Spirit AeroSystems توافق نامه حقوق سهامدار با مدت محدود را تصویب می کند

ویچیتا ، کان.، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems Holdings، Inc. [NYSE: SPR] اعلام کرد که در 22 آوریل 2020هیئت مدیره آن موافقت نامه حقوق سهامداران با مدت محدود را تصویب كرد (“موافقتنامه حقوق”) و برای هر سهم ممتاز سهام عادی از تاریخ ثبت ، سود سهام (یك حق) را اعلام كرد. تاریخ ثبت سود سهام است 1 مه سال 2020. موافقت نامه حقوق منقضی می شود ، بدون آنكه لازم باشد اقدامات دیگری توسط هیئت مدیره روح انجام شود 22 آوریل 2021.

وی گفت: “روح و صنعت هوا فضا با اختلال بی سابقه ای از بیماری همه گیر COVID-19 روبرو هستند.” تام جنت، رئیس و مدیرعامل Spirit AeroSystems. وی گفت: “در حالی که ما به توانایی خود در تأثیر هوا در برابر اثرات همه گیر اطمینان داریم و به عنوان یک شرکت قوی تر ظاهر می شویم ، ما در حال تصویب توافق نامه حقوق برای حمایت از روح و سهامداران آن از طرفین هستیم که به دنبال استفاده از قیمت پایین سهام روح و محیط فعلی بازار هستند. “”

تصویب موافقت نامه حقوق برای این منظور است كه همه سهامداران روح بتوانند ارزش بلند مدت سرمایه گذاری خود را در روح از طریق كاهش احتمال اینكه شخص از طریق انباشت بازار آزاد یا سایر تاكتیك ها بدون کنترل كنترل ، ارزش كنترل خود را بدست آورد ، تحقق بخشند. حق بیمه در حالی که موافقت نامه حقوق مانع تصاحب نخواهد شد ، هرکسی را که به دنبال دستیابی به منافع شخصی در روح باشد ، تشویق می کند تا قبل از اقدام به تصرف ، با روح مذاکره کند. موافقت نامه حقوق مانع هيئت مديره روحيه نمي شود كه هر گونه پیشنهادي را كه منصفانه باشد و در غير اين صورت به نفع صاحبان سهام روح باشد ، منع كنند.

این حقوق به طور کلی عملی می شود که شخص یا گروهی (از جمله گروهی از افراد که موافقت می کنند با هم هماهنگ باشند) 10٪ یا بیشتر از سهام مشترک Spirit را در معامله ای که توسط هیئت مدیره روح تأیید نشود ، مالکیت سودمند کسب کنند. سرمایه گذاران منفعل در Spirit ، به این معنی که اشخاصی که دارای سهام سهام مشترک روح هستند بدون برنامه یا قصد تغییر یا تأثیر در کنترل روح (از جمله فیلترهای برنامه 13G) را دارند ، مجاز به نگه داشتن حداکثر 20٪ بدون ایجاد تحرک در ورزش هستند. حقوق.

در صورت تحقق حقوق قابل استفاده ، هر یک از دارندگان یک حق (غیر از شخص یا گروه کسب کننده ، که حقوق وی از اعتبار ساقط می شود و قابل استفاده نخواهد بود) ، پس از پرداخت قیمت تمرین و مطابق با آن ، حق خرید خواهند داشت. شرایط موافقت نامه حقوق ، تعدادی از سهام سهام مشترک سهام روح با ارزش بازاری دو برابر قیمت ورزش است. علاوه بر این ، اگر روح پس از بدست آوردن شخص 50٪ یا بیشتر سهام مشترک روح ، در ادغام و یا مشاغل دیگر به دست بیاید ، هر یک از دارندگان این حق پس از آن می توانند با پرداخت قیمت تمرین و مطابق با آن ، حق خرید را داشته باشند. با توجه به شرایط موافقت نامه حقوق ، تعدادی از سهام سهام مشترک فرد تملک کننده دارای ارزش بازار دو برابر قیمت ورزش است. شخص یا گروه اکتسابی حق استفاده از این حقوق را ندارد.

قبل از شروع تحریک ، ممکن است در صورت مجاز بودن توافق نامه اعتباری روح ، این حقوق توسط هیئت مدیره روح پس گرفته شود. هیئت مدیره روح همچنین ممکن است منقضی شدن موافقت نامه حقوق را تسریع کند.

جزئیات بیشتر توافق نامه حقوق در یک گزارش فعلی در مورد فرم 8-K و در بیانیه ثبت نام در فرم 8-A موجود است که روح در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تشکیل می دهد.

در وب: www.spiritaero.com
در توییتر:SpiritAero

درباره Spirit AeroSystems Inc.
Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، روح سایت ها را اداره می کند در ایالات متحده ، ایالات متحده ، فرانسه و مالزی. محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems روی آن تمرکز دارد مقرون به صرفه ، راه حل های نوآورانه کامپوزیت و آلومینیوم برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان. اطلاعات بیشتر در www.SpiritAero.com در دسترس است.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که ممکن است خطرات و عدم قطعیت های زیادی را در بر بگیرد. جملات رو به جلو عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “هدف” قابل شناسایی است. “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “” باید “،” هدف “،” اراده “،” ، “و سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه ، یا عبارات ، یا منفی آن ، مگر آنکه زمینه مستلزم دیگری باشد. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی مدیریت در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطر و عدم قطعیت ها ، شناخته شده و ناشناخته است. نتایج واقعی ما ممکن است از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در اظهارات آینده نگر باشد. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه که در چنین اظهارات آینده نگر منعکس می شوند متفاوت باشند شامل می شوند ، بدون محدودیت ، زمان و شرایط پیرامون بازگشت به خدمت 737 MAX و هرگونه اثرات مرتبط را شامل می شوند. نرخ تولید ما؛ ما به بخش قابل توجهی از درآمد ما متکی به Boeing هستیم. توانایی ما برای اجرای استراتژی رشد ما ، از جمله توانایی ما برای تکمیل و ادغام به موقع خریدهای اعلام شده Asco و Bombardier ؛ توانایی ما برای برآورد دقیق و مدیریت عملکرد ، هزینه و درآمد طبق قراردادهای ما. تقاضا برای محصولات و خدمات ما و تأثیر شرایط اقتصادی یا ژئوپلیتیکی در صنایع و بازارهایی که ما در ایالات متحده و در سطح جهان فعالیت می کنیم. توانایی ما برای مدیریت نقدینگی ، قرض گرفتن وجوه اضافی یا بدهی بازپرداخت. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فعالیت و فعالیتهای ما ، از جمله تقاضا برای محصولات و خدمات مشتریان ، بر محدودیت های تجارت و حمل و نقل ، زنجیره تأمین هوافضای جهانی ، بر توانایی ما در حفظ نیروی کار ماهر لازم برای تولید و توسعه و به طور کلی توانایی ما در مدیریت موثر تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری ما است. و سایر عوامل فاش شده در پرونده های ما با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. این عوامل جامع نیستند و پیش بینی ما نمی تواند همه عواملی را که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد منعکس شده در گفته های آینده نگر باشند ، پیش بینی کنیم. این عوامل فقط از تاریخ قبل صحبت می کنند و ممکن است عوامل جدید ظهور کنند یا ممکن است تغییراتی در فاکتورهای قبلی ایجاد شود که می تواند روی تجارت ما تأثیر بگذارد. به استثنای مقررات مورد نیاز قانون ، ما هیچگونه تعهدی در قبال آن نداریم و صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری خواهیم کرد.

SOURCE Spirit AeroSystems Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.spiritaero.com

پاسخی بگذارید