StellarXplorers AFA مسابقات قهرمانی ملی 2020 را اعلام می کند

آرلینگتون ، وا، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – اتحادیه نیروی هوایی (AFA) امروز قهرمانان ملی ششمین دوره مسابقات فضایی دبیرستان های ملی StellarXplorers خود را اعلام کرد. پس از چهار دوره رقابت سخت ، تیم “مردان موشک” دانشکده فنی شهرستان برگن در تتربورو ، نیوجرسی تاج قهرمانی ملی سال 2020 شد.

مسابقه ملی فینال به دلیل COVID-19 در ماه مارس به عنوان یک رویداد مجازی تغییر یافت ، اما به دلیل محدودیت های سرپناه در سراسر کشور ، دفتر برنامه StellarXplorers تصمیم گرفت که به تیم های برتر از مرحله نیمه نهایی به عنوان برندگان کلی جوایز اعطا شود. رقابت.

از 213 تیم اصلی از سراسر کشور و دو مکان خارج از کشور ، “مردان موشک” ، کاپیتان این تیم هستند یوشیکی كاخی، بهترین امتیاز کل و فقط با یک حاشیه کوچک ارسال کرد. دوم در این رقابت ها تیم “زنبورهای قاتل آفریقایی شده” ، تیم آرژانتین کامپوزیت شفق قطبی ، تیم گشت هوایی غیرنظامی از پورتلند، اورگان؛ در رده سوم تیم از “هورنتهای مبارز” دانشکده مهندسی و علوم زیستی در دبیرستان شهرستان پوبلو در کلرادو.

رئیس AFA ، سرهنگ ژنرال بروس “Orville” Wright ، USAF (Retyn) گفت: “AFA خوشحال است که هر ساله دانش آموزانی که در StellarXplorers به ​​رقابت می پردازند هیجان و شور و هیجان را به این رقابت وارد می کنند.” “با ایجاد نیروی فضایی ایالات متحده در دسامبر 2019، فضا به عنوان بخش مهمی از استراتژی دفاعی کشور ما به درستی بالا رفته است ، StellarXplorers در حال آماده سازی نسل بعدی جنگجویان فضایی است. “

در طی چهار دوره رقابت ، تیم ها موظف بودند مدارها را انتخاب کنند ، اجزای فضاپیما را انتخاب کنند و یک وسیله نقلیه پرتاب را برای تحقق مجموعه ای از شرایط مورد نیاز ماموریت انتخاب کنند. همه رقبا مهارت و مهارت خود را در زمینه تجزیه و تحلیل و حل مسئله تیزبینی می کردند ، در حالی که موفقیت بیشتر نشان دهنده کار و استقلال تیمی و رهبری بود.

مدیر تیم گفت: “فضا ذاتاً هیجان انگیز است. بسیاری از دانش آموزان غالباً از فرصت های جالب مهندسی که فضای فراهم می کند به دلیل عدم قرار گرفتن در معرض آن هستند.” نیک ایلفر. “به همین دلیل شرکت در StellarXplorers تجربه بسیار خوبی برای دانش آموزان ما بوده است. ساختاری برای یادگیری به همراه انگیزه حل مشکلات چالش برانگیز در یک فضای رقابتی فراهم کرده است.”

برنامه STEM USAF ارائه شده است 19 دلار، 000 کمک هزینه تحصیلی به این تیم ها. کمک های مالی به هر یک از اعضای تیم های مقام اول ، دونده و تیم های سوم اهدا می شود.

استفان کی گورلی ، مدیر برنامه StellarXplorers گفت: “یک بار دیگر ، در طی یک فصل موفق دیگر ، رقبای ما نشان داده اند که” چیزهای مناسبی “برای پیشبرد آینده فضای آمریکا دارند.” “ما فوق العاده افتخار داریم که در شش فصل گذشته بیش از 3،000 دانش آموز را الهام بخش و انگیزه داده ایم تا در بسیاری از زمینه های STEM ، تحصیلات و مشاغل را دنبال کنند ، نه تنها در مهندسی هوافضا. تشکرهای صمیمانه ما به حامیان مالی 2020 ما ، USAF STEM ، بنیاد L3Harris رفته ایم. ، بنیاد Aerojet Rocketdyne ، Rocket Lab ، و SpaceX ، به همراه اتحاد آموزشی ما Analytical Graphics، Inc. (AGI) ، مرکز فضایی هوستون و شرکت Coyote Enterprises Inc. (CEI). “

StellarXplorers یک برنامه AFA با هدف الهام بخشیدن به دانشجویان برای ادامه تحصیل و مشاغل در زمینه های STEM با استفاده از مهندسی سیستم فضایی است. تا به امروز ، تقریبا نیمی از شرکت کنندگان اقلیت های زیر نماینده هستند. بیش از یک سوم زن هستند ، شهادت بر ماهیت هیجان انگیز و جذاب فضا و رقابت.

ثبت نام در حال حاضر برنامه ریزی شده است تا 1 مه برای تیم های دانش آموزان 12 تا 18 ساله برای هفتمین فصل (سال تحصیلی 2020 تا 21) با فینال که قرار است در کلرادو اسپرینگز برگزار شود ، باز شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ، به این قسمت مراجعه کنید. StellarXplorers‘ سایت اینترنتی.

انجمن نیروی هوایی یک انجمن آموزش غیر انتفاعی ، مستقل ، حرفه ای نظامی و هوایی است. مأموریت ما ارتقاء نیروی هوایی مسلط ایالات متحده و دفاع ملی نیرومند و احترام به مأموران و میراث نیروی هوایی ما است.

منبع نیروی هوایی

لینک های مربوطه

http://www.afa.org

پاسخی بگذارید