Spirit AeroSystems در 6 ماه مه نتایج مالی سه ماهه اول 2020 را منتشر کرد

ویچیتا ، کان.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems Holdings، Inc. [NYSE: SPR] نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را در ساعت 6:30 بامداد چهارشنبه ساعت مرکزی، 6 مه 2020.

Spirit AeroSystems رئیس و مدیر اجرایی تام جنت معاون رئیس جمهور ارشد روح و مدیر ارشد مالی به شما ملحق خواهند شد مارچ چنینینسکی در یک کنفرانس ارائه کنفرانس به تحلیلگران اوراق بهادار درباره نتایج سه ماهه اول سال 2020 و چشم انداز شرکت در ساعت 10 بامداد ساعت مرکزی.

این ارائه به صورت آنلاین پخش می شود. این شامل نمودارها و یک جلسه پرسش و پاسخ خواهد بود. خبرنامه این شرکت با جزئیات نتایج همچنین در دسترس خواهد بود. به پخش مستقیم صدا و نمایش اسلایدها می توان دسترسی داشت 6 مه 2020، در http://investor.spiritaero.com/.

برای اطمینان از پیکربندی رایانه های آنها برای پخش صوتی و نمایش اسلاید ، از افراد خواسته می شود که وب سایت را از قبل بررسی کنند.

درباره Spirit AeroSystems، Inc.
Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، Spirit سایتهایی را در ایالات متحده ، ایالات متحده ، UKK ، فرانسه و مالزی. محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان بر روی راه حل های مقرون به صرفه کامپوزیت و آلومینیوم مقرون به صرفه تمرکز دارد. اطلاعات بیشتر در www.SpiritAero.com در دسترس است.

SOURCE Spirit AeroSystems Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.spiritaero.com

پاسخی بگذارید