SPR FINAL DEADLINE – Bronstein، Gewirtz & Grossman، LLC Reminds Spirit AeroSystem Holdings، Inc. سهامداران گروه Class Action و سرباز آخرین شاخه: 10 آوریل 2020

نیویورک، 6 آوریل 2020 / PRNewswire / – تبلیغات وکالت – Bronstein ، Gewirtz & Grossman، LLC به سرمایه گذاران یادآوری می کند که دادخواست اقدام طبقاتی علیه Spirit AeroSystem Holdings، Inc. (“روح” یا شرکت “) (NYSE: SPR) انجام شده است. از افسران آن ، به نمایندگی از سهامدارانی که اوراق بهادار روح را بین 31 اکتبر 2019 و خریداری کرده اند 29 ژانویه سال 2020، فراگیر (“دوره کلاس”). از چنین سرمایه گذاران تشویق می شود با مراجعه به سایت شرکت: www.bgandg.com/spr به این پرونده بپیوندند.

این اقدام طبقاتی در صدد است تا خسارات وارده به متهمین را بخاطر نقض قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال طبق قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 بازگرداند.

شکایت ادعا می کند که در طول دوره کلاس ، متهمان اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای انجام داده و یا فاش نکردند که: (1) شرکت فاقد کنترل های داخلی مؤثر بر گزارشگری مالی بود. (2) شرکت با اصول حسابداری تاسیس شده خود در رابطه با بدهی احتمالی احتمالی مطابقت نداشته است. و (3) در نتیجه ، اظهارات متهمان در مورد شغل ، عملیات و چشم انداز آن ، از نظر مادی کذب و گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول و منطقی در همه زمان های مرتبط بودند.

که در دسامبر 2019، Spirit AeroSystems بازبینی پیروی از فرآیند حسابداری خود را آغاز کرد و تشخیص داد که مطابق با فرآیندهای حسابداری تعیین شده مربوط به برخی از بدهیهای احتمالی احتمالی مطابقت ندارد. سپس ، در 30 ژانویه 2019، Spirit AeroSystems استعفای هر دو مدیر مالی و مدیر اصلی حسابداری را به دلیل عدم رعایت قوانین حسابداری در مورد احتمالات اعلام کرد. براساس این خبر ، قیمت سهام Spirit کاهش یافت 2.62 دلار برای به اشتراک گذاشتن در هر سهم یا 3.87٪ ، به نزدیک شوید 65.02 دلار در هر سهم در 30 ژانویه سال 2020.

اگر مایل هستید نسخه ای از شکایت را مرور کنید ، می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید: www.bgandg.com/spr یا می توانید با آن تماس بگیرید پرتز برونشتاین ، اسق. یا تحلیلگر روابط سرمایه گذار وی ، یائل هورویتز از Bronstein ، Gewirtz و Grossman ، LLC در 212-697-6484. اگر تا به حال از دست دادن روح خود متحمل شده اید 10 آوریل 2020 بخواهید که دادگاه شما را به عنوان شاکی رهبر منصوب کند. شاکی رهبری به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در هدایت دادخواست عمل می کند. شاکی رهبر می تواند یک موسسه حقوقی مورد نظر خود را انتخاب کند. توانایی اشتراک شما در هر بهبودی نیازی به این ندارد که شما به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید.

Bronstein ، Gewirtz & Grossman، LLC یک بوتیک دادخواست شرکت است. تخصص اصلی ما پیگیری تهاجمی دعاوی دعوی از طرف مشتریان است. علاوه بر نمایندگی مؤسسات و سایر شاکیان سرمایه گذار در دادخواستهای امنیتی اقدام طبقاتی ، تخصص این شرکت شامل دادخواستهای عمومی شرکتها و بازرگانی و همچنین داوری اوراق بهادار است. تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتایج مشابه را تضمین نمی کند.

مخاطب:
Bronstein ، Gewirtz & Grossman، LLC
پرتز برونشتاین یا یائل هورویتز
212-697-6484 | [email protected]

SOURCE برونشتاین ، Gewirtz و Grossman ، LLC

پاسخی بگذارید