StradVision به خاطر نرم افزار درک دوربین خود برای ADAS و وسایل نقلیه خودمختار ، از ارائه دهندگان راه حل برتر حمل و نقل 2020 برخوردار است

سان خوزه ، کالیفرنیا، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – StradVision ، ارائه دهنده پیشرو نرم افزار درک دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه خودمختار و سیستم های پیشرفته کمک به راننده (ADAS) ، به عنوان ارائه دهنده برتر راه حل حمل و نقل برای سال 2020 مورد تقدیر قرار گرفته است. بررسی فناوری سازمانی.

این جوایز فهرست سالانه 10 شرکت برتر در خط مقدم ارائه راه حل های حمل و نقل است که در حال تبدیل تجارت هستند. این جایزه بر سایر افتخارات اخیر StradVision ، از جمله شناخت توسط فناوری خودروهای خودگردان به عنوان برنده جایزه ACES 2020.

مدیر عامل شرکت StradVision جونوان کیم گفت که وی از این شناخت اخیر قدردانی می کند ، که این بیشتر شواهد چگونگی ایستادن شرکت در زمینه ادراک است.

کیم گفت: “در حالی که دیگران با فن آوری خود در مرحله توسعه باقی می مانند ، StradVision راه حل کلید حل را برای شرکای ما ارائه می دهد که می تواند در مدت زمان کوتاهی در پروژه های AV و ADAS در زندگی واقعی اجرا شود.” “نرم افزار ادراک ما نقش اساسی در تغییر شیوه سفر مردم برای سالهای آینده خواهد داشت.”

یكی از مهمترین موفقیتهای StradVision این است که روی کارهایی که می کنند بهتر انجام دهند.

وی گفت: “ما به اصول پایبند هستیم ، بنابراین می توانیم همچنان در ادراک عمیق دوربین مبتنی بر یادگیری رهبر باشیم.” هونمو جی، CTO در StradVision. “اگرچه کمپانی های مختلف برای گسترش هرچه بیشتر دسترسی به عمودی های مختلف ، از چیپست گرفته تا شبیه سازی ، ما قصد داریم با آنچه انجام می دهیم بهترین کار را انجام دهیم. وقتی صحبت از ADAS است ، دوربین بیش از اندازه کافی برای کار پیشرفته است. توابع – مانند شی ، خط و تشخیص فضای آزاد. “

نرم افزار SVNet StradVision دارای ویژگی های ایمنی از جمله: تشخیص خط ، چراغ راهنمایی و تشخیص علائم ، تشخیص شیء و کشف فضای آزاد است. SVNet یک شبکه / نرم افزار مبتنی بر یادگیری عمیق است که از فناوری Deep Neural Network (DNN) و فناوری های هوش مصنوعی برای شناسایی اشیاء ، پیاده ها و سایر وسایل نقلیه در زمان واقعی بهره می برد ، یک مؤلفه مهم برای موفقیت AV است.

StradVision دارای دفاتر در سئول، کره جنوبی؛ سان خوزه ، کالیفرنیا؛ ژاپن و اخیراً به گسترش یافته است آلمان. کار آنها با استفاده از فناوری ادراک اصلی قابل دسترسی ، قابل اعتماد و پایدار ، از ADAS و راه حلهای رانندگی ایمن پشتیبانی می کند.

یکی از جنبه های منحصر به فرد در مورد StradVision ، امکان قرار دادن این قابلیت در یک چیپست کوچک است.

ج توضیح داد: “ما آن را تا جایی فشرده کردیم که شبکه بتواند در داخل جای خود قرار بگیرد و تقریباً هر سخت افزار درجه اتومبیل ، چه یک چیپست بودجه یا چیپست رده بالا را اجرا کند.” “به همین دلیل StradVision با موفقیت SVNet را به حالت تولید کامل در سراسر جهان ، از استقلال سطح 2-4 رسیده است.”

StradVision دارای چندین پروژه تولید انبوه در حال انجام است چین و اروپا – شامل SUV ، کامیون ، سدان و اتوبوس های خود رانندگی. StradVision نیز درآمد کسب کرده است چین گواهی Guobiao (GB) ، و در حال حاضر وسایل نقلیه ADAS را در جاده های چین مستقر می کند.

فراتر از پروژه های تولیدی که از قبل راه اندازی شده است ، StradVision در حال کار بر روی انواع پروژه های مهم تحقیق و توسعه برای تقویت نرم افزار خود مانند پیش بینی رفتار عابر پیاده و وسیله نقلیه ، تشخیص حیوانات و موارد دیگر است.

درباره StradVision
StradVision پیشگام در فناوری پردازش بینایی است و نرم افزاری را در اختیار شما قرار می دهد سیستم های پیشرفته کمک به راننده (ADAS) در وسایل نقلیه خودمختار برای رسیدن به سطح بعدی ایمنی ، دقت و راحتی راننده ، و کمک به طلیعه سازی در عصر خودروهای کاملاً خودمختار. در https://stradvision.com بیشتر بدانید.

SOURCE StradVision

لینک های مربوطه

https://www.stradvision.com

پاسخی بگذارید