ThayerMahan به روزرسانی تجاری مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

گرتون ، کان، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – در ThayerMahan ، امنیت و امنیت کارکنان ما بسیار مهم است. ما با شیوع Coronavirus در یک محیط پویا قرار داریم و برای محافظت از ارزشمندترین منبع خود: مردم ، برنامه ریزی می کنیم تا از همه توان خود را انجام دهیم. تا زمانی که بحران جهانی از بین رفته است ، ما اقدامات حفاظتی خود را تسریع کرده ایم.

به منظور به حداکثر رساندن سلامتی کل تیم و سلامت شرکت ، مراحل زیر اجرا شده است:

  • تا حد امکان کارمندان تشویق می شوند از خانه کار کنند. اگر کارکنان برای کار باید از تسهیلات ما استفاده کنند ، به این کار تشویق می شوند اما باید تلاش کنند تا در معرض دید سایر کارمندان به حداقل برسد.
  • کارمندان همچنین به این موارد تشویق می شوند:
    • مرتباً تمام سطوح لمس شده در محل کار مانند ایستگاه های کاری ، میز ایستگاه ، و میز کار را تمیز کنید.
    • دستان خود را غالباً با دستگاه ضدعفونی کننده دست الکل که حداقل 60-95٪ الکل وجود دارد تمیز کنید یا دستان خود را حداقل 20 ثانیه با صابون و آب بشویید.
    • برای اطلاعات بیشتر به وب سایتهای مربوط به سرفه و عطسه و صفحه تمیز دست در وب سایت CDC مراجعه کنید.

از هم اکنون ، ما به دلیل Coronavirus هیچ گونه اثرات تجاری قابل توجهی را پیش بینی نمی کنیم. ما همچنین قصد داریم تا برآورده کردن نیازهای مشتریان و حفظ استمرار تجارت ادامه دهیم.

تماس با رسانه

ریچارد جی هین
ThayerMahan
مدیر ارشد عملیاتی
[email protected]
860-937-6622 (دفتر)

درباره ThayerMahan

شرکت ThayerMahan ، یک شرکت فن آوری دریایی است که برای ارائه کلیدهای کلید (از جمله استقرار ، عملیات ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها) به مشتریان و بازاریابی خود راه حل های مستقل دریایی با استفاده از سنسورهای پیشرفته آکوستیک و الکترونیکی پیشرفته انواع سیستم عامل میزبان متناسب با معیارهای ماموریت خاص. دفتر مرکزی این شرکت است گروتون ، سی تی اس با حضور ماهواره در بوستون و ایالت واشنگتن. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.thayermahan.com مراجعه کرده یا مستقیماً با آن تماس بگیرید [email protected].

SOURCE ThayerMahan، Inc.

پاسخی بگذارید