Spirit AeroSystems بسته خصوصی پیشنهادات 1.2 میلیارد دلاری 7.500٪ سال دوم اوراق قرضه امن دوم به دلیل سال 2025 را بسته است. اثربخشی اصلاح اصولی اعتبار تسهیلات اعتباری را اعلام می کند. وام تأخیر قرعه کشی را پایان می دهد

ویچیتا ، کان.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems Holdings، Inc. [NYSE: SPR] (“شرکت”) امروز از بسته شدن پیشنهادات خصوصی خبر داد 1.2 میلیارد مبلغ اصلی مبلغ 7.500٪ اوراق قرضه دوم اوراق بهادار سال 2025 (“یادداشت”) صادر شده توسط Spirit AeroSystems، Inc. (“روح”) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت. روح قصد دارد از درآمد خالص حاصل از ارائه برای اهداف كلی شركت ، از جمله بازپرداخت كلی یا بخشی از Revver خود استفاده كند.

این یادداشت ها توسط شرکت و Spirit AeroSystems کارولینای شمالی ، یک شرکت فرعی کاملاً متعلق به Spirit (در مجموع ، “ضمانت نامه ها”) تضمین شده و توسط برخی از املاک و مستغلات و املاک شخصی ، از جمله برخی از سهام عدالت متعلق به Spirit ، به عنوان صادرکننده و ضمانت نامه ها یادداشت ها و ضمانت نامه ها ، تعهدات تضمین شده ارشد Spirit هستند و در کلیه بدهی های ارشد موجود و آینده خود ، به طور مساوی در پرداخت می شوند ، به طور مؤثر نسبت به کلیه بدهی های اولویت اول موجود و آینده خود تا میزان ارزش وثیقه تضمین چنین بدهی (از جمله تسهیلات اعتباری تأمین شده ارشد Spirit و یادداشتهای ارشد آن به علت 2026) ، به طور مؤثر نسبت به سایر بدهیهای موجود و آینده خود که توسط داراییهایی که وثیقه ای برای اسکناس ها نیستند ، تأمین می شود تا میزان ارزش این موارد دارایی ها و ارشد حق پرداخت هر بدهی تابع موجود و آینده وابسته به آن.

همزمان با بسته شدن پیشنهاد ، اصلاحاتی که قبلاً اعلام شده در تسهیلات اعتباری ارشد روح ، به تاریخ 13 آوریل 2020، مؤثر شد ، و به روح روحانی اجازه تکمیل ارائه و ارائه انعطاف پذیری میثاق برای افزایش سرمایه های آینده و شرایط بازار را داد. علاوه بر این ، در نتیجه بسته شدن پیشنهاد ، تعهدات تحت عنوان ارشد روح ناامن است 375 میلیون دلار تسهیلات وام تأخیر کوتاه مدت کوتاه مدت به طور کامل فسخ شده و تسهیلات فسخ شده است.

روح این پیشنهاد را مطابق با معافیت تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) ارائه داد. خریداران اولیه یادداشت ها یادداشت ها را فقط به افرادی که منطقاً معتقدند متکی به خریداران نهادی معتبر هستند ، با تکیه به قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار یا خارج از کشور ، ارائه می دهند. ایالات متحده به اشخاص معینی که به قانون S (اوراق بهادار) اعتماد دارند. یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 یا تحت هر قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. بنابراین ، یادداشت ها ممکن است در داخل ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده به حساب یا منافع هر یک ایالات متحده شخص مگر اینکه پیشنهاد یا فروش واجد شرایط معافیت ثبت نام از قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی باشد.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید یادداشتهای شرح داده شده در این بیانیه مطبوعاتی نیست ، و همچنین هیچگونه فروشی از یادداشت ها در هر ایالت یا قضایی وجود نخواهد داشت که چنین پیشنهادی ، فروش یا وکالت ارائه دهد. قبل از ثبت نام یا صلاحیت مطابق قوانین اوراق بهادار از هرگونه صلاحیت این قانون غیرقانونی باشید.

در وب: www.spiritaero.com
در توییتر:SpiritAero

درباره Spirit AeroSystems Inc.
Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، روح سایت ها را اداره می کند در ایالات متحده ، ایالات متحده ، فرانسه و مالزی. محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems روی آن تمرکز دارد مقرون به صرفه ، راه حل های نوآورانه کامپوزیت و آلومینیوم برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان. اطلاعات بیشتر در www.SpiritAero.com در دسترس است.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که ممکن است خطرات و عدم قطعیت های زیادی را در بر بگیرد. جملات رو به جلو عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “هدف” قابل شناسایی است. “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “” باید “،” هدف “،” اراده “،” ، “و سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه ، یا عبارات ، یا منفی آن ، مگر آنکه زمینه مستلزم دیگری باشد. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی مدیریت در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطر و عدم قطعیت ها ، شناخته شده و ناشناخته است. نتایج واقعی ما ممکن است از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در اظهارات آینده نگر باشد. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه که در چنین اظهارات آینده نگر منعکس می شوند متفاوت باشند شامل می شوند ، بدون محدودیت ، زمان و شرایط پیرامون بازگشت به خدمت 737 MAX و هرگونه اثرات مرتبط را شامل می شوند. نرخ تولید ما؛ ما به بخش قابل توجهی از درآمد ما متکی به Boeing هستیم. توانایی ما برای اجرای استراتژی رشد ما ، از جمله توانایی ما برای تکمیل و ادغام به موقع خریدهای اعلام شده Asco و Bombardier ؛ توانایی ما برای برآورد دقیق و مدیریت عملکرد ، هزینه و درآمد طبق قراردادهای ما. تقاضا برای محصولات و خدمات ما و تأثیر شرایط اقتصادی یا ژئوپلیتیکی در صنایع و بازارهایی که ما در ایالات متحده و در سطح جهان فعالیت می کنیم. طول سیستم تعلیق تولید بوئینگ مؤثر بر آن است واشنگتن و کارولینای جنوبی امکانات؛ توانایی ما برای مدیریت نقدینگی ، قرض گرفتن وجوه اضافی یا بدهی بازپرداخت. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فعالیت و فعالیتهای ما ، از جمله تقاضا برای محصولات و خدمات مشتریان ، بر محدودیت های تجارت و حمل و نقل ، زنجیره تأمین هوافضای جهانی ، بر توانایی ما در حفظ نیروی کار ماهر لازم برای تولید و توسعه و به طور کلی توانایی ما در مدیریت موثر تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری ما است. و سایر عوامل فاش شده در پرونده های ما با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. این عوامل جامع نیستند و پیش بینی ما نمی تواند همه عواملی را که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد منعکس شده در گفته های آینده نگر باشند ، پیش بینی کنیم. این عوامل فقط از تاریخ قبل صحبت می کنند و ممکن است عوامل جدید ظهور کنند یا ممکن است تغییراتی در فاکتورهای قبلی ایجاد شود که می تواند روی تجارت ما تأثیر بگذارد. به استثنای مقررات مورد نیاز قانون ، ما هیچگونه تعهدی در قبال آن نداریم و صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری خواهیم کرد.

SOURCE Spirit AeroSystems Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.spiritaero.com

پاسخی بگذارید