراسر جهان

جابجایی و جابجایی جهانی SIRVA یک رهبر جهانی در خدمات جابجایی و جابجایی است و ارائه راه حل هایی برای برنامه های تحرک برای شرکت هایی با هر اندازه است. با 75 موقعیت مکانی متعلق به و بیش از 1000 موقعیت مکانی منحصر به فرد و نماینده در 177 کشور جهان ، ما وسعت جهانی بی نظیری را با حمایت موضوعی و فناوری نوآورانه ارائه می دهیم که تعادل مناسب خدمات شخصی و پشتیبانی انسانی را پشتیبانی می کند. از نقل مکان و کالاهای خانگی گرفته تا جابجایی و ذخیره سازی تجاری ، نمونه کارها ما از مارک ها (SIRVA ، Team Relocations ، Allied ، NorthAmerican ، Allied Pickfords & SMARTBOX) تنها راه حل یکپارچه در حال حرکت / جابجایی در صنعت را ارائه می دهد. با استفاده از شبکه جهانی ما ، ما یک تجربه برتر را ارائه می دهیم که فقط یک فروشگاه یک مرحله ای قادر به ارائه آن است.

مخاطبین رسانه
مایک دگراف/پیج بارت
سارد وربنن و شرکت
[email protected]
312-895-4700

SOURCE SIRVA ، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.sirva.com/

پاسخی بگذارید