TravelBank ویژگیهای WFH و اشتراک مدیریت هزینه را برای مشاغلی که به دنبال کنترل و کاهش هزینه ها هستند معرفی می کند

سانفرانسیسکو، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – TravelBank ، پلت فرم مدیریت هزینه و هزینه همه در یک ، راه حل به روز شده مدیریت هزینه را برای مشاغل ارائه داده است تا فرایند مدیریت هزینه را ساده تر کنند ، و دید و کنترل بیشتری در نحوه خرج کردن مشاغل ارائه دهند. به عنوان بخشی از این راه حل جدید مدیریت هزینه ، TravelBank همچنین راه اندازی یک ویژگی کار از خانه (WFH) این امر باعث می شود که برای سرپرست امور مالی ساده ایجاد هزینه های جدید برای تیم های از راه دور خود ، ارتباط با راهنمایی ها به کارمندان و آشتی با هزینه های مرتبط استفاده شود.

در حال حاضر ، سرپرست امور مالی و مدیران نیز در تلاشند تا دریابند که چگونه می توان به بهترین نحو از کارمندان حمایت کرد در حالی که از راه دور به کار مشغول هستید. با ویژگی جدید WFH TravelBank ، شرکت ها می توانند یک سیاست هزینه سفارشی ایجاد کنند که کارمندان را در مورد کارهایی که می توانند و نمی توانند هزینه کنند هنگام کار از خانه ، مانند مواد غذایی ، اینترنت خانگی ، کلاسهای آمادگی جسمی مجازی و صندلی میز ارگونومیک آگاه سازد. TravelBank همچنین در حال اضافه کردن ده ها معاملات منحصر به فرد با شرکای جدید مانند Aaptiv، آرام باش، FitTrack، کریپس، Skyroam، سونوسو UrbanStems به MarketBank Marketplace در رده کار از خانه برای کمک به شرکت ها و کارمندانشان منابع لازم برای تولید و سالم بودن را در حین کار در خانه پیدا می کنیم.

ردیابی هزینه های تجاری و کنترل هزینه ها برای آینده مالی یک شرکت ، اکنون بیش از هر زمان دیگری ، بسیار مهم است. با راه حل مدیریت هزینه مبتنی بر اشتراك TravelBank ، شركتها به راه حل ردیابی هزینه دسترسی دارند كه گزارش های هزینه را به صورت خودکار می بخشد ، مصوبات یك شیر را ارائه می دهد و دید در هزینه های كسب و كار را فراهم می آورد. سرپرستان مالی و مدیران همچنین می توانند جریان کاری تأیید چند سطحی را برای کمک به خودکار کردن ردیابی هزینه های بدون استرس برای یک نیروی کار از راه دور تعیین کنند. برای اطلاع از چگونگی کاهش هزینه های شرکت تا 30٪ ، موارد زیر را بررسی کنید صفحه قیمت گذاری TravelBank برای چگونگی پیوند دادن با محصول مدیریت سفر TravelBank.

منابعی برای کمک به مدیریت امور مالی به عنوان آنها وضعیت مالی آنها را حسابرسی کنید، پیاده سازی نرم افزار گزارش هزینه برای نیروی کار از راه دور خودو اولین کار خود را از خط مشی هزینه خانه می توانید در وبلاگ TravelBank بیابید. TravelBank همچنین میزبان وبینار در تاریخ خواهد بود 24 آوریل 2020. برای پیوستن به وبینار ثبت نام کنید اینجا.

درباره TravelBank:
TravelBank پیشرو همه در یک و بستر مدیریت هزینه سفر و شغلی است که باعث هزینه و راه حل سفر برای بیش از 20،000 شرکت می شود. مشاغل کنترل فوری مدیریت هزینه و برنامه سفر خود را به دست می آورند ، ضمن اینکه باعث بهبود شادی شرکت به طور متوسط ​​30٪ می شوند در حالی که سعادت کارمندان را با استفاده از یک طراحی کاربر پسند ، بازپرداخت سریع هزینه و برنامه پاداش سفر بهبود می بخشد. شرکت ها می توانند هزینه های سفارشی و خط مشی های مسافرتی را با سهولت ایجاد کرده و به کار گیرند ، و برای پشتیبانی تخصصی ، از طریق تلفن ، ایمیل یا چت ، به تیم موفقیت درونی مشتری TravelBank دسترسی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به TravelBank.com مراجعه کنید یا برنامه iOS یا Android ما را بارگیری کنید.

مخاطب:
[email protected]

SOBCE TravelBank

لینک های مربوطه

https://travelbank.com

پاسخی بگذارید